-
Posts
1271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ksenka1
-
Piękna astka w tragicznym (była) stanie Już w DS!!!!
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wielkie Pokłony!!!!!!!!!! Jak ona wypiękniała???!!!:loveu::loveu::loveu: Pamietam ten feralny dzień kiedy trafiła do schroniska:-( Wyglądała strasznie, strasznie źle. Jak dobrze ze to juz przeszość:multi: -
Dziękuję Kobity :) Doddy czy w wątku transportowym cos napisałaś? Być może w przeciągu tygodnia będę w Warszawie to jakoś bym wzięła karmę, ale to jeszcze nic pewnego. Druga sprawa-kastracja. Dzwoniłam do lecznicy z myślą ze będzie taniej i sama jakoś wysupłam kasę, ale krzyknęli mi 150 zł :shake: (można sprawdzić- tel 0-91 577-00-30-lecznica w Stargardzie) Pomocy.... I najważniejsze-[B][COLOR=red]SZUKAMY DOMKU DLA LUCKA!!!![/COLOR][/B]
-
Lucky- do góry chłopie. Kto da domek kochanej psince???
-
[SIZE=6]Uwaga Uwaga.....[/SIZE] [SIZE=6]Oficjalnie informuję ze Babinka jest już w [/SIZE] [SIZE=6][COLOR=red][B]NOWYM DOMKU!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000] :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
No nareszcie dostałam zdjęcia. Z komórki, ale zawsze coś. Tak się cieszę ze moja slicznośc ma już docelowy domek :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/35/00ee80231b301777.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/f190aa46df88f5b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/107/988c96e5640f2e6a.jpg[/IMG][/URL]
-
Dog w skierniewickim schronisku!!! Pomocy idzie przecież zima!!! Ma dom
ksenka1 replied to akucha's topic in Już w nowym domu
To ja podniose. Jakby jakieś allegro to prosze tekst i wystawię piekność:loveu: -
Piękna astka w tragicznym (była) stanie Już w DS!!!!
ksenka1 replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
Skarby-bardzo Wam dziękuję za zabranie suni!!! Jesteście niesamowite:loveu::loveu::loveu: Ja już mam dla niej potencjalny DS, poczekamy tylko aż sunia się wykuruje i wizyta przedadopcyjna :multi: