Mnie niestety na wystawie nie będzie :shake: Akurat tego dnia wyjeżdżam na wycieczkę. Ale trzymam za Was wszystkich mocno kciuki. :cool3: Powodzenia! ;)
Niby zwykłe pstryki, a cieszą oko
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/236/20d413d9ada8acc8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/904b605ad85ee077.jpg[/IMG][/URL]
Hej, mam dziś urodziny :eviltong:;)
Zapraszam do tematu o kozienickich zawodach agility (byłam w niedzielę). Wstawiłam tam trochę fotek. Warto obejrzeć. :loveu:
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106896[/url]