Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. :loveu: przepiekne zdjecia <3
  2. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]i stwierdzom ze coroz bardzi nie lubia LUDZI...i żem jest ogólnie aspołecznym człekiem...[/COLOR][/QUOTE] wlasnie sie zapisalam do klubu na fejsie, ze nienawidze ludzi w tramwaju xD
  3. twoje zdjecia sa piekne :D:D o jaaacie, przenosi sie na fotobloga :D no jak mozesz :D:D
  4. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hmmm a kogo:evil_lol:?[/COLOR][/QUOTE] Zgaduj zgadula :D [url]http://i39.tinypic.com/2dkfpue.jpg[/url] ooo od razu mi się przypomniał mój Kazan :D (ciemniejsze).
  5. spooooko xD ale i tak jak zawsze fajne tylko mi kogos brakuje :D
  6. czemu sa takie prostokatne?
  7. Cudny Bonolek :diabloti: :loveu: <3
  8. [quote name='dog193']A Anula do Merlina: "No co robisz debilu?!" :lol:[/QUOTE] Hahaha to musiało być piękne :D:D Cudne zdjęcia, artystko moja <3 Jakie kłótnie o miasto, Boże :D Chyba każde miasto nie jest znowu takie odnowione, są zabytki, jest parę budynków zniszczonych. Chyba że się mieszka w jakimś strasznie nowoczesnym, gdzie wszystko jest nowe :lol:
  9. Hejcia <3 Przecudowne zdjęcia Bonczarka <3 Kocham Was xD <3
  10. Fajna liczba stron na twoim wątku :PP Zdjęcie wspólne ze zlotu <3333 I Boooon <33333 ;*
  11. Ale Ci się skróciła kolekcja, kiedyś to była normalnie masakra xD Normalnie się bałam o ciebie xD ;*
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ale je no moje zdjęcia są straszne xD Ija na pewno moje mo ino 8 odiwedzil i normalnie taki badylek ze szok:evil_lol: A mi sie śnil Sopot z Iśką:evil_lol: no ok dziwne czy nie dziwne liczy sie że były xD ok to jo Ci klikna niech drzewko rośnie se:D[/COLOR][/QUOTE] Co ty gadasz, na głowę upadłaś :P? Haha daj spokój, jeszcze ma czas urosnąć :P Mówiłaś :D Klikaj na moje drzewo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diabloti::diabloti::diabloti:
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]nie bydziesz mi sie tu obrażała:D no bardzo sie ciesza nawet nie mosz pojęcia:diabloti: no to prosze Twoje jest już duże a moje tss taki zdechlok:eviltong:[/COLOR][/QUOTE] Jak dasz swoje zdjęcie to owszem, nie będę :D :multi: Hahaha ale ty dopiero dziś założyłaś i twoje szybciej rośnie :d Niedługo przerośnie moje :D Aaaaaa mi się dziś śniły bazie :D Ale były jakieś dziwne, bo rosły na dębach naprzeciw mojego domu :diabloti: Ale były! A mi się kurczę, nie pokazuje sygnatura :( PS Jeeeeest!
  14. zarąbiste zdjęcia <3!
  15. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hahaha:evil_lol: ale nie wiem kiedy i nie mo kto mi porobic a jo dzizecko fotki zem nie jest:D[/COLOR][/QUOTE] Hahaha masz porobić, bo się obrażę :D Dawno Ciebie tu nie było :D Łiiii w końcu do szkółki!!! Na pewno się baaaardzo cieszysz <3 Skoro ty wstawiasz swoje drzewko, to ja też, a co mi tam xP [url]http://funnysmile.posadzdrzewo.pl[/url] klikać!
  16. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]no koszmary pado cudowne sny no chyba nie:evil_lol: to se zrobia specjalno sesja for U:D:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No chyba tak :D Hahaha ojaaaa wprost się już doczekać nie mogę xPP
  17. Wiem wiem wiem, gadasz, jakbym nie wiedziała :D Pffff jakie koszmary, raczej cudowne sny :evil_lol: xDD
  18. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]siemczan:loveu: to sie postarej a w maju go zoboczysz:diabloti: o nie moje nie ma szans nikt moi ochydny facjaty nie chce lookac:D fajny avek mosz:cool3:[/COLOR][/QUOTE] Chciałabym :D Pfff a ja to co? Już o mnie zapominasz :P! Dziąksik :cool3: xD
  19. Hej Iś :loveu: Kliknęłam na drzewko :D http://funnysmile.posadzdrzewo.pl do mnie też wbijać :diabloti: Dać mi tu Chestera i Iśkę :D:D!
  20. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej:loveu: a Ty kurde nie mosz pojecia jak mi Bona brakuje ale do nidzieli wyczimia:D to przyjedz na urodziny to bydziesz miala go durs:D[/COLOR][/QUOTE] Witam Was znów :diabloti: :loveu: Ale ja jestem w gorszej sytuacji, bo ja go nie widziałam aż od końca zlotu! Wiesz jaka to katorga dla mnie :D Jedynie te zdjęcia mnie podtrzymują! A przy okazji dałabyś też siebie, bo za Tobą też się stęskniłam :D
  21. Hej Wam :D! Kabisiątko :loveu:
  22. Hej Anulcia :loveu: Ale super zdjęcia :loveu: Boooonuś, jak mi go brakuje :D! Kluski także słodziuchne :D
  23. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a wez po co brzydkie sa jak chcesz sama se wstow:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] pfffff sama wstawiaj, co ja za ciebie będę tu dawała zdjęcia xD a poza tym archiwum mi się zacina i nie znajdę ich na gg :P
  24. Łii Sasza i Barni ^^! Ty pokazuj kolczyki lepiej ;D
  25. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej Martus:loveu::loveu: a dzieki;) a nic nie slychac siedza u Basi psow pilnuja i wygrali my z Bonem konkurs na zimowego olimpijczyka i sie cieszymy jak cholera:D[/COLOR][/QUOTE] Hejcia Anulcia :loveu: Wiem wiem, wszystko wiem :D:D Fotencjeee :D!
×
×
  • Create New...