-
Posts
4575 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olusia
-
I kolejne ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy12.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy11.jpg[/IMG] Język w trąbkę :lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy10.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0459.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0356.jpg[/IMG]
-
Śliczny Foxiaczek a jaki zadowolony :loveu:
-
W domu już od początku robiłam na M, jednak na dworze dopiero teraz zaczęłam ;)
-
Hej wszystkim :cool3: Nareszcie weekend! :multi:;) [B]Kinia[/B], ja u Ciebie też czekam na fotki :p I tym pięknym akcentem zaczynam wstawiać spacerkowe fotki. Dzisiejsze, dosłownie z przed chwili :cool3: Próbuję już powolutku swoich sił na manualu, zdjęcia na auto robił tata ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy9.jpg[/IMG] Dowód na to, że mam świrniętego psa :evil_lol::loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy8.jpg[/IMG] W dzikim pędzie po dekielek :multi: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy7-1.jpg[/IMG]
-
Śliczne zBzikowane portreciki :loveu:
-
Piękna Gass :loveu: Oo, mojej też się pewnie niedługo cieczka zacznie :roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Olusia replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ok, nie ma sprawy ;) -
Ale jej ślicznie :loveu: Ten nowy wzorek jest bardzo fajny i superowo wygląda na białym psie :loveu:;)
-
Dokładnie :cool3: Czekamy ;)
-
No właśnie, czekamy na fotki Rogzów na Wence :p
-
Mhm, to super. Ale teraz sama pięknie ufryzuje Kreośka :loveu:
-
Iza, super Joykowe fotki :loveu:;)
-
Uroczy ziewacz :loveu:
-
Super wyszedł :loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Olusia replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To napiszesz jak ma ten banner wyglądać, jakie zdjęcia, kolory, napis itd.? ;P -
Cześć ;) Zdrówka życzymy, oby się polepszyło ;) Jak na złość usunęło mi Was z subskrypcji :shake::razz:
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
Olusia replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Miłku na pierwszą... -
Jeszcze na dobranoc 2 zdjęcia spacerowe ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy7.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy6.jpg[/IMG]
-
Ale fajne te domowe fotki :multi::loveu:
-
Aj, ślicznie mu :loveu: Niebieski dobrze wygląda na białym ;)
-
Śliczna :loveu: I te jej miodowe oczka :loveu: Ponawiam pytanie. Jaki masz obiektyw? ;)
-
[quote name='Tede_girl']dobra , a czy miały jakieś extremalne testy , bo mój to 50 kilo żywej wagi i pełno mięśni ... :][/quote] Moje 14-15 kg dosyć mocno czasem pociągnie, albo ciągnie do kota. Obie wytrzymały to wszystko, przeżyły pranie i są w super stanie :cool3:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Olusia replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To już nie dzisiaj, ok? :lol: Magda, to z którego zdjęcia Delika wziąć, żeby pasowało? Banner miał być podlinkowany na galerię i www, i dlatego tak się wkleiło ;) Albo inaczej, Magda, napisz dokładnie jak ma wyglądać ten banner, żeby już nie poprawiać? ;)