Jump to content
Dogomania

Olusia

Members
  • Posts

    4575
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olusia

  1. My ćwiczymy prawie na każdym długim spacerze. Czasami jest tak nakręcona, że ma ochotę to frisbee z ręki wyrwać :lol:
  2. Olusia

    bzik

    [SIZE=1]Jak ktoś chce bannerek to proszę o składanie zamówień u mnie a galerii :cool3: Aniu, sorki za reklamę :razz::p[/SIZE]
  3. [B]Oliwia[/B], z tą sekcją, to nic nie wypaliło :( Sama też nie mam zbytnio gdzie zbudować toru, więc słabo strasznie. Dlatego ostatnio postawiłam na frisbee. Sport ten można ćwiczyć praktycznie wszędzie. No i Diana sobie świetnie radzi :p [B] Kinga[/B], nie ma za co ;) Diana też mi się czasami rozprasza. Ale czasem, żeby złapać frisbee zrobiłaby wszystko :loveu:
  4. Nie dziękujemy. Musimy poćwiczyć nad różnymi zachowaniami wobec psów, bo Diana ma niestety swoje humory i ma ochotę kogoś dziabnąć, a na drugi dzień świetnie się bawią. Trzeba jeszcze ją odstresować od nieprzyjemnych sytuacji, boi się tłumu, starszych ludzi czy petard. Dużo mamy do wypracowania. Mam nadzieję, że chociaż część tych rzeczy nam się uda. Z Dianą zaczęłam pracować dopiero mniej-więcej rok temu (teraz ma 4 lata), więc ma swoje przyzwyczajenia i nawyki z przeszłości. Będziemy pracować, może coś wyjdzie, może nie. Ale trzeba wierzyć i ćwiczyć nad tym ;) Dianuśkowe zafrizbowane :p [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/dianuskowe.jpg[/IMG]
  5. Naprawdę bym chciała się tam pojawić. Popróbować, zobaczyć na co nas stać, jak Diana zachowa się w takim tłumie ludzi i psów. Frisbee to swoją drogą, choć też chciałabym spróbować, jeśli te rzeczy co wcześniej napisałam się udadzą to i freestyle też ;)
  6. Jeśli to freestyle na DCDC w W-wie. Ciekawa jestem czy coś z tego wyjdzie ;)
  7. Ja też tak często mam. W aparacie wszystko super, a na komputerze- nieostre albo przepalone :mdleje:
  8. Przypominam o avatarze ;) I jakieś foteczki by się przydały :loveu:
  9. [url]http://img523.imageshack.us/img523/5577/dsc0253ds1.jpg[/url] Świetnie jej w tym pomarańczu :loveu:
  10. Czekamy w takim razie na fotki :lol::loveu:
  11. [quote name='Karolina_Nett']O to właśnie chodzi że my narazie nic nie umiemy - chciałabym poćwiczyć na działce, ale tam wszędzie są krzaki :eviltong: Uwierz, u was to może co innego - u nas jest kilku psiarzy, niektórzy nawet z psami wystawowymi itd, chodzą i ćwiczą prezentowanie się (to praktycznie zawsze dorosłe osoby z dużymi psami), ale to nie jest to samo... Tam w tym parku zawsze po krzakach pełno żuli, same skejty, a ja taki mały knyp :evil_lol: a do tego jeszcze pies mały, no poprostu szkoda gadać. Tak prawdę mówiąc ja się tam czasem boję sama chodzić, szczególnie w zimę... I tak sobie ostatnio pomyślałam - Żory to wcale nie takie małe miasto, zamiast budować kolejny market do którego i tak nikt nie chodzi, bo w okolicy jest 5 takich samych, mogli by jakiś fajny park zrobić... No ale co poradzisz? :shake:[/quote] Ale rollery czy krótsze rzuty chyba już możecie robić? U nas psiarzy prawie wcale pomimo to ćwiczę frisbee z Dianą. Niektórzy patrzą z pogardą a inni ze zdziwieniem i radością. Różni są ludzie. My teraz wychodzimy stosunkowo dosyć wcześnie, tak, żeby jeszcze ciemno nie było. Latem wychodziłyśmy poćwiczyć nawet o 19, 20. Dokładnie, u nas budują kolejną biedronkę :roll::shake::shake: [quote name='Kinia']Super fotki frisbowe! My też nie mamy jakiegoś fajnego miejsca do frisbowania[/quote] Dzięki ;) Oj tam znowu nie ma, zawsze cośtam się znajdzie. W moim przypadku miejsce na spacery i frizbowanie mam naprawdę niedaleko :cool3:
  12. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy5.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy4.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0297.jpg[/IMG] Ona to się czasami zachowuje jak typowy BC, tylko praca, praca i praca z człowiekiem :loveu::multi:
  13. Ale nie ma się czego wstydzić. Rzucając psu promujesz sport! ;) Na mnie też się patrzą, coraz częściej stają, przyglądają się i kibicują. Pokazujcie co potraficie, wtedy zmienicie patrzenie ludzi na psy, które to wiecznie szczekają, gryzą, atakują (tak sądzi wiele ludzi, niepsiarzy). Spojrzą wtedy na nie inaczej, tak, że psy potrafią się świetnie bawić i aportować, a i właściciel też się z tego cieszy :p
  14. [B]Kinga[/B], avatar dla Ciebie :p [IMG]http://i38.tinypic.com/nxl0jk.gif[/IMG]
  15. Strasznie uwielbia, choć czasem nawet go nie tknie, ale coraz częściej ma ochotę, żeby je łapać :multi::loveu::cool3::multi: Ja to już po cichutku o zawodach myślę :oops::p
  16. Ślicznotka :loveu:
  17. I jest coś co Was zadowoli :cool3: Co prawda na trybach automatycznych, bo większość zdjęć robił tata. A ja jeszcze nie opanowałam robienia zdjęć na dworze :lol:;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0298.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0294.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0250.jpg[/IMG]
  18. A możesz wytłumaczyć dlaczego jest lepsza? ;)
  19. Olusia

    agentka 007! ;)

    [quote name='Kinga&Wenka'] Ogólnie do koloru różowego nic nie mam (kolor jak kolor), ale jednak kojarzy on mi się z osobami pokroju lalek barbie z cziłałką w ręku. Chociaż zamówiłyśmy szelki rogzette - czas przełamać stereotyp będący w mojej głowie. :lol: [/quote] Ja bynajmniej taka nie jestem i nie zamierzam być :cool3: A stereotypów nie ma co się trzymać, trzeba je przełamywać ;):p
  20. Olusia

    bzik

    Szczerze powiedziawszy to mnie też się bardziej ten pierwszy podoba ;)
  21. Jeśli chcesz to mogę zrobić Ci avatar ;)
  22. Nie ma sprawy ;) Jeślibyś chciała kiedyś jakiś bannerek to służę pomocą :)
  23. Olusia

    bzik

    [quote name='Bzikowa'] Ojej, dziękujemy :loveu::oops: Nie wiem czy Bez taki 'agility dog' ale banerki prześliczne:loveu: [/quote] Oj, jak nie, jak tak :cool3:;)
×
×
  • Create New...