Kochane CIOTECZKI,zanotujcie sobie DOKLADNIE date i godzine,kiedy to weszlam na watek!!!! Nie mam zamiaru sie tlumaczyc,ze wyladowalam w szpitalu,ze niby nie dzwonilam do nikogo/bo nnie moglam,nie mialam telefonu/. Ze niby bylam caly czas na Dogo>>>/nie mialam wplywu na to,ze ktos korzysta z mojego komputera,tym bardziej,ze sie nie wylogowalam wczesniej!!!?/ JESTESCIE SUPEr W ocenie mojej osoby i wyszukiwaniu rzeczy,ktore nie maja zadnego znaczenia!!! Czy ja napisalam,ze nie mam zamiaru brac Bystrej? Chyba nie???!!! Czy ktoras z TYCH wszystkowiedzacych cioteczek zainteresowala sie KIEDYKOLWIEK moja obecna sunia-DELICJA???? Bo jakos nie widze tych osob na jej watku:shake: :shake: :shake: . Pisze,to co widze!!!