Jump to content
Dogomania

ksenka1

Members
  • Posts

    1271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ksenka1

  1. Dziewczyny wielkie Pokłony!!!!!!!!!! Jak ona wypiękniała???!!!:loveu::loveu::loveu: Pamietam ten feralny dzień kiedy trafiła do schroniska:-( Wyglądała strasznie, strasznie źle. Jak dobrze ze to juz przeszość:multi:
  2. A co to Kajtuś tak nisko??? W górę maleńki:)
  3. Dziękuję Kobity :) Doddy czy w wątku transportowym cos napisałaś? Być może w przeciągu tygodnia będę w Warszawie to jakoś bym wzięła karmę, ale to jeszcze nic pewnego. Druga sprawa-kastracja. Dzwoniłam do lecznicy z myślą ze będzie taniej i sama jakoś wysupłam kasę, ale krzyknęli mi 150 zł :shake: (można sprawdzić- tel 0-91 577-00-30-lecznica w Stargardzie) Pomocy.... I najważniejsze-[B][COLOR=red]SZUKAMY DOMKU DLA LUCKA!!!![/COLOR][/B]
  4. Pewnie tak. Strasznie załuję ze mieszkam tak daleko i nie mogę jej zobaczyć:( W kazym razie koniki ją zaakceptowały, czekam tylko kiedy p Ewa wybierze siedwiedzic staruszkę, wtedy pojedzie z nią ktoś porobić fotki :)
  5. Lucky- do góry chłopie. Kto da domek kochanej psince???
  6. Do schroniska????? Nieee:placz::placz::placz: Domek dla malucha-szybciutko......
  7. A gdzie jest nasz Umok???? Umcio imprezka jest:loveu: Fotki zrobi Rafał i Lucyna jak tylko pojadą podpisać umowy
  8. A ja mam drina :lol: Zdrowie babinki i jej nowego Opiekuna] :cunao::pepsi::cunao:
  9. Monia... a wywal ten bannerek w cholere :mdrmed::mdrmed::mdrmed: To co Kochani???? [SIZE=5][COLOR=red][B]Imprezkę czas zacząć[/B][/COLOR][/SIZE] :laola: :drink1::drinking::beerchug::beerchug::drinking::drink1:
  10. Zaraz sie dowiem :loveu::loveu::loveu: Wyczyść skrzynkę to na PW Ci napiszę:)
  11. Aga Ty mi tu takich pytan nie zadawaj, tylko tytuł czym prędzej zmieniaj:multi::multi::multi:
  12. [SIZE=6]Uwaga Uwaga.....[/SIZE] [SIZE=6]Oficjalnie informuję ze Babinka jest już w [/SIZE] [SIZE=6][COLOR=red][B]NOWYM DOMKU!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000] :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  13. No nareszcie dostałam zdjęcia. Z komórki, ale zawsze coś. Tak się cieszę ze moja slicznośc ma już docelowy domek :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/35/00ee80231b301777.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/f190aa46df88f5b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/107/988c96e5640f2e6a.jpg[/IMG][/URL]
  14. No właśnie niby chcą, ale cieżko znaleźć czas na zabranie koniska....:shake:
  15. Dziś dzwoniła do mnie opiekunka Bory. Jest z niej bardzo zadowolona, suka szybko się zaakilamtyzowała. Strasznie dużo śpi:loveu: Zdjęc mi jeszcze nie przysłali-jakaś awaria komputera, ale mam dostac na komórkę. jak tylko będą zaraz wstawię:)
  16. Dokładnie tak jak napisał Umok. Czekamy i czekamy... W sobotę miała jechac na 99%, niestety nikt się do mnie nie odezwał :shake:
  17. To ja podniose. Jakby jakieś allegro to prosze tekst i wystawię piekność:loveu:
  18. Jestem pod ogromnym wrazeniem. Suczydło widziałam w schronie i...... Ciesze się z każdego dosłownie zdjęcia. Vectra powodzenia:loveu:
  19. Skarby-bardzo Wam dziękuję za zabranie suni!!! Jesteście niesamowite:loveu::loveu::loveu: Ja już mam dla niej potencjalny DS, poczekamy tylko aż sunia się wykuruje i wizyta przedadopcyjna :multi:
  20. Tak wiadomo, ze pojedzie, ale kiedy to już nie bardzo.... człowiekowi który ją bierze ktoś zmarł (mama, babcia-nie jestem pewna) więc znów się przełożył transport Babinki
  21. [CENTER]:loveu::loveu::multi::multi::loveu::loveu:[/CENTER] [CENTER]:cool2::cool2::Cool!::Cool!::Cool!::cool2::cool2:[/CENTER] [CENTER]:klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::klacz::klacz:[/CENTER] [CENTER]:popcorn::popcorn:[/CENTER]
  22. Hop, hop, hop, a potem się zobaczy;)
×
×
  • Create New...