Pomysł jest, ale żeby go zrealizować trzeba poczekać. Wszystko musi być przemyślane, bo pochopne i szybkie działania tylko pogarszają sytuację. Hela jest zadowolona z takiego życia, jakie ma. Ja lubię Helę i nie mam z nią żadnych problemów. Chcemy Helę zmienić, przekonać do człowieka, żeby łatwiej było znaleźć jej dom. Czy to się uda? Nie wiem, ale ciągle mam nadzieję. Hela jest opornym i trudnym przypadkiem. Gdzieś tam ma silnie zakodowane, że ludzie są źli i nie można im ufać. Teoretycznie Hela w każdej chwili może się przeprowadzić do DS, ale to musi być dom z ogrodem u wyrozumiałych ludzi, najlepiej z innym psem. Największą pomocą dla Heli będzie znalezienie jej odpowiedniego domu.