W schronisku we Włocławku jest taki psiak.
Kopiuję jego informacje:
Argo, okolo roczny spaniel z etykietą agresywnego. miałam z nim przyjemność dwa razy, nie wykazywał takich cech.
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9813/hqs4.jpg[/IMG]
wątek ogólny psów z tego schroniska.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241785-Schronisko-we-Wloclawku-Aktualnie-pomoc-dla-Zuzi/page11[/url]