-
Posts
10164 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdyska25
-
przepraszam, że się nie odzywam ale mam dużo roboty w pracy i poza również nie narzekam na nudy. jutro postaram się nadrobić w kwestii ogłoszeniowej- jak obiecałam.
-
Malwinka dzięki wam już w nowym domku!!!!
magdyska25 replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
jestem w dołku finansowym ale 10 zł. co miesiąc wyskrobię. -
wielkie dzięki! już napisałam. martwa mysz.....bleeeeeeee ja wiem, że to zwierzę i nawet podoba mi się jako żywe ale martwe- no brzydzę się. Ostatnio moja sucz na polu, zwiewa z czymś w pysku (wiem, że coś próbuje konsumować- podlatuje łapie ją za obrożę a ta wypluwa właśnie martwą mysz...) a wczoraj znowu nakryłam ją jak próbowała zjeść czaszkę zająca. ja to nie wiem co na tym polu się wyprawia ale nie mam gdzie z psami chodzić bo w lesie nadal mamy sporo kleszczy- mimo już niezbyt fajnej pogody. Psy są zabezpieczone ale te paskudztwa i tak się przyczepiają- odporne bestie.
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
magdyska25 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']nawet się nie za bardzo znam na tym, jak to się załatwia? Mogłabyś gdzieś poprosić?[/QUOTE] mogłabym ale muszę najpierw napisać, czy wszyscy się na to zgadzają. Jest Skarpeta im. Talcott, która pomaga starszym psom- tam można prosić o pomoc ALE max. kwota jaką można dostać to 120 zł. i w przeciągu 6 tyg. od uzyskania pomocy należy zwrócić 25% od pożyczonej kwoty, czyli w przypadku 120 zł. będzie to 30 zł. Ja mogę zgłosić ale lepiej gdyby zrobiła to osoba, która jest skarbnikiem Pimpka. Tutaj wątek skarpety, w drugim poście zasady: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie[/URL] -
Chciałabym tylko dodać, że nie spaniele, tylko spanielowe kundelki- bez papieru.
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
magdyska25 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
zobaczcie kiedy ostatnio wpłacała- jaki dzień. Może ma po prostu pod koniec m-ca wykonywany przelew. -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
magdyska25 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a gdzie zamawiałaś? może trzeba się upomnieć? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
magdyska25 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
co do albumu to mogą być seniorzy ale nie z geriatirum?- tylko pawilonów? i jaki jest mniej więcej wiek? powyżej 7-8 lat? -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
magdyska25 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
może jakąś skarpetę prosić o pomoc?.... -
o masz....zaciskam w takim razie kciuki, żeby szybko wrócił do zdrowia. a jak tam Sara? trochę się już zaokrągliła?
-
czyli jednak postępy z zachowania są ok. no nic- doświadczona osoba, która nie chce psa przytulanki, która wie, że trzeba nad psem pracować. u siebie mam takiego psa- jak w odpowiednim momencie się nie odsunie to capnie, tylko, że ja mogę go tarmosić, głaskać godzinami i nic. wybiera sobie "słabsze osoby", które nie powiedzą mu stanowczo co może a co nie. Bazyl może tak ma? Wie, który człowiek się go obawia, albo wyraźniej granicy nie stawia.
-
Ajlii- a co z Tobą? Psiaki Cię potrzebują więc się oszczędzaj!
-
Malwinka dzięki wam już w nowym domku!!!!
magdyska25 replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
ja piernicze... no i co teraz z nią będzie? może ktoś ma miejsce? może udałoby się znaleźć dla niej miejsce przynajmniej za karmę i ew weta? też trzeba mieć czas, żeby z takim psem popracować. -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
magdyska25 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
chyba tego maila dostała Pani a potem miała jeszcze inne zdjęcia dostać. no dobra- ustalajcie już między sobą- na pv wysłałam nr tel dom. do Pani. i trzymam kciuki!!!