A jak mu normalnie nawet jak stoi tak lecą do środka to jest szansa, że mu staną? Troszkę się zdziwiłam, bo widziałam szczeniaki 4 miesięczne jak im uszka deba stały, a ten ma 18 miesięcy i mu latają.
[quote name='smallpati'][FONT=Tahoma]Zaczekaj z tym zaciskiem bo ja kupiłam red sport ale nie wiem czy będę chciała więc jak cos to ci sprzedam, póki co to pod choinkę wiec juz zapakowane :evil_lol:[/FONT][B][FONT=Tahoma]
[/FONT][/B][/quote]
a jaki rozmiar?
[B]smallpati[/B], byś zarzuciła czymś większym. Bo to mi prędzej na świnkę wejdzie niż na psa...:eviltong:
Ma ktoś może jakąś niechcianą obroże zaciskową o obwodzie 35cm ( tak żeby 35 się łapało):cool3:
Żeby tylko się boi. Na siku wyjeżdża z domu zaparta wszystkimi czterema łapami. Po prostu horror.
Dałabym zdjęcia..tylko nawet nie mam jak jej zrobić, bo się chowa:shake:, a ja na dodatek jestem chora:-(
Mam do Was takie pytanie. Znajoma ma ONka z papierami. Ma on już ok18miesięcy i uszka wciąż mu nie stoją stabilnie. Czy trzeba jeszcze czekać, czy mu tak zostanie.
Nie obawiajcie się. Na pewno z tego powodu go nie oddadzą:diabloti:
Jak tak tu czytam to jeszcze bardziej mnie korci żeby jeszcze raz spróbować.
Mam nadzieje, że pójdzie lepiej no i że sunia będzie chciała jeść.
Bo na karmie niestety chudnie...:roll: Żadna karma jej na dłuższą mete nie smakuje..:shake:
[quote name='Aleksandrossa']hejka!
Ja też się przedstawię :)
Mam na imię Ola i mam 12 lat. Bardzo lubię zwierzaki a psy w szczególności . W domu mam 2 "owczarki" i yorka oraz wiele innych zwierzątków ^^
PS moje psiaki nie mają rodowodu...[/quote]
Witamy;)
Oooo...to cały zwierzyniec. A masz fotki małego zoo?
[quote name='jovana']Moja kundlica je Bento Kronen (linia Nutritional Balance) jagnięcina z ryżem dla ras małych i średnich, bo to bardzo wrażliwe stworzonko i karmy z kurczakiem jej nie służyły. Alergia u nas widocznie rodzinna.;) A i nie każda jagnięcina z ryżem poodchodzi bo np. Nutra nie.[/quote]
To witaj w klubie psich alergików. Moja ma alergie na wieprzowinke:lol: Na szczęście (uff) kurczaka toleruje. ;)
Ma ktos może takie cudaski [url=http://www.petstyle.pl/?gclid=CLq2s6bLzZcCFQwgZwodDUHYCg]Petstyle.pl sklep zoologiczny[/url]
Np. te z kryształami Swarovskiego?:cool3:
[quote name='an1a']Mój pies 100% kundel podobny do niczego ;) nie może jeść karm bytowych typu Brit itp. są dla niego za słabe[/quote]
Co je?
Bo mój 100% kundel nie chce jeść żadnej karmy...:roll: