[quote name='ziuta-23']Betinko, dopisz jeszcze w tytule na końcu, że Gdańsk.
Nieraz niektórzy nie czytają całych wątków i mogą znoau pytać gdzie jest Smutasek a tak to będzie wiadomo, że Gdańsk.
Do którego moda napisałaś........do Szamanki??
Ja zawsze do niej pisze i wątki przenosi w mig :lol:[/quote]
Niewiem do kogo wysłałam. poprostu wszedłam w kontakt i tam napisałam, dobrze zrobiłam???