-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Mam fanty na bazarek od Gajowej i Beki, pożyczyłam aparat i wystawię w weekend. Anashar chyba tu nie zagląda a ta aukcja cegiełkowa by się przydała, krucho z kasą:shake:
-
[quote name='łodzian3333']co tu taka cisza? jak ma się pies i szczeniaczka? suńki na pierwszą[/quote] Cisza, bo czasu nie miałam a mało osób tu zagląda. Psiak ma się dobrze, oswaja się. Ruda pisała, że wszystko jest w porządku. Szczeniaczka jest u Panstwa, Pan w niej zakochany, wczoraj miała być odrobaczana i zaraz szczepiona, musze zadzwonic do Agaty po szczególy. O suniach zaraz napiszę z Twojego maila.;) Tak, będą sterylizowane przed oddaniem. Ania, pytałaś weta kiedy można i za ile? Zeby nam któras cieczki nie dostała przypadkiem.
-
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
mysza 1 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powiem szczerze, że zaskakuje mnie, że tak łatwo chcecie pozbawić go życia. Nie chcę oceniać ale to młody pies- chyba lepiej zrobić tomografię niż uśpić. Rozmawiałam dzisiaj z Sandrą - nie powiedziała, że nie weźmie. Poprosiła Donvitowa o wizytę u Was. On doskonale zna się na psach. W wypadku Satou popełniono tyle błędów, że moim zdaniem teraz Waszą powinnością jest danie mu szansy. Nie oceniam, bo nie o to chodzi, po prostu proszę o trochę czasu dla niego, bedzięmy starali się pomóc. -
FRUGO już nie szuka domu. Po ponad 2 latach ma swój, wymarzony!
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Kochany Frugo pokaż pycholek, musisz w koncu dom na zawsze znaleźć -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Dianka- co z nią? -
Już mam odpisałam. Przypominam że wspaniałe 2 suczki - grzeczne, posłuszne sliczne szukają dobrych domów stałych.
-
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
mysza 1 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lepszego pomysłu chyba nie ma. Jesli nie to zostanie tylko zastrzyk. -
Martulinek nie moze przyjsco 12 więc jesli ktos mógłby, to bedzie fajnie. jesli nie to my i tak bedziemy po południu.
-
Apel O Dom !!! Koniec Tymczasu, Co Dalej Z Nią?
mysza 1 replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
Masz Siwą w podpisie jak widzę:lol: Postaram się pomoć i wpłacic coś na kochaną sunię ale u mnie też krucho:shake: -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Dalej nie rozumiem, moze mam słaby dzień. -
[quote name='ruda76']mysza 1 masz pv ode mnie;)[/quote] Nie mam:shake:, moze do innej myszy wysłałaś?:evil_lol:
-
[quote name='mysza 1']Kolejna wpłata 40 zł od Tomo [B]Razem 617 zł:loveu:[/B][/quote] Doszła wpłata na 200 zł od sappik- pomoc od e-beagle, bardzo dziękuję:loveu: [B]Razem 817 zł.[/B]
-
[quote name='waldi481']Musimy stwierdzić,że mają dziewczyny złote serca i jak prawdziwe Polki odważne są..Podziwiamy szczerze.. Wczoraj na Animalu pokazywali likwidację pseudohodowli.CPCA przejmowało 220 psów..6 godzin je ładowali,a najpiękniejszy był jeden z pekinów...[/quote] Byłam po psiaki sama z mężem, więc nie miałam sie czego bać;)
-
Wspaniałe wieści:multi:
-
Ale wiesz, on w tej poczekalni na kocyku czasem moze coś tam zgubić;), bywało tak, zwłaszcza na widok suniek. Podkład daje pewność, że koc się nie upaćka:p
-
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
To gdzie w końcu ta sunia ma domek? w tytule jest, że znalazła -
Tam koty do obiadków, jest ich z 8 teraz. Psy dwa Lucek i Nestor tylko. Ja ugotuję, nie zaprzątaj sobie tym głowy, poza tym on ciagle ma te biegunki, na suche bardziej go trzeba przestwić, to zwykle działa. Co prawda nie moze jesc tylko suchego ale takie mieszane owszem. Martulinek mu kupiła Royal canin dla seniorów. Gotuje kurczaka z warzywami, potem dodaję ryż.
-
Sama przyjemnosc :loveu:. Czy to domek stały?
-
Ciągle zapomniam. Martulinek- pisałaś, że Pixi ma podkłady do wykorzystania. Myslę, że bardzo by się nam przydały. Kiedy Lucek schnie, nigdy mu nie zakładam pieluchy a schnie długo. Jak siedzi na kocu, podkładam chustki czy ręczniki jednorazowe, które przyniosę ale to wszystko małe a on się rusza. Najlepszy byłby taki duży podkład, one są trochę chłonne. Skoro Pixi ma na zbyciu to weźmy. Co Wy na to? Czy ktoś ma chwilę żeby ewentualnie się umówić i odebrać od Pixi?:oops: