[URL="http://www.dogomania.pl/../../members/80158-GPooLCLD"] [B]GPooLCLD[/B][/URL], nie, na stronę wrzucam kiedy maluchy otwierają oczy (14dni) a moje urodziły się w czwartek, a miały we wtorek :P więc od poniedziałku siedziałam jak na szpilkach :P - na razie jest na forum kilka fot [URL="http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=7114&start=0"]http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=7114&start=0 :)[/URL]