Jump to content
Dogomania

betinka24

Members
  • Posts

    5052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betinka24

  1. Suczynko dzis kolejny dzien miejmy nadzieje ze ten dzien okaze sie wreszczie szczesliwy dla ciebie
  2. Misiaczku dzis kolejny dzień miejmy nadzieje ze bedzie szczesliwy dla ciebie, wiec hop do góry
  3. Nerwusku do góry może dziś bedzie twój szczęsliwy dzień
  4. niestety tu nikt nie zaglada widać że sunia ma naprawde ogromnego pecha w zyciu
  5. Pomózmy Misiowi
  6. pomózmy jej
  7. Kropeczka hop do góry po domek
  8. trzeba wieżyć że jutro przyjdzie ten lepszy dzień dla niego, ze znajdzie sie ktoś, ten który go pokocha na zawsze
  9. No cóż wielka szkoda, napewno by miała u Ciebie cudownie, poki co musimy dalej szukać jej domku i miejmy nadzieje ze szybko znajdziemy, moze i by przydał sie plakat :lol:
  10. Do góry Kropeczko
  11. Misiu wieze że wreszczie ktos cie pokocha
  12. czekamy na pomoc cioteczek i wójeczków
  13. [quote name='ziuta-23']Betinko, dopisz jeszcze w tytule na końcu, że Gdańsk. Nieraz niektórzy nie czytają całych wątków i mogą znoau pytać gdzie jest Smutasek a tak to będzie wiadomo, że Gdańsk. Do którego moda napisałaś........do Szamanki?? Ja zawsze do niej pisze i wątki przenosi w mig :lol:[/quote] Niewiem do kogo wysłałam. poprostu wszedłam w kontakt i tam napisałam, dobrze zrobiłam???
  14. Nerwusek jest juz po operacji, szybko zdrowieje, ale potrzebny mu teraz pilnie domek zeby mogl do konca dojsc do siebie i zapomniec o tym co go spotkalo w tym zyciu przykrego
  15. juz pisałam do modem zeby połączyć te dwa wątki, narazie poki co cisza. poczekam jeszcze chwilke i napisze jeszcze raz
  16. ja na wszelki wypadek dopisałam w poscie ze psinka znajduje sie w Gdańsku!!!
  17. Misio ciągle czeka
  18. malutka ciągle czeka na domek!!
×
×
  • Create New...