-
Posts
8971 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gusia0106
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
gusia0106 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widziałam go wczoraj na żywo - ładny owczarek. Chodzi całkiem przyzwoicie, chyba faktycznie się rozruszał. Ma jakiś problem z lewą tylną łapką - może to coś pourazowego, może wybite biodro...W każdym razie wygląda jakby kulał. Nie jest kontaktowy, póki co w swoim świecie. Ale ucieszył się jak Bartek przyszedł go zabrać na spacer - zamachał ogonkiem. Jest chudy, ale przy takiej kupie to zrozumiałe. Popołudniowa kupa to woda. Jest miły, żal go .... -
Tak, potwierdzam. W dodatku Ada potwierdza świetną kondycję i rezydentki i Pana ;) Mała byłaby jej pacjentką. Ale nie ma to jak rozmowa w 4 oczy, zobaczymy jak Ewa ich oceni.
-
A ja wczoraj widziałam Małą na żywo ;) To jest jakiś psi ideał normalnie - siusiu na dworzu, przychodzi wołana, sama się ładnie bawi, jest przylepką. Straszne ktoś będzie miał szczęście :) Przesłodka jest!
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
gusia0106 replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Aktualizacja...Kajak weekendowy ;) [img]http://img85.imageshack.us/img85/8487/imag0595e.jpg[/img] -
Na razie się nie cieszę i tylko trzymam kciuki. Oby wszystko było dobrze ;) - Ada w każdym razie mówi o nich w samych superlatywach
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']o jak mu fajnie :)[/QUOTE] Sama bym tak chciała :) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Mendzioch pozdrawia z własnych włości ;) [img]http://img600.imageshack.us/img600/1439/zdjcie3b.jpg[/img] [img]http://img194.imageshack.us/img194/5898/zdjcie4n.jpg[/img] [img]http://img607.imageshack.us/img607/1909/zdjcie5s.jpg[/img] -
Polecam się ;) Wszystkie psy nasze są ;)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
gusia0106 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak ten guz na ogonie? -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
gusia0106 replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
4,5 roku Ogary podobno szybko siwieją, tak w ogóle. Bezsmyczowe tak, ale koniecznie ze smaczkami, bo samo - chodź tutaj - bez załącznika nie działa. -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
gusia0106 replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
A gdzie panika i awantura i w ogóle??? No dobra, nie sprzedałam. Kajuta grzeczny - posiwiał na pysku. Ogary to ogólnie tak dziwnie siwieją, że cały pysk od uszu po szyję im się robi siwy a reszta pozostaje bez zmian. U Kajaka już widać bardzo to posiwienie. A tak to dobrze, nic się nie dzieje Kajuta kwietniowa [img]http://img94.imageshack.us/img94/6562/53952728473487047471290.jpg[/img] [img]http://img841.imageshack.us/img841/6601/54690028474304267901290.jpg[/img] I majowa [img]http://img69.imageshack.us/img69/9044/imag0584w.jpg[/img] [img]http://img338.imageshack.us/img338/1848/imag0549f.jpg[/img] -
Ale malutka jest :)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
gusia0106 replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Sprzedałam. Na smalec. A co. -
Zależy, którego obszaru mózgu dotyczy. U Farelka to był zespół przedsionkowy więc sądzę, że tym razem jest tak samo. Kręci mu się w głowie, jest mu niedobrze, nie może utrzymać równowagi, nie potrafi na niczym skupić wzroku, pewnie ma gorączkę. Na spacerach teraz dobrze by mu było wspomagać tyle łapki - pod brzuch wkładać jakiś szeroki szalik, albo ręcznik i tak podtrzymując go chodzić z nim na spacery. Może mieć problemy w wypróżnianiem - będzie się właśnie wywracał w trakcie napinania mięśni. Najgorszy jest pierwszy tydzień, później gdy wylew zaczyna się wchłaniać jest już coraz lepiej. Dlatego tak ważne jest aby szybko podać sterydy - one powstrzymują rozprzestrzenianie się wylewu.
-
Mój pies miał cztery wylewy i nie chcę siać paniki ale naprawdę wiem co mówię. Lek wspomagający krążenie mózgowe jest właśnie tylko wspomagający - nie gwarantuje, że kolejny wylew nie nastąpi. Kręcenie się w kółko, niemożność utrzymania głowy i plątanie się łap to klasyczne objawy wylewu. Oczywiście, powinien to potwierdzić wet, ale jeśli to to, to kluczowe jest podanie sterydu JAK NAJSZYBCIEJ.