Jump to content
Dogomania

gusia0106

Members
  • Posts

    8971
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gusia0106

  1. [quote name='3 x']krew to jakis ful wypas czy podstawowe?[/QUOTE] Podstawowe, tak bym chciała wiedzieć (m.in. przed kastracją ) czy wszystko gra
  2. Hm...mi się wydawało, że nie jest. Chudy w sensie ale co profesjonalny ogląd to profesjonalny ogląd. Tak jak Ci pisałam Gosia, jeśli możecie to go jutro zważcie, odrobaczcie i krew do badania. Senk ju :)
  3. Właścicielem Farela nigdy nie była firma..i bardzo bym się zdziwiła gdyby w jakikolwiek sposób poczuła się do odpowiedzialności. Takie cuda się nie zdarzają. Przynajmniej ja o nich nie słyszałam. Myślę, że teraz już nikogo nie interesuje jak było i komu trzeba dziękować a komu nie. Naprawdę darujmy sobie te przepychanki tylko się skupmy na psie bo po to tu jesteśmy. A jak macie jakieś krzywe akcje to je sobie wyjaśnijcie na PW albo osobiście. Ja akurat bywałam na sggw i widziałam Farela i to w jakim był stanie. Zespół przedsionkowy czy tam zapalenie przedsionkowe może pojawić się znienacka u super zdrowych psów. Nie ma reguły.
  4. [quote name='mysza 1']O kurka, ale fantastycznie:multi: Gdzie on jest? ;)[/QUOTE] niech się sami ujawnią ;) co ja będę donosić ;)
  5. [quote name='jola_li']Takie wiadomości to ja lubię :). (Romeo pewnie też ;)).[/QUOTE] Miał dwugodzinny spacer wczoraj na dzień dobry z DT. Na pewno lubi ;)
  6. Mam Essentiale - osłonowy na wątrobę. Mogę wysłać. Wysłać?
  7. W życiu Romeo nastąpiły znaczące zmiany. Od wczorajszego wieczora przebywa w domowym Domu Tymczasowym. Dom znany i lubiany niech sam zdaje relację ;) dzięki Kochani!!!!
  8. Lekko się martwię bo telefonów...zero
  9. Pewnie, i to, że nie miał jej na sggw nie oznacza, że nie mogła się przyplątać po drodze
  10. Sorry Damita, ale takie emocjonalne posty są tu niepotrzebne. Wszyscy już wiemy co i jak - więc proszę, daruj sobie. Nikt nie ujmuje zasług Eli, to chyba oczywiste, a wszystko zostało już usystematyzowane. Faktycznie, Farel i reszta powinni pojechać do weta żeby mógł postawić diagnozę, ale dziewczyny otwarcie napisały co i jak, poprosiły o radę a teraz się do tych rad chcą zastosować więc wszystko jest na dobrej drodze. Nonotropil i heparagen na pewno nie szkodzą a co do reszty wypowie się wet, w tym również co do karmienia. Moim zdaniem jeśli ilości wątróbki czy kaszanki są niewielkie, tragedia się nie dzieje. Proponuję wyciszyć emocje i po prostu zająć się psem - jak kto może - czy realnie zawieźć do weta, czy wirtualnie wspomóc radą.
  11. Tak ja mówiłam Ci przez telefon Iwonka, mnie tylko dziwi ta morfina. Pierwsze słyszę... Ale teraz to chyba nie ma już większego znaczenia. Szaruś w tym wszystkim miał dużo szczęścia, pewnie wiedział, że lepiej to już nie mógł trafić
  12. [quote name='Ellig']Ok ,to bedzie na zas gdyby po tych co beda nie znalaz domu.[/QUOTE] Dziękuję Elu
  13. [quote name='Ellig']Czy jest jakis tekst do ogloszen i zdjecia,moge wykupic pakiet na bazarku.[/QUOTE] Jest, zaraz wrzucę ale pakiet już ma wykupiony. Zdaje się, że się robi.
  14. [quote name='Nutusia']"Akcja" była dość szybka. 22.03 przyjechał do hotelu, 23.04 zaczęliśmy kciuki trzymać, 26.04 była wizyta PA, a 30.04 do domu pojechał...[/QUOTE] Ano właśnie, dzięki za sprawdzenie Nutusiu
  15. Kurcze, już nie pamiętam Ale nie siedział długo w hotelu
  16. Oni się wtedy z tego wycofali, potem nic nie mówili, że jednak szukamy domu.
  17. Tak, to Ci. Wysłali mi smsa chyba w środę, że mam go zabrać do końca tygodnia. Nawet nie zadzwonili.
  18. Podeślecie linka do czarnych kwiatków? Bo coś nie mogę znaleźć. Za chwilę zrobię mu wydarzenie na FB. Rozmawiałam wczoraj z Kasią hotelową - już jest lepiej. Nauczył się wchodzić do kojca, chociaż nie jest szczęśliwy z tego powodu. Na spacerach już tak nie ciągnie, nie lata jak szalony w poszukiwaniu nie wiadomo czego. Jest zdecydowanie spokojniejszy, chce mu się pracować, chętnie się uczy. Po tygodniu cholera. A po roku w tym domu nic. Żebym jeszcze nie miała kontaktu z ludźmi, żeby coś mówili...z resztą, wklejałam maile, same widziałyście...
  19. Na FB nie, wczoraj poszły dane do ogłoszeń. Szczerze mówiąc muszę się ogarnąć z tym psem i wziąć do roboty bo jak na razie to się tylko wściekam i niewiele z tego wynika.
×
×
  • Create New...