-
Posts
8971 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gusia0106
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']krew to jakis ful wypas czy podstawowe?[/QUOTE] Podstawowe, tak bym chciała wiedzieć (m.in. przed kastracją ) czy wszystko gra -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Hm...mi się wydawało, że nie jest. Chudy w sensie ale co profesjonalny ogląd to profesjonalny ogląd. Tak jak Ci pisałam Gosia, jeśli możecie to go jutro zważcie, odrobaczcie i krew do badania. Senk ju :) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
I wszystko jasne :) -
Właścicielem Farela nigdy nie była firma..i bardzo bym się zdziwiła gdyby w jakikolwiek sposób poczuła się do odpowiedzialności. Takie cuda się nie zdarzają. Przynajmniej ja o nich nie słyszałam. Myślę, że teraz już nikogo nie interesuje jak było i komu trzeba dziękować a komu nie. Naprawdę darujmy sobie te przepychanki tylko się skupmy na psie bo po to tu jesteśmy. A jak macie jakieś krzywe akcje to je sobie wyjaśnijcie na PW albo osobiście. Ja akurat bywałam na sggw i widziałam Farela i to w jakim był stanie. Zespół przedsionkowy czy tam zapalenie przedsionkowe może pojawić się znienacka u super zdrowych psów. Nie ma reguły.
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']O kurka, ale fantastycznie:multi: Gdzie on jest? ;)[/QUOTE] niech się sami ujawnią ;) co ja będę donosić ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Takie wiadomości to ja lubię :). (Romeo pewnie też ;)).[/QUOTE] Miał dwugodzinny spacer wczoraj na dzień dobry z DT. Na pewno lubi ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
W życiu Romeo nastąpiły znaczące zmiany. Od wczorajszego wieczora przebywa w domowym Domu Tymczasowym. Dom znany i lubiany niech sam zdaje relację ;) dzięki Kochani!!!! -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Lekko się martwię bo telefonów...zero -
Sorry Damita, ale takie emocjonalne posty są tu niepotrzebne. Wszyscy już wiemy co i jak - więc proszę, daruj sobie. Nikt nie ujmuje zasług Eli, to chyba oczywiste, a wszystko zostało już usystematyzowane. Faktycznie, Farel i reszta powinni pojechać do weta żeby mógł postawić diagnozę, ale dziewczyny otwarcie napisały co i jak, poprosiły o radę a teraz się do tych rad chcą zastosować więc wszystko jest na dobrej drodze. Nonotropil i heparagen na pewno nie szkodzą a co do reszty wypowie się wet, w tym również co do karmienia. Moim zdaniem jeśli ilości wątróbki czy kaszanki są niewielkie, tragedia się nie dzieje. Proponuję wyciszyć emocje i po prostu zająć się psem - jak kto może - czy realnie zawieźć do weta, czy wirtualnie wspomóc radą.
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję :) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Ok ,to bedzie na zas gdyby po tych co beda nie znalaz domu.[/QUOTE] Dziękuję Elu -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Czy jest jakis tekst do ogloszen i zdjecia,moge wykupic pakiet na bazarku.[/QUOTE] Jest, zaraz wrzucę ale pakiet już ma wykupiony. Zdaje się, że się robi. -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']"Akcja" była dość szybka. 22.03 przyjechał do hotelu, 23.04 zaczęliśmy kciuki trzymać, 26.04 była wizyta PA, a 30.04 do domu pojechał...[/QUOTE] Ano właśnie, dzięki za sprawdzenie Nutusiu -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Kurcze, już nie pamiętam Ale nie siedział długo w hotelu -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Oni się wtedy z tego wycofali, potem nic nie mówili, że jednak szukamy domu. -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Tak, to Ci. Wysłali mi smsa chyba w środę, że mam go zabrać do końca tygodnia. Nawet nie zadzwonili. -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ewunia -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Podeślecie linka do czarnych kwiatków? Bo coś nie mogę znaleźć. Za chwilę zrobię mu wydarzenie na FB. Rozmawiałam wczoraj z Kasią hotelową - już jest lepiej. Nauczył się wchodzić do kojca, chociaż nie jest szczęśliwy z tego powodu. Na spacerach już tak nie ciągnie, nie lata jak szalony w poszukiwaniu nie wiadomo czego. Jest zdecydowanie spokojniejszy, chce mu się pracować, chętnie się uczy. Po tygodniu cholera. A po roku w tym domu nic. Żebym jeszcze nie miała kontaktu z ludźmi, żeby coś mówili...z resztą, wklejałam maile, same widziałyście... -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Na FB nie, wczoraj poszły dane do ogłoszeń. Szczerze mówiąc muszę się ogarnąć z tym psem i wziąć do roboty bo jak na razie to się tylko wściekam i niewiele z tego wynika.