Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. Dziękujemy! :) jak dojdzie- potwierdzę na wątku. A jak tam się miewa nakolankowy Chojraczek?
  2. Śliczne!!!
  3. Bardzo się cieszę, że z Suzanką coraz lepiej!
  4. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-yDtkaHa7AUs/UQkovw3cQVI/AAAAAAAAIVs/kxuc8PDZgz4/s512/aIMG_0566.jpg[/url] ło! z niej to już duże kocisko!
  5. tylko mam nadzieję, że Lenka będzie chciała w nim chodzić. Donvitow a znasz dobre/wytrzymałe biegówki?
  6. wpłata od Bjuty- zapisana w drugim poście. Żadnych, innych wpłat. a Groosia wysłałaś do mnie coś?
  7. Pan sam "wpadł" na pomysł wchodzenia psa do domu czy Ty zasugerowałaś? Mógł tak powiedzieć bo "napalił" się na psa i żeby mu tylko go dać. Ja to nie wiem co ludzie mają z tymi kojcami... z tym to akurat mam złe doświadczenie... no ale wybrzydzać myślę, że można w końcu Saba ma trafić do najlepszego domu a jak widzisz Lucia- tel. w jej sprawie nie milczy. Aaa myślę, że jak zgłosiłaby się rozsądna osoba ale mieszka w mieszkaniu to jak najbardziej przy wystarczających spacerach. W końcu niektóre psy siedzące latami w klatkach na zewnątrz znajdują właścicieli, którzy mieszkają w mieszkaniu i jest wszystko ok.
  8. na wyrko chyba wrzucona bo na pierwszym zdjęciu nie widać, żeby była zachwycona ;)
  9. Lucia- zastanów się na spokojnie. Teściowa chce ale na początku nie paliła się, żeby cokolwiek zrobić przy psie. Z tego co pamiętam nie miał nawet kto jej dać jeść i sunia czekała na Ciebie. Po drugie sąsiedzi, którzy otwierają bramę- już się uspokoili? a jak dalej tak będzie? po trzecie: czy codziennie będziesz mogła przez conajmniej kilkanaście lat przyjeżdżać do Saby, żeby mogła wyjść na spacer? Pies garnie się do ludzi a siedzi w kojcu i nie jest wpuszczany do domu (tego ostatniego to absolutnie nie rozumiem u nikogo. Wiem, że czasami psy wolą spędzać większość dnia na zewnątrz-zwłaszcza jak jest ładna pogoda ale jak chce wejść a słyszę, że to pies podwórkowy bo małe dzieci bo inne zwierzęta bo bo bo- to mnie niesie). Moim zdaniem musisz w tym wszystkim zacząć ufać ludziom! Wiesz jakiego domu szukać? Takie, który jest lepszy od tego dt, w którym pies się znajduje, gdzie Saba będzie wymarzonym psem, gdzie będzie chciana. Owszem czasami ludzie mogą oszukać i wydaje się tylko, że będzie wszystko cacy a rzeczywistość bywa inna ALE po to są wizyty przedadopcyjne i podpisanie umowy adopcyjnej oczywiście sterylizacja.
  10. Ostatnia jeszcze wpłata o której nie pisałam to od Bjuty- 14,55 zł.- mam już na koncie. Dziękuję. Jutro w pracy odnotuje to w drugim poście- w domu boje sie edytować, żeby przy takim internecie nic mi się nie skasowało Nic poza tym nie mam.
  11. myślę, że Lucia jest bardzo ostrożna i byle komu nie odda- to się chwali oczywiście!
  12. nie mogę się oprzeć komentarzowi: "Starość nie radość" ;)
  13. dziękuję. a mam pytanie czysto teoretyczne, jak mogę udostępnić? musisz mnie najpierw zaprosić? mam konto na fb ale praktycznie z niego nie korzystam bo się tam nie odnajduje- dla mnie czarna magia:roll:
  14. to z całej siły zaciskam!!!
  15. Rozumiem, że śledziona została uszkodzona podczas sterylizacji. Wiadomo gdzie miała ją robioną? Mi się w głowie nie mieści...dobrze, że jesteście czujne i Suza jest w dobrych rękach, niech dojdzie do siebie. Kciuki będę trzymać. Jak zawsze :)
  16. [quote name='ulvhedinn']Podpuszczasz noooo...... ;)[/QUOTE] Ja??? SKĄD! :)
  17. Malwinka daj państwu szansę!
  18. Kurcze, Wiola jak Ty to robisz, że domki się biją o Twoje tymczasy? Chyba Cię zaklepię na 3 tymczas ode mnie ;)
  19. 40 km! ja tyle mam do pracy....do schroniska w jedną stronę 100...a staram się być co tydzień. Też wydaje mi się, że to mało poważne i zaangażowanie marne. Nie poznałam Saby na żywo ale marzy mi się dom z ogródkiem, gdzie Sabcia jednak będzie miała wstęp do domu.
  20. Ooo co za wieści! Trzymam kciuki za psiaka i nowy domek.
  21. ooo fajnie, że ciotka jesteś to dawaj parówki! już już już! Fajowy ten Bazylek :)
  22. [quote name='Karolcia_ko5']Suzi właśnie opuściła bramy Schroniska! Powodzenia...czekamy na wieści od pana i zdjęcia małej!!! ;)[/QUOTE] AAAA!!!!! Najlepsza wiadomość tego dnia! :)
  23. [quote name='sambo_os1']Jeśli wyrazisz zgodę,mogę założyć mu wydarzenie,będę kopiować informacje z wątku.[/QUOTE] Sambo- dziękuję Ci pięknie za pomoc! Jasne :) Wielkie, wielkie dzięki! Ostatnio Rex trochę schudł ale w jego przypadku to dobrze- wydaje mi się, że był za bardzo okrągły. Tomek z nim wychodzi a ja przez ten czas sprzątam w klatce i dosypuje słomy. Potem dołączam do spaceru, Rex już mnie wypatruje z dużej odległości i ogon lata. Wita się grzecznie. głaski, podanie łapy i mina "no dobra to możemy iść dalej?" ;)
  24. będę się powtarzać ale Fanta jest śliczna :) Oczywiście Lenka nr 1. Oj tam- Ajlii nie ma co narzekać Żółte suki pomagają w ogródku! pewnie drzewko nie pasuje do wystroju albo trzeba przyciąć ;)
×
×
  • Create New...