-
Posts
3237 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zonia
-
Nieludzko traktowane...tragedie na targu. jest bite? raczej głaskane! batem?
zonia replied to agata-air's topic in TV & radio
[quote name='nykea']Straszne. Bestialskie zachowanie i zenada jesli chodzi o burmistrza. Ale takie amle pytanko do Dany, czy widzialas gdzies plakietke "katolik" na ktorymkolwiek z oprawcow? Moze zamiast bez sensu generalizowac skupimy sie na winnych, a nie ich przynaleznosci religijnej?[/quote] Nie było plakietki....Nie mówię, że katolicy są źli...Ale czemu żaden ksiądz nie mówi o zaprzestaniu znęcania się nad zwierzętami....?! Gdyby powiedział pewnie większość wiernych katolików by posłuchała....Nie wiem czy to takie trudne...? Lenistwo?Nie zgodne z religią....?:razz: -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy ryjka:cool3: -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy śliczną morkę!!!!!!!!! -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Na samiuchną górę!!!!!!!!!:roll: -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ja na jamniczkach się nie znam...Ale ma sąsiadka, to on jest mniejszy od nich- takiego małego i drobnego to chyba nie widziałam...:razz: -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Byłoby suuuper:lol: Z góry WIELGACHNE DZIĘKI;) -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Psiak jest w Warszawie. Ja co sobotę go odwiedzam i wyprowadzam, lecz w tą nie mogłam.....ale nic mu nie jest;) Imienia nie ma-mówimy po prostu jamniczek...Ma ok.8lat -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Hoooooop na górę!!!!!!!! -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Na pierwszą!!!!!!! -
Aurora rzeczywiście cudna :loveu: A my w sobotę myślałyśmy, że kogoś uduszę...:roll: Już nam się wtedy odechciało spacerków....Starszy pan zaadoptował naszą owczarkowatą, śliczną, cudną Bertę...Wydawał się fajny, wesoły i kochający psy...Miał też Onka...Berta pojechała autobusem do domu i za 2 godziny dzwoni córka tego dziadka, że odwiozą Bertę...Powód:bo rodzina się nie zgadza....No myślałyśmy, że nas coś trafi...:mad: Gdy my byłyśmy jeszcze w schronie(ok.18)oni jeszcze nie przyjechali, więc cały tydzień się o nią martwiłyśmy czy nic jej nie jest, czy ją oddali, czy gdzieś porzucili....:razz: Jutro musimy zobaczyć... Czy gdyby jej nie było(odpukać) to schronisko sprawdzi adopcję, czy tak tylko mówią....?:razz: Co możemy wtedy zrobić....? Bo szkoda takiej kochanej psiny:shake:
-
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Bożenka jest młoda, Kierownik starszy a Jaga jest moja:lol:;) -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']a jaki on jest do innych psow- taki wredny jamnikowaty;):loveu: czy inny?:lol:[/quote] Nie....nie jest agresywny, nie jest zaczepny, łagodny;) On jest w dobrym stanie zdrowotnym i na serducho chyba tabletek nie dostaje... Wielgachne dzięki za ogłoszenia:lol: -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
hooooooooop! -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Acha i jak cioteczki chcecie takie trochę przyciągające i wzruszające(ale też trochę "straszne"-[SIZE=1]oczki[/SIZE])zdjecie, lepszych niestety nie mam... [URL]http://i41.tinypic.com/2zf3edg.jpg[/URL] -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie dziewczyny dziękuję za pomoc i dobre chęci-przydadzą się:lol:;) Nami ten psiak też zapadł bardzo w pamięć, więc co sobotę wychodzi z geratrium na spacerek, a potem przywiązujemy do drzewa na kocyku(jak jest słońce)i z godzinkę czy dwie siedzi sobie na słoneczku:cool1:, podziwia widoki no i oczywiście przez wszystkich pieszczony i dokarmiany:evil_lol: Lecz potem z powrotem do klatki:-( [QUOTE]Wczoraj mówiła mi o nim znajoma hodowczyni, nie sądziłam że to aż taka bida...[/QUOTE] Jaka hodowczyni...?Czy ja o czymś nie wiem....:razz::eviltong: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewka ma się bardzo dobrze, wychodzi z nami w soboty na spacerki i oczywiście dostaje duuuużą porcję makaronu z mięskiem:lol: [SIZE=2]A tak przy okazji zapraszam do odwiedzenia tych psiaków(też moje i też bidy...) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tylko-czlowiek-mogl-zrobic-tak-malutkiemu-jamniczkowi-135419/#post12119714[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedna-u-mnie-druga-na-paluchu-zapomniana-suczka-z-podskarbinskiej-135623/[/URL] [/SIZE] -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
cioteczki.....Halo.....?!:razz: -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Halo...Cioteczki jesteście...? -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Hop na górę!!!!!!! -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Hop na górę!!!!!!!!!! -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam;) Już zrobione;) -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[B]Bożenka[/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/14nfi52.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/24o3kaq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2h6svph.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B]ZACHĘCAM DO WSTAWIANIA BANERKA DO SWOJEGO PODPISU:[/B][/COLOR] [IMG]http://i44.tinypic.com/ddfb6d.jpg[/IMG]