-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='Ziutka']Tiaaa....wiosna zajebista wręcz! [B]Myszko, wstawiłaś wszystkie psiaki do ogłoszeń[/B] ? ;)[/QUOTE] Nie :( ale wstawię ;)
-
[quote name='ronja']dostałam zyczenia od Wiórka i jego państwa:) pani napisala, że Wiór z dnia na dzień czuje się pewniej w mieście i nowych sytuacjach. jest grzeczny i wesoły, choć zdarza mu się pokazać pazur. ale jest "ukochany". to ładne określenie:)[/QUOTE] Ja też :) i jeszcze informację, że "Wiórcio jest w swoim żywiole. Udomowiony, ułożony, kochany. To jest cudo nie pies. Zapraszamy po świętach na długi spacer. Aktualnie Wiórcio stoi na parapecie " ;) (okna oczywiście zamknięte :)) Ale mamy piękną wiosnę...:razz:
-
I ja Wam życzę najlepszego ;) Hop! chyba mazury jakieś wypieka, mało na dogo widoczna :eviltong: ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Wysłałam dla Kacperka 10zł stałej deklaracji :)[/QUOTE] Dziękuję :) Mam obiecane zdjęcia, mam nadzieję, że doczekamy ;) -
PSY znalezione w gminie WIELICZKA szukaja domow
mysza 1 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
I ja się melduję :) -
Myślę, że Barsa będzie miała bardzo dobry wpływ na Nelcię ;)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/wesolychswiatz.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3305/wesolychswiatz.jpg[/IMG][/URL] Wesołych Świąt Wam życzę :)
-
[quote name='ronja']Barsa zachowuje się tak, jakby u nas mieszkała od dawna. Ale człowiek nie jest dla niej jakoś super atrakcyjny. Średnio lubi suchą karmę, mieszamy jej z puszką, ale i tak rozsypuje, nie zjada od razu. Schudnie biedna;) może spróbujemy diety wegańskiej:) Milka to petarda:loveu: cieszy się na nasz widok, cieszy się na spacerach, biega, podskakuje, podrzuca zlodowaciały śnieg kołnierzem.[/QUOTE] Taka poczciwina z tej Barsy, jak nie beagle :) A Milka to ma masę fanów na wątku tylko coś cicho siedzą ;) [quote name='hop!']Nareszcie są! :multi: Wetka po obejrzeniu oczu Foksika radośnie wykrzyknęła: [I]"Jest pięknie!"[/I] i zabrała się za wypisywanie faktury. Za wcześniej niepoliczone badania krwi, szczepienie, krople, wizyty wyszło 176zł. Kosztowny ten Foksik. 665zł z mojego bazarku nie wystarczyło. Są na wątku miłośnicy Foksika, którzy sypną groszem? ;)[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że jest już dobrze. :)
-
Wpadłam bo moją Megi na zdjęciach zobaczyłam ;) Sami też śliczny chłopak :)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
U Kacperka wszystko w jak najlepszym porządku. Jest super :) Podobno nie bardzo chciał jeść suchą karmę (w co trudno mi uwierzyć, bo tyle czasu jadł różne karmy suche i nigdy nie wybrzydzał ;)) i teraz Pani mu gotuje :) Podobno wcale nie przytył. Chodzą na długie spacery, czasami jeżdzą też do lasku bródnowskiego. Kacperek jest fantastycznym psem. -
[quote name='ronja']mam nadzieję, że ten trzeci kołnierz przetrwa. w piątek Milka może mieć już zdjęte szwy. mam nadzieję, że to się uda, po plany są dosyć napięte. Pestka też rozwaliła kołnierz już w lecznicy, ale dał się skleić. w ogóle bardzo szybko się wybudziła i była bardzo nerwowa w lecznicy. w domu się uspokoiła. koszt sterylki z kołnierzami to 238zł[/QUOTE] Niedobra Milka - wielka taka i chyba dlatego te kołnierze tak demoluje :) Do jutra to już z górki, nawet gdyby kołnierz nie przetrwał to już rana zagojona. Cieszę się, że Pestka już ma z głowy, zawsze mam stresy przed znieczuleniami i zabiegami. A Barsa jak się miewa? W jej sprawie dzwoniło wiele osób, wszyscy mogą przyjać jak nie znajdzie się dom...
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]"ale jest pod stałą opieką weterynarza (waga, paznokcie, uszy) więc nie ma tragedii z nadwagą.[/FONT][/SIZE]" :) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']I co, odpisał? :)[/QUOTE] Odpisał ;) Cytuję: [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Tofik świetnie się zaaklimatyzował. Nieco przytył (16 kg), ale jest pod stałą opieką weterynarza (waga, paznokcie, uszy) więc nie ma tragedii z nadwagą.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Dużo spaceruje i biega z innymi psiakami - nie raz do upadłego.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Na spacerach porusza się bez smyczy, jest posłuszny i pilnujący opiekuna.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jest strasznym łakomczuchem, mógłby jeść na okrągło, ale ma wydzielaną codziennie ścisłą porcję karmy, a uczucie głodu ma zaspokajane surową marchewką i jabłkiem.[/FONT] [FONT=Times New Roman]W domu jest grzeczny, nie rozrabia, szczeka tylko na dźwięk dzwonka u drzwi i dźwięk telefonu.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Ma swoją ulubioną zabawkę gumową kość z którą sypia na legowisku.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jest zdrowy, w listopadzie przeszedł wymagane szczepienia.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jednym słowem kochający, radosny i oddany pies.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Pies o jakim tylko było można marzyć.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Dziękuję bardzo za list.[/FONT][/SIZE] -
[quote name='3 x']to kira i Aza maja DS? mysza - uaktualnij pierwszy post :mad:[/QUOTE] Azy nie była na wątku, bo nie moja a Aski. Ale dom ma ;) Jeszcze Wiórek ma z ostatnich:) Już mi się tam psy nie mieszczą.
-
[quote name='hop!']Wyróżnione ogłoszenia Foksika: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/159286/Piesek-8211-jak-basset-szorstkowlosy-8211-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/159286/Piesek-8211-jak-basset-szorstkowlosy-8211-do-adopcji/[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/piesek-jak-basset-szorstkowlosy-do-adopcji-ID2z3t1.html#1ed9bfd082;r:2;s:287[/URL][/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję, są śliczne. [quote name='Lemoniada']Nie no, Mysza, wymiatasz :crazyeye: Herunia w domu! Co za radość! :multi:[/QUOTE] A ja nie mam już radości, bo Piasek wraca. Okazał się super psem ale relacje z kotem ponoć były nie do ułożenia... Nie mam już siły, naprawdę. Dom idealny...
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Oj nie macie litości, nie miałam czasu znowu dzwonić. Dzwoniłam po adopcji i wszystko było super. -
[quote name='Ziutka']Ufff...dobrze, że wybaczyłaś :) A w pierwszych postach zmieniłaś info, że Wiórek w DS ? Hmm...już sama nie wiem jaki psiak w DS! Dawaj no tu.... ujawniaj tajemnice raz dwa ![/QUOTE] Nie :) bo ciągle zapominam. [quote name='Lemoniada']Czyżby Hera? Albo Nela? Albo Pestka, Murka, Megi? ;)[/QUOTE] Hera. Pierwsza myśl jest najlepsza. Hera mieszka w domu z ogrodem w Markach, właściciele mają swoją firmę i pracują w domu, jest też 10-letni syn. Jak na razie w domu jest bardzo spokojna, wcale nie drepcze i daje spać :) nie niszczy, nie załatwia się w domu. Od wczoraj chodzi na szkolenie posłuszeństwa, bo strasznie wyrywa się do psów na spacerach. Zawsze taka była. Może trochę się uspokoi z czasem. Poza tym wszystko jest w jak najlepszym porządku. Kciuki potrzebne na wszelki wypadek :)
-
Co za typ ;) wszystko zje :)
-
[quote name='Ziutka']A może Wiórek ?[/QUOTE] [quote name='3 x']a Wiórek juz przypadkiem (albo i nie ;)) ni ejest w DS? ja obstawiam Pytona jakkolwiek wygląda ;)[/QUOTE] Wiórek już ponad tydzień w swoim domu, Ziutka ma wybaczone, bo ma malucha ;) i nie czyta regularnie. [quote name='Ewa Marta']Idę na FB, może tam już zdradziłaś tajemnicę;-)[/QUOTE] Nie zdradziłam ;)
-
[quote name='Ziutka']Granda ? ;)[/QUOTE] Nie :) [quote name='gusia0106']No nie mów, że komuś wepchnęłaś Sisi Wredotę !?[/QUOTE] No nie, niestety. Ale i na nią przyjdzie czas ;)
-
[quote name='Ziutka']Chwila wolnego bo Aleks śpi, to zaglądam do myszowatych ;)[/QUOTE] Niech śpi dziecię jak najdłużej :) ;) Zgaduj kto w domu :)