[B][COLOR=darkslateblue]My tu pierwszy raz :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Śliczne widoczki a psiaczki jeszcze śliczniejsze ;)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Jeżeli chodzi o bannerek, to mogę sporóbować, ale uprzedzam, że nie potrafię robić takich przedzielonych, nie posiadam już takich programów ;([/COLOR][/B]
[B][/B]
[URL="http://images46.fotosik.pl/1/52e334b8908ff3c6med.jpg"][B][COLOR=darkslateblue]http://images46.fotosik.pl/1/52e334b8908ff3c6med.jpg[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=darkslateblue] :*[/COLOR][/B]