Jump to content
Dogomania

Elkisz

Members
  • Posts

    460
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elkisz

  1. Sliczna GAMA prosi o DOMEK!!!!!!!!!:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  2. Sunia czeka na DOMEK!!! Jest taka mala,ze nie zajmie duzo miejsca!
  3. Czy Maxio jest teraz,tam gdzie mysle???!!! :shake:
  4. Czy nie ma Cioteczek,ktore moglyby pomoc Maxiowi w znalezieniu chociaz DT-ale gdyby DOMEK STALY sie trafil,to byloby SUPER. W DT jak pisalam-Moge pokryc koszty odrobaczenia i pierwszego szczepienia.
  5. Bezradny MAXIU- potrzebuje DOMKU OD ZARAZ!!!:-(
  6. Jest malenka- moze Kropka lub Pika? Nadal jej nikt nie chce?!:-o :-o :-o
  7. Malenstwo- do DOMKU!!! a ona ma imie?
  8. Hotelik???- raczej nie,bo oprocz tego,ze sa drogie to nie ma w nich tego,co w Domku.
  9. DOMKU DT- ODEZWIJ SIE,TO PILNE!!!:-( Czy naprawde nikt z tamtych okolic nie moze zaoferowac DT dla biednego,potrzebujacego psiaka?:shake: :shake: :shake:
  10. Z tego co rozumiem,to pies jest w okolicach Walbrzycha? I nie mozna go wyciagnac z tamtego zlego miejsca?! Jezeli zostanie wyciagniety,to jedyne co moge zaoferowac,to pokrycie kosztow odrobaczenia i pierwszego kompletu szczepien,czyli nosowka i te inne choroby.
  11. Maxio szuka DOMUUUUUU!!!! A co ze szczepieniami,bedzie mial zrobione?
  12. Jejku,jakie sliczne male zyjatko.:crazyeye:
  13. Bede upierdliwa,ale pytam sie nadal- co sie stalo z GROMIKIEM???:shake: :shake: :shake: . Gdzie on jest teraz naprawde? Daga- czemu nie poptrafisz udzielic prostej odpowiedzi na proste pytanie,tylko wysylasz mi jakies bezsensowne PW?!
  14. Biedny piesio!!!:placz: :placz: :placz: Szukamy DT lub DOMEK STALY-najchetniej:roll: :roll: :roll: .
  15. Daga- a co bedzie z Gromikiem?! Przeciez kiedys zaoferowalas mu DT! Pies okazal sie z problemami,ktorym nie podolalas,wiec najlepiej jest pozbyc sie klopotu i z glowy,tak???!!! :shake: :shake: :shake: Tak nie postepuje prawdziwa Dogomaniaczka!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: . Zajmij sie sprawa Gromika- doprowadz to do konca i znajdz mu staly dom a nie schron!!! W pewnym sensie jestes odpowiedzialna za tego psa!!! Nie bierz nastepnych psow z Ostrody- przeciez masz powazny problem,w postaci BIEDNEGO GROMA,ktorym sie trzeba zajac!! Szukamy pilnie STALEGO DOMKU DLA GROMA!!! Kto ma doswiadczenie z tego typu psami i potrafi go wyprowadzic na prosta????:placz: :placz: :placz:
  16. AISAK- rok,to spory szmat czasu dla Aresa,szczegolnie jezeli jest DOBERMANEM!! Czy ta pani z Elblaga nie pomyslala o tym,ze po tym roku zabranie Aresa z DT,bedzie dla niego wielka krzywda???!!!:shake: :shake: :shake: . Ja rozumiem,ze sie zakochala w tym psie i chce go miec,ale az nie takim kosztem!! Przez rok czasu moze sie duzoo zmienic,wiec czemu ma sie blokowac szanse Aresa na DOMEK STALY?!
  17. GAMA SZUKA DOMKU STALEGO!!! :roll: :roll: :roll: Te jej oczy sa sliczne!! Co tam oczy,ona cala jest sliczna!!!:lol: :lol: :lol:
  18. HOOOP!!! Patch 75 i Przemas-Ol: Promujcie jak najwiecej biednych psiakow ze schroniska w Olsztynie!;) ;) ;)
  19. Super jest czytac o szczesliwych psiakach,ktore znalazly dom!!!:lol: :lol: :lol: Ale CO Z TYMI<KTORYM SIE NIE UDALO???!!!:shake: :shake: :shake: . Daga- co sie dzieje z Gromikiem??!!!:-( :-( :-( Czy pies okazal sie tak trudny w wychowaniu,ze musialas go oddac do kogos innego,zeby i tak potem musial trafic z powrotem do schroniska??!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Przeciez wzielas go wczesniej na DT i co z TEGO WYSZLO??!!!:placz: :placz: :placz:
  20. AHA!!! -nie zrozumialam tego wczesniej.:oops: BYSTRA- juz niedlugo...
  21. Oczywiscie z tym obcinaniem,to byl zart.:eviltong:
  22. Sahara- moze masz racje?! To juz niech ma to ucho,nie bede jej obcinac!!! W koncu nie kazdy ma tak orginalnego psiaka!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. Przemas-Ol - co to jest to "nom,nom"???
  24. Co sie dzieje z ISKIERKA?! Gdzie ona jest?! :-o
×
×
  • Create New...