Jump to content
Dogomania

Olusia

Members
  • Posts

    4575
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olusia

  1. I kolejne ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy12.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy11.jpg[/IMG] Język w trąbkę :lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy10.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0459.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0356.jpg[/IMG]
  2. Sorki, dubel...
  3. Śliczny Foxiaczek a jaki zadowolony :loveu:
  4. W domu już od początku robiłam na M, jednak na dworze dopiero teraz zaczęłam ;)
  5. Hej wszystkim :cool3: Nareszcie weekend! :multi:;) [B]Kinia[/B], ja u Ciebie też czekam na fotki :p I tym pięknym akcentem zaczynam wstawiać spacerkowe fotki. Dzisiejsze, dosłownie z przed chwili :cool3: Próbuję już powolutku swoich sił na manualu, zdjęcia na auto robił tata ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy9.jpg[/IMG] Dowód na to, że mam świrniętego psa :evil_lol::loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy8.jpg[/IMG] W dzikim pędzie po dekielek :multi: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy7-1.jpg[/IMG]
  6. Olusia

    bzik

    Śliczne zBzikowane portreciki :loveu:
  7. Piękna Gass :loveu: Oo, mojej też się pewnie niedługo cieczka zacznie :roll:
  8. Olusia

    agentka 007! ;)

    Ale jej ślicznie :loveu: Ten nowy wzorek jest bardzo fajny i superowo wygląda na białym psie :loveu:;)
  9. Olusia

    agentka 007! ;)

    Dokładnie :cool3: Czekamy ;)
  10. Olusia

    agentka 007! ;)

    No właśnie, czekamy na fotki Rogzów na Wence :p
  11. Mhm, to super. Ale teraz sama pięknie ufryzuje Kreośka :loveu:
  12. Iza, super Joykowe fotki :loveu:;)
  13. Uroczy ziewacz :loveu:
  14. Super wyszedł :loveu:
  15. To napiszesz jak ma ten banner wyglądać, jakie zdjęcia, kolory, napis itd.? ;P
  16. Cześć ;) Zdrówka życzymy, oby się polepszyło ;) Jak na złość usunęło mi Was z subskrypcji :shake::razz:
  17. Jeszcze na dobranoc 2 zdjęcia spacerowe ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy7.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy6.jpg[/IMG]
  18. Ale fajne te domowe fotki :multi::loveu:
  19. Aj, ślicznie mu :loveu: Niebieski dobrze wygląda na białym ;)
  20. Śliczna :loveu: I te jej miodowe oczka :loveu: Ponawiam pytanie. Jaki masz obiektyw? ;)
  21. [quote name='Tede_girl']dobra , a czy miały jakieś extremalne testy , bo mój to 50 kilo żywej wagi i pełno mięśni ... :][/quote] Moje 14-15 kg dosyć mocno czasem pociągnie, albo ciągnie do kota. Obie wytrzymały to wszystko, przeżyły pranie i są w super stanie :cool3:
  22. To już nie dzisiaj, ok? :lol: Magda, to z którego zdjęcia Delika wziąć, żeby pasowało? Banner miał być podlinkowany na galerię i www, i dlatego tak się wkleiło ;) Albo inaczej, Magda, napisz dokładnie jak ma wyglądać ten banner, żeby już nie poprawiać? ;)
×
×
  • Create New...