[quote name='gops']a co chcesz kupic? bo sie tez wlasnie zastanawiam nad manmatem..;)[/quote] Sledy, linke i pas. Ale to dopiero za ok miesiąc zamówię, bo teraz mam kase tylko na szelki i pas, a nie chce zamawiać osobno i wolę poczekać. :lol:
Teraz niestety śniegu nie ma:cool1:
[IMG]http://images42.fotosik.pl/42/df86bfca58b9d2b0.jpg[/IMG]
[IMG]http://images25.fotosik.pl/306/759b81f982bc20e0.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/428/20cc86cf47578737.jpg[/IMG]
[IMG]http://images36.fotosik.pl/42/10df49d89c10394b.jpg[/IMG]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/306/303c6eff47028e6a.jpg[/IMG]
[quote name='Vectra']
no i tak by pisał godzinami ... a mogłam mieć normalne psy ... hodować cziłały[/quote] Ale to by było nudne:eviltong::eviltong::eviltong:
[quote name='Vectra']a ja już wiem co to moczka :multi: piernik gotowany z bakaliami :D
mamusia Alusia mnie wtajemniczyła[/quote] To mnie oświeciłaś:eviltong: Nie będę wam obrzydzacz i mówić jakie miałam skojarzenia, ale może to podobne w smaku i dlatego:eviltong::eviltong::eviltong: Nie wyobrażam sobie czegoś takiego:p
Troszkę zdjęć prosiaków by się przydało:loveu:
Takie tematy juz były. Wystarczy tylko użyć opcji szukaj.
Nie przejmuj sie tak. Psiak się sam nie zagłodzi. Daj mu jeść, jak nie zje zabierz miskę po 15 min i daj na następny posiłek. W międzyczasie oczywiście nie dokarmiaj go, powinien szybko się oduczyc wybżydzania.
Niestety na moja to nie działa:evil_lol:
Witam po raz pierwszy:cool3:
Widzę, ze nie tylko moja sucz ma prosiaczkowych znajomych:lol: Śliczna dziewczynka:loveu::loveu::loveu:
Pozdrawiam i zaprasza do galerii Tinki.
[quote name='Ania!'][URL]http://images49.fotosik.pl/42/7009c36cf5b3e99c.jpg[/URL]
Śliczne zdjęcie, bardzo mi się podoba :loveu:[/quote] Mi też:eviltong:
Zgadzam się z Agnes. Myślę, ze jakbyś teraz zamówiła to po świętach byś dostała. No chyba, ze jakieś sklepy zrobiły sobie przerwę świąteczną, ale raczej nie wszystkie.
Śliczna malutka:loveu::loveu::loveu: Jaki jęzorek:eviltong:
Zapraszam do galerii Tinki.
P.S. Banerków to sama nie potrafię robić, więc niestety nie pomogę:oops: