Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]fajne scurki. Ja miałam myszki - kiedyś...kiedyś :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja kiedyś miałam chomiki bo mama na myszy się nie chciała zgodzić :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]chłopak sachmy i w jednym ręku Bazylka a w drugim malutka hodowlana Elaine, która też już jest za TM. [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6738/88fs1.jpg[/IMG] Bazyla oraz obaj chłopcy Yshi...Teodor i Filip, który też już za TM. [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8823/89hu0.jpg[/IMG] Hmm...właściwie to zdecydowana większość szczurów z tamtego spotkania już odeszła. Na palcach jednej ręki można by przeliczyć te które jeszcze żyją :( :shake: to nie jest fajne że szczurki tak szybko odchodzą [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ooooo godździczu - fróciłaś :multi: Ja tu stałam na straży porzadku :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widzę i jestem Ci strasznie wdzięczna za to :loveu: a tutaj fotki ze szczurzego spotkania :) z [SIZE=3]23.08.06r. :loveu: [SIZE=2]to właśnie na tym spotkaniu zaraziłam się miłością do albinosków...i już w listopadzie 2006r. trafiła do mnie Shiro :) niestety na żadnym zdjęciu nie mam Aji [*], która przekonała mnie do czerwonych oczu :) ale mówię Wam była tak śliczna i duża że nie dało się w niej nie zakochać :loveu::loveu: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6444/34742432mp1.jpg[/IMG] nawet możecie mnie zobaczyć :evil_lol::evil_lol: z Bazylką :) i Dewi w kieszeni oczywiście :) [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3439/26bg1.jpg[/IMG] Bazyla u sachmy na rękach :) sachma zajmuje się hodowlą szczurów rodowodowych --> hodowla [URL="http://www.ratstroop.dl.pl/"]Rat's Troop[/URL] :) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3405/52hf0.jpg[/IMG] Bazyla...futerko nie zdążyło jeszcze odrosnąć po martwicy i stąd ten goły placek u niej na ciałku :) [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1656/78tr3.jpg[/IMG] [/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Bazyla na pierwszym planie, na drugim Filip Yshi i gdzieś tam widać ogonej Dewi, która strasznie sie bała i nie wychodziła właściwie z kieszeni...dlatego nie ma jej na zdjęciach :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5192/87sr3.jpg[/IMG]
  4. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ty pewnie już w szkole a moja latorośl......... od dzisiaj ma szlabana.................... bo znowu nie wstało do szkoły..................i ma peszka [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: uhh ale z Ciebie groźna mamunia :) ja dzisiaj byłam na dwóch polskich...potem mieliśmy 2 godziny próby poloneza...ja nie tańcze ale poszłam a co ;) i następnie nikt już na ostatnie 4 lekcje nie poszedł :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko Córcia Coś mam się zepsuła z wstawaniem ....ciężko mi się zwlec z wyra przed 8 ...ale zacznę nad sobą pracowac bo potem nie mogę nadgonic zaległości na blogaskach FERIE [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :multi: mi też...odziedziczyłam coś po Tobie :evil_lol: zawsze budzik przestawiam 10 tysięcy razy zanim wstanę i często przez to nie ma mnie na pierwszych lekcjach :oops: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ja nie ukradłam żonkilka po prostu wspaniałomyślnie się ze mną podzieliła swoją[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Otóż to - lepiej bym tego nie ujęła. [COLOR=Olive][FONT=Georgia]my działamy jak jedna fajna instytucja :evil_lol: :loveu:[/FONT][/COLOR] Hej goździczku ucz się pilnie ja tu wszystkiego przypilnuje[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kochana jesteś :loveu: wiem że mogę na Ciebie liczyć :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='agbar']sloneczne i cieple czesc ,zonkilku[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]miło że troszkę słoneczka mi tutaj wsadziłaś :loveu: Cześć :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witanko żonkilowa czemu nie ma Salsusi na fotuszkach? [/COLOR][/B] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :loveu: :multi: Salsy z nami nie było...bo spacer odbył się w ramach lekcji :oops: [/B][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=Purple]oj.... piło się różne dziwne rzeczy :roll: :diabloti: i się komóreczki szare pozaplątywały :evil_lol: a co to to? :cool1: aa.. woda.. już kumam gdzie to:) [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]http://img512.imageshack.us/img512/3058/dsc04859so0.jpg[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]w ogóle to uwielbiam park oliwski:) byłam nie raz...;) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to trzeba było wcześniej mówić...bym wysłała Ci po trochu z każdej roślinki :evil_lol: ja też lubię ten park...ale rzadko tam bywam...ostatnio byłam dokładnie 26.08.06 ze szczurzomaniakami z forum :eviltong: swoją drogą mam zdjęcia z tego spotkania i wrzucę zaraz [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='tygra']cześć jaki fajowy podpisik - jabłuszko z żąkilką razem[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi: :loveu: tworzymy fajny mix :evil_lol: [/B][SIZE=1]emoty cyknięte ;)[/SIZE] [/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]podrzucam malucha do góry[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [LEFT][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]cześć Mamuniu :loveu::loveu::loveu: :multi::multi: [url]http://images33.fotosik.pl/103/7512852e12b84e41.jpg[/url] Jełopek się znów przekręcił ;) :evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/103/521cbb45d780b668.jpg[/url] ponętny wzrok :) :evil_lol::evil_lol: [/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] tak tak...dobrze widzisz...to znów ja :) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='diabelkowa']no niezle sie porobilo mam nadzieje ze mi nikt nie ukradnie mojej galerii bo nie bede sie w stanie obronic:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale Jabol-łonka nie ukradła mojej galerii...się zadomowiła tutaj tylko :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  9. [quote name='evaxon'] najlepsza z kaktusem mniammm [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie miałam okazji pić...ale jak będzie żubrówka to sięgnę też po kaktusa :) ale mam nadzieję nie pokłuję się cała przy tym ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamunia nie pieklij się bo złość piękności szkodzi :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to wskakuj w swoje bikini i przybywaj :razz: jakaś Fanta się znajdzie :lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już pędzę...ja całe życie w bikini chodzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kurcze i trafiłam na stronę z moją ulubioną liczbą [/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu:[SIZE=7] 123 :loveu::loveu:[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER]
  12. [quote name='apple'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No kurde widze ale jak to pisałam to jeszcze nie było:diabloti: A tak poza tym to podobuje mnie się :grins: goździczku ty mój koffany:loveu: [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]a no to zwracam honor ;)[COLOR=Green][FONT=Century Gothic] :loveu: :evil_lol::evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Olive]bardzo mnie cieszy Twoje zadowolenie :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]oooo to w gdańsku już pozakładali gumowe słupki?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]od kiedy zaczęłam robić prawko to pozamieniali słupki na gumowe...także już dawno, dawno temu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Faaaajny podpisik - koffana moja żonkila :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu: starałam się :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Przyszłam się porządzić - u siebie jezdem w końcu :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]masz do tego 100% prawo :) :multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no prosze...ale masz ładny kolor włosów...a jakie niebieskie oczy...ja zawsze zazdrościłam bo wszyscy zachwycają się niebieskimi a ja mam zielone :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ooOO i jest mój ukochany trójkolorowy ciągniczek :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kochana co tu gadka o bikini beze mnie? ;) ja się pisze na jakieś bikini z fantą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:wow córcia jakie super fotaski :loveu::loveu: dotarłam ....ciekawam czy na zawsze :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu: no baa...super bo super wypad miałyśmy z koleżanką :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to nie gadaj ino dawaj! :cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no kurde przecież zmieniłam tytuł blogasa a mój podpis też się zmienił...otwórz oczy kochaniutka :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='diabelkowa'] co do zdjec ten wodospad pomylilam ze zwlokami owinietymi w folie [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...nie zdarzyło mi się jeszcze owijać zwłok w folie ale jakby co to dam zdjęcia :evil_lol::evil_lol: ;)[/B][/FONT][/COLOR] a co to za pies nie salsowaty tu ? co pominelam?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]gdzie? :) w moim podpisie? :) no jak to co to za pies...Kronos Jabłkowej :loveu::loveu: bo ona się tutaj czuje jak u siebie więc wprowadziłam małe zmiany specjalnie dla niej a ona ślepa i nie widzi albo nie chce widzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: *** na 19 mam jazdy :) hyh...po dość długiej przerwie znów za kółeczko i będę drajwożyć :) trzymajcie kciuki żeby przez przypadek nikt mi się w koła nie wkręcił ;) :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przypominam swoją suczkę :loveu: [URL]http://img442.imageshack.us/img442/2610/dsc04790go3.jpg[/URL] [url]http://img264.imageshack.us/img264/8118/dsc04753eh8.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=Red]maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640[/COLOR][/B]
  18. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie wiem jakiś taki melanż ty ja nasze piesy czy cóś a tytuł Przyszedł żonkil do Jabłuszka - hahaha:cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mówisz i masz :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]nie poskutkowały :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jestem niereformowalna...nigdy nie skutkują :evil_lol::evil_lol: temu co to odprawia schnie ręka kiedy tylko sięga po tą miotełke :) [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No choćby avatraka i tytuł - skoro jestem u siebie to trza by mnie tam zamieścić:roll:. Chyba nie za dużo wymagam :eviltong: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dawaj propozycje na avatarka i tytuł :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ale egzorcyzmy by sie przydały [/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już miałam w tym roku :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] No widzisz serio się tu czuje jak u siebie.... a skoro tak to zaraz coś tu pozmieniam :cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]co chcesz tu zmieniać? ;) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]faaaajnnniieee - zazdraszczam ci[/COLOR][/FONT][/B] :p[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie ma czego...kilku drzewek? ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Łaaadnie tam u was - a u nas to tylko takie byle jakie "a'la parki"są z lumpami od wina na ławeczkach :roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u nas właściwie też...Oliwski to jedyny taki duży z ładnie przyciętymi drzewkami, wypielonymi kwiatkami, równymi trawnikami...są tam kaczuszki, łabędzie i inne tego typu cuda...za małą opłatą można wejść do takiej dużej szklarni podziwiać palmy i iść do drugiej części parku gdzie są jakieś egzotyczne roślinności :) :evil_lol: jak ogród botaniczny :)[/B][/FONT][/COLOR]
  24. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2301/dsc04886ul8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4425/ssl26362gv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7958/ssl26363pm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7429/ssl26365ce7.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]koniec :)[/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]o boże a ja myślałam że Zuza to do mnie pisała, Pomyliłam blogaski heheheheh nie mogę:evil_lol::roll:[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] ale jazda.Myślałam że u siebie jestem :lol: Sory żonkilka [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:roflt::roflt::roflt:hahaha...nie no spoko nie soraj mi tam bardzo miło że czujesz się u Nas jak u Siebie :) :loveu::loveu::loveu: :evil_lol: swoją drogą...udana jesteś :) hehe [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9007/dsc04864mt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3087/dsc04865dd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7079/dsc04866wr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3695/dsc04872nq6.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9293/dsc04880qv0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...