Elkisz
Members-
Posts
460 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elkisz
-
Maleństwo z Radomia-mamy domek-mała nie słyszy,prosze o rady...
Elkisz replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Sunia czeka na DOMEK!!! Jest taka mala,ze nie zajmie duzo miejsca! -
Maleństwo z Radomia-mamy domek-mała nie słyszy,prosze o rady...
Elkisz replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jest malenka- moze Kropka lub Pika? Nadal jej nikt nie chce?!:-o :-o :-o -
Maleństwo z Radomia-mamy domek-mała nie słyszy,prosze o rady...
Elkisz replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Malenstwo- do DOMKU!!! a ona ma imie? -
Maleństwo z Radomia-mamy domek-mała nie słyszy,prosze o rady...
Elkisz replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jejku,jakie sliczne male zyjatko.:crazyeye: -
Daga- a co bedzie z Gromikiem?! Przeciez kiedys zaoferowalas mu DT! Pies okazal sie z problemami,ktorym nie podolalas,wiec najlepiej jest pozbyc sie klopotu i z glowy,tak???!!! :shake: :shake: :shake: Tak nie postepuje prawdziwa Dogomaniaczka!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: . Zajmij sie sprawa Gromika- doprowadz to do konca i znajdz mu staly dom a nie schron!!! W pewnym sensie jestes odpowiedzialna za tego psa!!! Nie bierz nastepnych psow z Ostrody- przeciez masz powazny problem,w postaci BIEDNEGO GROMA,ktorym sie trzeba zajac!! Szukamy pilnie STALEGO DOMKU DLA GROMA!!! Kto ma doswiadczenie z tego typu psami i potrafi go wyprowadzic na prosta????:placz: :placz: :placz:
-
AISAK- rok,to spory szmat czasu dla Aresa,szczegolnie jezeli jest DOBERMANEM!! Czy ta pani z Elblaga nie pomyslala o tym,ze po tym roku zabranie Aresa z DT,bedzie dla niego wielka krzywda???!!!:shake: :shake: :shake: . Ja rozumiem,ze sie zakochala w tym psie i chce go miec,ale az nie takim kosztem!! Przez rok czasu moze sie duzoo zmienic,wiec czemu ma sie blokowac szanse Aresa na DOMEK STALY?!
-
Super jest czytac o szczesliwych psiakach,ktore znalazly dom!!!:lol: :lol: :lol: Ale CO Z TYMI<KTORYM SIE NIE UDALO???!!!:shake: :shake: :shake: . Daga- co sie dzieje z Gromikiem??!!!:-( :-( :-( Czy pies okazal sie tak trudny w wychowaniu,ze musialas go oddac do kogos innego,zeby i tak potem musial trafic z powrotem do schroniska??!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Przeciez wzielas go wczesniej na DT i co z TEGO WYSZLO??!!!:placz: :placz: :placz:
-
AHA!!! -nie zrozumialam tego wczesniej.:oops: BYSTRA- juz niedlugo...
-
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Elkisz replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie z tym obcinaniem,to byl zart.:eviltong: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Elkisz replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Sahara- moze masz racje?! To juz niech ma to ucho,nie bede jej obcinac!!! W koncu nie kazdy ma tak orginalnego psiaka!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Przemas-Ol - co to jest to "nom,nom"???
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Elkisz replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Co sie dzieje z ISKIERKA?! Gdzie ona jest?! :-o