Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='Ziutka']Tiaaa....wiosna zajebista wręcz! [B]Myszko, wstawiłaś wszystkie psiaki do ogłoszeń[/B] ? ;)[/QUOTE] Nie :( ale wstawię ;)
  2. [quote name='ronja']dostałam zyczenia od Wiórka i jego państwa:) pani napisala, że Wiór z dnia na dzień czuje się pewniej w mieście i nowych sytuacjach. jest grzeczny i wesoły, choć zdarza mu się pokazać pazur. ale jest "ukochany". to ładne określenie:)[/QUOTE] Ja też :) i jeszcze informację, że "Wiórcio jest w swoim żywiole. Udomowiony, ułożony, kochany. To jest cudo nie pies. Zapraszamy po świętach na długi spacer. Aktualnie Wiórcio stoi na parapecie " ;) (okna oczywiście zamknięte :)) Ale mamy piękną wiosnę...:razz:
  3. I ja Wam życzę najlepszego ;) Hop! chyba mazury jakieś wypieka, mało na dogo widoczna :eviltong: ;)
  4. [quote name='Lemoniada']Wysłałam dla Kacperka 10zł stałej deklaracji :)[/QUOTE] Dziękuję :) Mam obiecane zdjęcia, mam nadzieję, że doczekamy ;)
  5. Myślę, że Barsa będzie miała bardzo dobry wpływ na Nelcię ;)
  6. Kochana sunieczka... Oby jak najdłużej jej stan się nie pogarszał, bo na polepszenie nie ma co liczyć niestety :(
  7. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/wesolychswiatz.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3305/wesolychswiatz.jpg[/IMG][/URL] Wesołych Świąt Wam życzę :)
  8. Promuję troszkę Roxi na Facebooku, na profilu Psom na pomoc i moim, ludzie udostępniają i pytają. Rzadko z FB znajdują się domy ale może akurat... Życzę Wam wszystkiego dobrego na Świateczny czas ;)
  9. [quote name='ronja']Barsa zachowuje się tak, jakby u nas mieszkała od dawna. Ale człowiek nie jest dla niej jakoś super atrakcyjny. Średnio lubi suchą karmę, mieszamy jej z puszką, ale i tak rozsypuje, nie zjada od razu. Schudnie biedna;) może spróbujemy diety wegańskiej:) Milka to petarda:loveu: cieszy się na nasz widok, cieszy się na spacerach, biega, podskakuje, podrzuca zlodowaciały śnieg kołnierzem.[/QUOTE] Taka poczciwina z tej Barsy, jak nie beagle :) A Milka to ma masę fanów na wątku tylko coś cicho siedzą ;) [quote name='hop!']Nareszcie są! :multi: Wetka po obejrzeniu oczu Foksika radośnie wykrzyknęła: [I]"Jest pięknie!"[/I] i zabrała się za wypisywanie faktury. Za wcześniej niepoliczone badania krwi, szczepienie, krople, wizyty wyszło 176zł. Kosztowny ten Foksik. 665zł z mojego bazarku nie wystarczyło. Są na wątku miłośnicy Foksika, którzy sypną groszem? ;)[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że jest już dobrze. :)
  10. Coś wątek opustoszał, musiałam się naszukać :) Ja też się cieszę, że Kira załapała się na dom razem z Azą :) Plan Hop wypalił ;) Agata i AniaB- dzięki wielkie, że pojechałyście i sprawdziłyście ;)
  11. Wpadłam bo moją Megi na zdjęciach zobaczyłam ;) Sami też śliczny chłopak :)
  12. U Kacperka wszystko w jak najlepszym porządku. Jest super :) Podobno nie bardzo chciał jeść suchą karmę (w co trudno mi uwierzyć, bo tyle czasu jadł różne karmy suche i nigdy nie wybrzydzał ;)) i teraz Pani mu gotuje :) Podobno wcale nie przytył. Chodzą na długie spacery, czasami jeżdzą też do lasku bródnowskiego. Kacperek jest fantastycznym psem.
  13. [quote name='ronja']mam nadzieję, że ten trzeci kołnierz przetrwa. w piątek Milka może mieć już zdjęte szwy. mam nadzieję, że to się uda, po plany są dosyć napięte. Pestka też rozwaliła kołnierz już w lecznicy, ale dał się skleić. w ogóle bardzo szybko się wybudziła i była bardzo nerwowa w lecznicy. w domu się uspokoiła. koszt sterylki z kołnierzami to 238zł[/QUOTE] Niedobra Milka - wielka taka i chyba dlatego te kołnierze tak demoluje :) Do jutra to już z górki, nawet gdyby kołnierz nie przetrwał to już rana zagojona. Cieszę się, że Pestka już ma z głowy, zawsze mam stresy przed znieczuleniami i zabiegami. A Barsa jak się miewa? W jej sprawie dzwoniło wiele osób, wszyscy mogą przyjać jak nie znajdzie się dom...
  14. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]"ale jest pod stałą opieką weterynarza (waga, paznokcie, uszy) więc nie ma tragedii z nadwagą.[/FONT][/SIZE]" :)
  15. [quote name='Lemoniada']I co, odpisał? :)[/QUOTE] Odpisał ;) Cytuję: [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Tofik świetnie się zaaklimatyzował. Nieco przytył (16 kg), ale jest pod stałą opieką weterynarza (waga, paznokcie, uszy) więc nie ma tragedii z nadwagą.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Dużo spaceruje i biega z innymi psiakami - nie raz do upadłego.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Na spacerach porusza się bez smyczy, jest posłuszny i pilnujący opiekuna.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jest strasznym łakomczuchem, mógłby jeść na okrągło, ale ma wydzielaną codziennie ścisłą porcję karmy, a uczucie głodu ma zaspokajane surową marchewką i jabłkiem.[/FONT] [FONT=Times New Roman]W domu jest grzeczny, nie rozrabia, szczeka tylko na dźwięk dzwonka u drzwi i dźwięk telefonu.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Ma swoją ulubioną zabawkę gumową kość z którą sypia na legowisku.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jest zdrowy, w listopadzie przeszedł wymagane szczepienia.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jednym słowem kochający, radosny i oddany pies.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Pies o jakim tylko było można marzyć.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Dziękuję bardzo za list.[/FONT][/SIZE]
  16. [quote name='3 x']to kira i Aza maja DS? mysza - uaktualnij pierwszy post :mad:[/QUOTE] Azy nie była na wątku, bo nie moja a Aski. Ale dom ma ;) Jeszcze Wiórek ma z ostatnich:) Już mi się tam psy nie mieszczą.
  17. [quote name='hop!']Wyróżnione ogłoszenia Foksika: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/159286/Piesek-8211-jak-basset-szorstkowlosy-8211-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/159286/Piesek-8211-jak-basset-szorstkowlosy-8211-do-adopcji/[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/piesek-jak-basset-szorstkowlosy-do-adopcji-ID2z3t1.html#1ed9bfd082;r:2;s:287[/URL][/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję, są śliczne. [quote name='Lemoniada']Nie no, Mysza, wymiatasz :crazyeye: Herunia w domu! Co za radość! :multi:[/QUOTE] A ja nie mam już radości, bo Piasek wraca. Okazał się super psem ale relacje z kotem ponoć były nie do ułożenia... Nie mam już siły, naprawdę. Dom idealny...
  18. Oj nie macie litości, nie miałam czasu znowu dzwonić. Dzwoniłam po adopcji i wszystko było super.
  19. [quote name='Ziutka']Ufff...dobrze, że wybaczyłaś :) A w pierwszych postach zmieniłaś info, że Wiórek w DS ? Hmm...już sama nie wiem jaki psiak w DS! Dawaj no tu.... ujawniaj tajemnice raz dwa ![/QUOTE] Nie :) bo ciągle zapominam. [quote name='Lemoniada']Czyżby Hera? Albo Nela? Albo Pestka, Murka, Megi? ;)[/QUOTE] Hera. Pierwsza myśl jest najlepsza. Hera mieszka w domu z ogrodem w Markach, właściciele mają swoją firmę i pracują w domu, jest też 10-letni syn. Jak na razie w domu jest bardzo spokojna, wcale nie drepcze i daje spać :) nie niszczy, nie załatwia się w domu. Od wczoraj chodzi na szkolenie posłuszeństwa, bo strasznie wyrywa się do psów na spacerach. Zawsze taka była. Może trochę się uspokoi z czasem. Poza tym wszystko jest w jak najlepszym porządku. Kciuki potrzebne na wszelki wypadek :)
  20. W tym przypadku happy endu nie będzie. Państwo zdecydowali, że Piasek nie może zostać. Szukamy nowego domu. Dzisiaj wznowię ogłoszenia. Mały może jeszcze chwilę zostać, mam nadzieję, ze uda się znaleźć fajny dom w niedługim czasie.
  21. Co za typ ;) wszystko zje :)
  22. [quote name='Ziutka']A może Wiórek ?[/QUOTE] [quote name='3 x']a Wiórek juz przypadkiem (albo i nie ;)) ni ejest w DS? ja obstawiam Pytona jakkolwiek wygląda ;)[/QUOTE] Wiórek już ponad tydzień w swoim domu, Ziutka ma wybaczone, bo ma malucha ;) i nie czyta regularnie. [quote name='Ewa Marta']Idę na FB, może tam już zdradziłaś tajemnicę;-)[/QUOTE] Nie zdradziłam ;)
  23. [quote name='Ziutka']Granda ? ;)[/QUOTE] Nie :) [quote name='gusia0106']No nie mów, że komuś wepchnęłaś Sisi Wredotę !?[/QUOTE] No nie, niestety. Ale i na nią przyjdzie czas ;)
  24. [quote name='Ziutka']Chwila wolnego bo Aleks śpi, to zaglądam do myszowatych ;)[/QUOTE] Niech śpi dziecię jak najdłużej :) ;) Zgaduj kto w domu :)
×
×
  • Create New...