Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='mrowa23']też tak myślałam, że domek szybciej się znajdzie (co oczywiście nie oznacza, że Kremcie wyrzucimy co to to nie! ) tylko chodzi o to, że to fajna sunia, ułożona, posłuszna, z małymi lękami, ale jest i tak co raz lepiej... nota bene wczoraj kremcia się wkurzyła na psa (osiedlowy, który łazi i szczeka sam do siebie non stop ;) ) i gdy ten przechodził koło niej ujadając to gwiazda warknęła na niego... codziennie mijamy go przynajniej raz dziennie więc już miała dość ;) do adopcji nei doszło, bo po głębszej rozmowie doszłyśmy z P.Agą, że nie czas na psa u niej, ale nie że Kremcia tylko niestety póki co żaden pies. Jak tylko uspokoi się w życiu P.Agi to psiaka poszukamy :)[/QUOTE] Super, że pani Agnieszka tak rozsądnie podeszła do tematu. Wierzę, że Kremciowy domek gdzieś jest tylko jeszcze nie wie o istnieniu Kremci :)
  2. Szczerze powiedziawszy myślałam, że Kremcia szybciej znajdzie dom... Non stop ją ogłaszam...
  3. [quote name='kaja555']Bazarek dla Foxa, proszę o podnoszenie bo jutro mnie nie będzie i nie będę mogła wejść na dogo: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217493-Biżuteria-i-paski-na-dług-Foxa!-Do-30.11.11[/URL][/QUOTE] Kasia :) Wielkie dzięki :) Już tam lecę :)
  4. [quote name='jotka']W piątek pojedziemy z moim mężem sprawdzić,czy pan sprząta.[/QUOTE] Dzięki jotka :) Bardzo mi zależy, żeby warunki Miśki się poprawiły.
  5. [quote name='MagdaNS']Witam. Moja deklaracja przewidziana była dla Miśki i dla Miśki zrobiłam wyjątek od swojej zasady, dotyczącej składania deklaracji w gronie znanych mi dogomaniaków. Więc wybaczcie, swojej deklaracji nie przenoszę. Odnośnie pieniędzy, które przelała Skarpeta im. Talcott - magda222 powinna przedstawić sprawę na wątku Skarpety, żeby Komisja podjęła decyzję, bo zgoda była na Misię, ale najpewniej Komisja Skarpety po zapoznaniu się z wątkiem innej starszej suni w potrzebie podejmie decyzję o jej wsparciu pieniędzmi, jakie były u Misi.[/QUOTE] Narazie nic nie pisałam na wątku Skarpety, bo sprawa Miśki jest w zawieszeniu. Pieniądze są zamrożone na moim koncie i nigdzie ich jeszcze nie przekazałam. Jak Miśki warunki się poprawią i zostanie w tym miejscu gdzie jest wtedy zapytam o zgodę na przekazanie ich na Balbinkę.
  6. Czy można prosić namiary do przelewu? Chciałam wpłacić pieniążki w imieniu wujaszka UBOCZE :)
  7. [quote name='amikat']tak. ma domek w Polsce.[/QUOTE] Acha... Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
  8. [quote name='zuzlikowa'][B]Magda222[/B]...znalazłabyś chwilę czasu, by napisać na pw do darczyńców i deklarujących u Misi z zapytaniem o ich decyzje odnośnie przelanych środków i deklaracji? Dobrze byłoby mieć jasność... [B]Prześlij mi też proszę konto[/B] Miśli/Balbinki na pw( Budrysek ma zepsuty komputer, a chciałaby przelać swoje zobowiazanie...)... dopytam dziś o jej decyzję.[/QUOTE] Konto już wysyłam a zapytania o deklaracje roześlę wieczorem. [quote name='zuzlikowa'][B]Zgłoszenie z Namysłowa...[/B] wydaje się, że sprawa bardzo poważna- wstępne informacje: suka ma mieć [B]rany na łokciach, aż do kości[/B]...przywieziona z Zakopanego "kuleczka", gdy podrosła uwiazana do budy na stałe... nie spuszczana nigdy z krótkiego łańcucha ...na betonowym podłożu... zaniedbana, sfilcowana...miła i łagodna. Sytuacja w trakcie weryfikacji, jednak bardzo potrzebna organizacja, która na miejscu może przejąć sprawę psiaka i jeśli potwierdzi się potrzeba zabrania psiaka od właściciela- odebrać ja w trybie interwencji. Sunia ma wtedy zagwarantowane miejsce i leczenie w ośrodku Fundacji BERNARDYN... [B]Czy ktoś orientuje się jakie organizacje prozwierzęce działają w tamtym rejonie?... w okolicach Namysłowa? Bardzo potrzebujemy ich pomocy " na miejscu". [/B][/QUOTE] Pierwsza na myśl przyszła mi Ekostraż z Wrocławia. [url]http://ekostraz.pl/portal/kontakt[/url] [B]Go-ja[/B] działa w ekostraży.
  9. [quote name='sosnowieckie schronisko']Bratek ma dom :)))))[/QUOTE] Bardzo się cieszę :) A można coś więcej się dowiedzieć? :)
  10. [quote name='ANETTTA']magda skora kasa u ciebie na koncie (poza moim bazarkiem inf u MIśki ) to moze ty bys prowadziła ksiegowośc balbinki cio ...????[/QUOTE] Już mi zuzlikowa pisała o tym na PW i jeśli się zgodzicie to bardzo chętnie.
  11. Wpłynęło: 20 zł muza_51 (XI) 20 zł yunona (XI) 10 zł ihabe (X) Stan konta:[B] 182,75 zł[/B]
  12. [SIZE="4"]Uroczyście oświadczam, że budżet Dagusi został podratowany kwotą 220 zł przez Urankowe cioteczki i wujków :multi: :multi: :multi: Dziękujemy !!! :loveu: :loveu: :loveu:
  13. [quote name='AlfaLS']Już się nie mogę doczekać fotek ;).[/QUOTE] Ja też !!! :multi: [B]Na konto Dagusi wpłynęło 220 zł :loveu: :loveu: :loveu: Bardzo dziękujemy Urankowi i wszystkim jego cioteczkom :Rose: :Rose: :Rose:[/B]
  14. [quote name='mrowa23']nici z tego wszystkiego :( Kremcia jednak nie ma szczęścia i zostaje u nas póki co....[/QUOTE] Szkoda... To ogłaszamy dalej... I już robię przelew... [quote name='Nano']o super :D to jestesmy umówione :D już wpisałam do kalendarza :D[/QUOTE] Zazdroszczę :) EDIT. Na konto wpłynęło: 30 zł ewu 30 zł Lida 20 zł magda222 350 zł przelałam na konto DT za listopad. Aktualny stan konta:[B] 675,95 zł[/B]
  15. [quote name='Nano']i jak było spotkanko ? :D[/QUOTE] Też czekam z niecierpliwością... Nie wiem czy robić przelew czy nie... ;)
  16. To co mam zrobić z Miśkowymi pieniędzmi, które są na moim koncie? Przelać na Balbinkę czy wstrzymamy się do 15-tego?
  17. Czyli chłopak zaaklimatyzował się bez problemu :) I wszystko OK :) I jest szczęśliwy :) To czekamy na fotki :) Dziewczyny dziękujemy za wizytę!!! :)
  18. Pozdrawiam Torusia i jego cioteczki :)
  19. Dagusia dziękuje :) Bardzo jej się przydadzą te pieniążki. Dam znać jak dojdą na konto. Czekamy na fotki i relację z Urankowego domku :) Wielkie dzięki dziewczyny :)
  20. Rzucił się Wam w oczy jakiś bazarek ogłoszeniowy? Wykupię Szariczkowi pakiet.
  21. OK :) Pięknie dziękujemy :loveu: Wpłynęło 10 zł od _Lary :) Dzięki kochana :loveu:
  22. [quote name='muza_51']Moje zobowiązanie za m-c listopad poszło przed chwilą. A Ty Atosku " nie dokazuj miły , nie dokazuj".Pozdrawiam.[/QUOTE] Dziękujemy :) Przelałam [B]46,20 zł[/B] na konto pani Grażyny za leki. Przepraszam, że dopiero dzisiaj :oops:
  23. Ja zawsze jak ogłądam Mikusiowe fotki to mi aż serce ściska... Biedny przerażony dzikusek... :(
  24. Ja się za bardzo nie znam na takich preparatach, ale może Lidzia jak się pojawi to coś doradzi. A może któraś z dziewczyn zaglądających do Dagusi ma jakieś doświadczenie w tym temacie. A jak nikt się nie wypowie to kup Gosiu to co pani doktor poleci a ja przeleję kasę, OK?
  25. A gdyby ubrać jej kaganiec i obejrzeć rankę? Może to coś poważniejszego...
×
×
  • Create New...