[quote name='ewatonieja']co do ludzi to po prostu trzeba zanotowac nazwisko i dorzucić do czarnych kwiatków... bydło,które się rozmnaża :/ ich dzieci będa pewnie takie same
pod tym linkiem sa adresy stron (ok 50)gdzie można zamiescic ogłoszenia
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/forum/viewtopic.php?t=52[/URL]
trzymam kciuki[/quote]
bydlo to malo powiedziane, mam nadzieje ze ich dzieci takie nie beda, ja niestety nie znam nazwisk tych osob, ale jesli uda mi sie je uzyskac to napewno jich umieszcze na tej liscie, zeby zadne stworzenie nie musialo juz cierpiec przez nich :razz: