Jump to content
Dogomania

Elkisz

Members
  • Posts

    460
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elkisz

  1. Domeczek Tymczasowy- poszukiwany!!!
  2. Moze itak,ale DT- tez moglby sie przydac.;)
  3. Dzien Dobry,Bystra!:lol:
  4. Czy ktos moglby udzielic schronienia suni w DT,na okres- do jednego miesiaca?
  5. OK. Chcialam sie tylko upewnic,ze nic nie bedzie podchodzilo pod moja samowole:roll: :roll: :roll: . Jestem chetna na adopcje tej suni i postaram sie jej znalezc jakis DT na ten okres.
  6. A jezeli udaloby mi sie znalezc DT dla BYstrej? TO jest okres 14 dni do miesiaca czasu,kiedy nie moge wziasc Bystrej do siebie,poniewaz jestem w tym czasie w rozjazdach Olsztyn-Warszawa,a nie dam rady jezdzic z dwiema suniami- Delicja i Bystra.Wiec,prosze o maximum miesiac czasu,a wtedy moge zabrac Bystra do siebie.Czy moge zalatwiac taki DT,jesli mi sie uda?
  7. Laluna- A czy daloby rade zalatwic jakis DT na miesiac? Chyba,ze bylaby caly czas w schronisku,a tego nie chce! Pytam sie- poniewaz,moglabym Bystra adoptowac,dopiero na poczatku Lipca.Moze taki DT znalazlby sie,w Ostrodzie lub w Olsztynie?
  8. Laluna - czytalam oba watki,Iskierki i Bystrej.Przyznam sie,ze bardziej w serce mi zapadla Bystra. Nie moge teraz zbyt czesto pisac na Dogo... ale czy Bystra jeszcze jest do adopcji?
  9. Macie moze racje,ale juz dajcie spokuoj z tymi atakami na Kamcie!!! Bo to teraz nic nie pomoze psiakowi!!! Lepiej skupic sie-na szukaniu domku lub DT !
  10. Wiem,ze Bystra jest jeszcze mloda sunia a ile dokladnie ma wzrostu? Czy byla sterylka lub czy bedzie??? Jaki ma charakter do innych suczek???
  11. Red - Na pewno ma w sobie cos z ratlerka,jesli by spojrzec na jej mordke.:razz: A co do reszty,to Charto-Doberman,z charakteru i zamilowania do biegania.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale- I TAK JEST PRZEKOCHANA SUNIA!!!:lol: :lol: :lol:
  12. Delicja zaczyna powoli "szalec", zaczyna mnie gryzc po rekach- ale oczywiscie dla niej,to jest zabawa a dla mnie nie! Delicja zmienia kolor!!!:shake: :shake: :shake: Caly czas jest ubarwiona,tak jak byla na poczatku- lecz dostala ciemniejsza prege,od lopatki do pgona,ale na tej predze robia sie jej bialo-siwe wlosy!!! Czyzby,to juz starosc?!:oops: Zupelnie jak Arab,ktoremu tez zmienia sie kolor siersci,gdy dorasta!
  13. Mam nadzieje,ze sterylka odbedzie sie bez komplikacji. Przeciez,to jest duzy stres dla suni!
  14. Zaczyna sie znowu bitwa o psiaka! jak tak,to psiak czekal na adopcje,a jezeli ktos chce adoptowac,to od razu znajduje sie kilku innych chetnych:shake: . Zaczynam powoli sie uprzedzac,co do adopcji na Dogo...,bo jest dokladnie tak jak myslalam i pisalam. O Delicje,tez sie musialam bic! NIe lubie takich przepychanek! Dano mi znac,ze sunia jest do adopcji,a tu nagle okazuje sie,ze znalazlo sie od razu kilka osob chetnych.
  15. Weszka- przeciez domek caly czas czeka!
  16. Cambel - z tym zanieczyszczaniem w domu,to ja mialam podobny problem ze swoja sunia Delicja!!! tylko,ze ten problem nie trwal kilka dni - lecz znacznie dluzej i musialam to przecierpiec,bo na sile nic nie chcialam roobic! Dodam,ze moja suunia tez jest po przejsciach,ale to jakich!!! A jednak nie zrazilam sie i zdolalam ja nauczyc,ze sie nie zalatwia w domu!
  17. No,Dafi jest cudna...:roll: :roll: :roll: Ale ja chyba nie mam szans i mam pecha,co do adopcji z Dogo... Bo jezeli juz mi sie spodoba jakis psiak,to albo ktos juz inny jest chetny albo za dakeko i klopoty z transportem:placz:
  18. Rozumiem,twoja decyzje i podejscie. Ale,nie bardzo rozumiem to zdanie,ze ta Pani nie wzielaby innego psa z dogo...??? Przeciez,jest wiele pieskow do wziecia,jak pisalas,wiec dlaczego nie wzielaby? Ale,to nie miejsce i czas na takie rozwazania! Tylko zeby,to nie skaczylo sie tak jak na Watku Dafi:shake: Tamci panstwo,tez byli z paczatku mili a Co z tego wyniklo,to mozesz sobie poczytac na tamtym watku. I zebys nie myslala,ze ja to wszystko pisze,bo upieram sie przy Pluszaku- wcale nie! Skoro psiak ma domek,to dobrze!!!
  19. ROMENKA- Zle mnie oceniasz!:shake: Ja wcale nie szukam ladnego,zadbanego psiaka!!! Moja decyzja jest calkowicie przemyslana,wiec nie podejmuje pochopnych adopcji! Mam jedna sunie,ktora wzielam z Dogo...i powiedzialam,sobie,ze jezeli zdecyduje sie na drugie cztery lapy- to musza tak samo,zapasc mi w serce,jak Delicja!!! Bo psa biore na cale zycie,a nie -,az mi sie znudzi- jak to robia inni!!! To,ze nie jestem,az tak ZAPSIONA,jak niektorzy dogo...- JA MIERZE SILY,NA ZAMIARY! Bo wiem,ze moge dac dom dwom psom,a nie moge wziasc wiecej. Wtedy pomagam w inny sposob.Nie zawsze,biorac wiecej psow,to im sie pomaga. Ale,zycze Fidelkowi jak najlepiej,zeby mial dobrze:roll:
  20. a czy tamci panstwo trafili na Czarna Liste Dogo...?
  21. Rozumiem,ja tez czasem czegos nie doczytam!:oops: A gdyby tak sunie dac do fryzjera i pokazac w nowym wcieleniu?
  22. A kto to wpadl na pomysl,ze ja oferuje domek tymczasowy?! He?!
  23. Skoro Nika i jej synek sa w domkach,to moze by tak zmienic tytul???
  24. Jakby,co to moj domek caly czas czeka na Dafi:roll: :roll: :roll:
×
×
  • Create New...