A moj Kimon byl oceniany na 8 - po zebach mowiono ze by mial 13 (a tyle to rasowce, zwl. dobermany to zadko wogole zyja), a teraz ma zeby bialutkie, jeden tylko zniszczony, i super kondycje.:eviltong:
A np. Ziutek, to napewno ma conajmniej 10, zacme, gluchy, itp.
A Diane tez ocenili na wiecej niz ma, wet nowej wlascicielki ocenil ja na 5, 6 lat. Wiec trudno powiedziec, czesto sie myla, ale maja tez czasami racje.