-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"] a średnio dokładnie nie liczyłach ale koło 3,8 czy 3,9 normalnie żal[/COLOR][/QUOTE] Głupiaś...? To nie jest zła średnia :P
-
[quote name='dog193']Ja jestem bardzo nieśmiałe dziecko[/QUOTE] Dobry żart Ewka :evil_lol: Anulciaaaa :D
-
Ahhh no tak, najgorsze właśnie, jak nie ma pomysłu :D Ale może jeszcze jakiś się znajdzie :D Nie utknęłam xD! Nawet mi się podobało, tylko, że jak będzie trzeba to robić na ocenę to nie będzie tak fajnie xD Haha no okok :D Mi też nic się nie chce :D Czyli standard :D
-
No właśnie, wczoraj ciebie w ogóle nie było, a potem oczywiście na mnie, co nie? :D Jak mnie dziś nie będzie o tej godzinie to i tak mi tam pisz, potem odczytam xD
-
[quote name='Sweet']haha:P nie mam za bardzo fot:) coś wyskrobie ale nie za duzo:P no to sie ciesz;P musimy klase na baczność ustawić:P potem krokiem wojskowym czy jakims tam isc do pana ukłonic sie stac na bacznosc zameldowac ze jest sie dyzurnym i ile osob a potem wrocic wydac klasie rozkaz spocznij i temat na tablicy napisac:P haha:P suchar:P aaa:D to chyba juz to lepsze;P No koniec:D co tam robisz?:D[/QUOTE] No to rób, rób :D Akurat masz dużo czasu :D Ja jak na razie miałam przerwę w robieniu zdjeć, bo niestety, ale czasu nie mam za dużo... Ale w ferie się narobi :D E tam to nie tak źle :D Da się zrobić ;D Moja koleżanka ma tak samo, ale chyba nie na ocenę, tylko dyżurni ;) Ale ja nawet nie tyle co nie wiem jak sie zakłada tą maskę, a po prostu boję się to zrobić xD Potem nie będę mogła ściągnąć czy co i co ja zrobię :P Jaaaa przez cały weekend się obijam :D Face, fbl, nk, dgm, gg, tv :D Haha, jakie skróty :diabloti: A jutro sprawdzianik i kartkóweczka, yaaay :D Haha ok, już się przymykam xD
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]nie no ok jo jest spokojno a jak Ci tam przyda to zaaabija:D a fajnie było lookali my piła6 leżeli my se na wyrku no i noo...fajnie było:evil_lol:a co jo sie byda tu spowiadać na gg sie dowiesz:D o i wymienili my sie tak zdrowo dna:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha słyszę to od Ciebie codziennie :D Też cie kocham <3 :D Mhm mhm no to wbijaj na gadu :D
-
[quote name='Sweet']heh:D ja też jak na razie nic nie robię:D ale muszę psa wykąpać... haha:D mam nadzieje ze nas to nie czeka;P ja mam po feriach w piątek meldunek na PO:P to jest taki suchar ze nie wiem:P[/QUOTE] O Kabik mi przypomniał - dawaj nowe zdjęcia :D! Meldunek? :P Nie mam czegoś takiego :D Po spr z zakładania maski itd to my prowadzimy lekcje (ten kto chce :D). Ale ok, już skończmy o szkole :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]nunu późni dom:diabloti: i jest zem załamano wstrząśnięto i wgl... mój smiley sie przerwoł przed sekundką jak mi bez niego dziwnie i wgl omg:placz:[/COLOR][/QUOTE] Ojej tam, to tylko kolczyk... (już widzę twój wybuch :diabloti:) Dawaaaj! A, i żądam później relacji :D:D:D
-
[quote name='Sweet']no;) Ja to uwielbiam robic:D znaczy nic nie robic;D Nieeeee... haha:D ale moze bedziemy miec kto wie;)[/QUOTE] Ja teeeż :D Np teraz to robię tzn nic, kiedy muszę coś robić :D Haha my to mamy jutro i ja już widzę, jak to robię... nie wytrzymam ze śmiechu :D Już jak nauczyciel zakładał to myślałam, że padnę xD A co dopiero inni :D
-
Dawaj dawaj :D
-
Aha to też fajnie :D Wypoczniesz sobie :D A ja dzisiaj się głównie obijałam xD Nie ma to jak robienie niczego, kiedy muszę coś robić xD Mieliście zakładanie maski przeciwgazowej? xD Haha ja normalnie w szkole wtedy padnę xDD
-
[quote name='Sweet']No zawsze cos:D wiec tak: "jedenaście minut" , "chodżmy razem" i "impreza u ralpha" :D nawet fajne wszystkie:D No ale masz za tydzien juz ferie:D[/QUOTE] Aha, nie czytałam ;) Mam nadzieję, że na ferie nas nie zadadzą czytania Potopu, bo się załamię... najwyżej pozostanie mi streszczenie :diabloti: Bo już nauczycielka mówiła w listopadzie, że może tak być... Jak tak to nie doczytam tak szybko :P No w końcu :D W końcu sobie wypocznę :D A masz jakieś plany na przyszły tyydzień :D?
-
[quote name='Sweet']haha:D wiem:D A powoli i nudno:P juz tydzień minął a ja nic praktycznie nie zrobiłam:P za to przeczytałam 3 ksiązki:P hah:D nie wiem co mi sie wzielo na czytanie:D a co u ciebie?? jak w szkole??:D[/QUOTE] Hahaa no ale odpoczywasz i to się liczy :D Jakie czytałaś :D? W szkole ok poza tym, że mam pełno do zrobienia i pozadawane :P Nie mogą się uspokoić w tej szkole :P A tak to ok :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hahaha sory mój mózg już nie pracowoł:D no wiesz co listopada bych chciała noa le cóż ze lutego:evil_lol: jo jest gupio:D no to fajnie mosz pozadawane nic nie godom masakra:D łona nie jest do końca różowo łona jest PURPUROWO i sie nie czepiej:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha no właśnie ja się zdziwiłam, o czym ty do mnie piszesz :D Wiem, że ciebie to ciekawi :D No dobrze dobrzeee :D Bon :loveu:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a zleci szybko na pewno i kurde 8 listopada mom zapowiedziany spr z fizy...a tak to dzisiej nom dali kartki z ocenami nie ma źle;) dzięki dzięki:) a nie róziowo ino purpurowo:diabloti: no Ty 5 dni...a jo oh noes:evil_lol: dzisiej byłach na pinglu z tatuśkiem i Adikiem jak zawsze:D no i konczymy grać patrzymy Adi autem padoł no ze nos zawiezie do domciu:D przyjechali my i jeszce psa wziełach i my an chwila na plac poszli. Przyszłach do dom a moja mama no i widzisz( do mojego taty) ZIĘĆ cie przywióz:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] 8 listopada?! Eee?! Nie lutego? No ja mam w przyszłym tyg 3 sprawdziany, 2 kartkówki i zakładanie maski przeciwgazowej, omg :evil_lol: To będzie dobre :D Ogółem to będzie w tym tygodniu masakra :D No właśnie, bo mówiłaś, że kupujesz różową obrożę, a tu patrzę, że wcale nie jest różowa :D Mówiłaś miii :D
-
Haha na pewno bym to zrobiła :D A jak tam ferie ci lecą :D?
-
[quote name='Sweet']No ja nie wiem bo już w ogóle do nas nie wchodziłas:P ale cieszymy sie ze jestes:D:D hehe:) Anula jest wredna czasami i uparta fakt ale i tak ją kochamy:D Wtryniasz mi się między zdjęcia:P:P:evil_lol:[/QUOTE] Oj no ale postaram się już wcześniej odwiedzać :D Haha oj taaak ;pp Ej jak pisałam posta, to nie było jeszcze żadnych zdjęć xD Nie moja wina xD Kabik :D Tylko że coś ciemne, a poza tym to fajne :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Bo jo lubia se marudzić:loveu::diabloti: A no wiem wiem:D no poczekom troszka troszka:D dzięki tyż mi sie podobo;) a ferie tyż już chca ale ok... a i wiesz to już niedługo prawie miesiac szybko to leci:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] Ja też :D E tam, zleci szybko, mi czas szybko leci ;) Tym bardziej w ferie to już w ogóle :( [url]http://i47.tinypic.com/30cuexi.jpg[/url] jak mu łaaaadnie :loveu::loveu::loveu: róziowa :D? taka ciemna? myślałam, że będzie jaśniejsza :D Jeszcze 5 dniiiiii.
-
[quote name='Sweet']No ja też jej dawno nie widziałam... Już nas chyba w ogóle nie lubi...[/QUOTE] Jak to nie lubi :D Czy ja o czymś nie wiem :D? Czas mi nie pozwala często wchodzić na dgm, Ledwo na jedna galerię wchodzę, ale to Anula mnie męczy strasznie, męczydusza wredna :diabloti:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej:loveu::loveu: no to sie ciesza że wiesz:diabloti: no jutro na pinglu sie widzimy więc lajt i w weekend nie idzie do szkoły ino za tydzień to spoko loko:diabloti: nie mogłach bo...NIE...i tako gotka... jak nie możesz kurde to doładuj se fona i mie nie wkurzej bo jo z nudów umierom:D[/COLOR][/QUOTE] No widzisz, to co mi tu marudzisz :D Będzie dobrze, przecież jeszcze nie raz się znajdzie taka okazja :D Możesz mi nawet marudzić, ja mam darmowe od 26 stycznia dopiero, więc sobie poczekasz :diabloti: Peszek :D Ja już chcę ferieee... A i cud banner :loveu:
-
Hejo :loveu: [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]za tak wgl to zieeelone[/COLOR] [COLOR="#ff0000"][SIZE="7"][FONT="Arial Black"]< 3[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR="blue"]wiedzą wtajemniczeni:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Ja wiem, ja wiem! E tam, jeszcze będziecie mieli okazję się spotkać ;) A czemu nie mogłaś? I sorry, że ci nie odpisałam na smsy :diabloti: Ale już mi się darmowe skończyły :D I chcę rozmawiać, tylko nie mogę :loveu: Pisz mi, pisz :D
-
Jakie pocieszne <33
-
Nie zabijesz, mówię ci <3 Oj tak, zua pańcia :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jezu wex już o tym nie godej było mineło niech Cie baba bodnie:D jo sie nie dziwia ze byłaś przybito i wgl... kurde dziecko weekend jest skończ ze szkołą bo Cie zabija!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/QUOTE] No wiem, ale tylko ci wyjaśniałam :D Weekend mi nic nie da, skoro będę coś cały czas robiła ;((((((