Jump to content
Dogomania

betinka24

Members
  • Posts

    5052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betinka24

  1. do góry malenka
  2. Do góry maleńka
  3. do góry misiaczku
  4. W piatek ma być decyzja odnośnie chęci przygarniecia Staruszka
  5. Hopuśka opiękna mordka, jak mozna cie nie kochac
  6. Hopuska maleńki
  7. [quote name='*zaba*']Jutro piatek.....[/quote] Coraz bardziej sie denerwóje tym piatkiem, tak bym chciala zeby juz byl w swoim domku, ze mnie jest nie dowiarek ze sie uda ale zyje nadzieja i niechce zapeszac
  8. Misiaczku szukamy dalej domku
  9. No malenka hopusiaj do góry, jutro wszystko sie wyjasni, mniejmy nadzieje ze z kożyscia dla ciebie
  10. [quote name='ewatonieja']co do ludzi to po prostu trzeba zanotowac nazwisko i dorzucić do czarnych kwiatków... bydło,które się rozmnaża :/ ich dzieci będa pewnie takie same pod tym linkiem sa adresy stron (ok 50)gdzie można zamiescic ogłoszenia [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/forum/viewtopic.php?t=52[/URL] trzymam kciuki[/quote] bydlo to malo powiedziane, mam nadzieje ze ich dzieci takie nie beda, ja niestety nie znam nazwisk tych osob, ale jesli uda mi sie je uzyskac to napewno jich umieszcze na tej liscie, zeby zadne stworzenie nie musialo juz cierpiec przez nich :razz:
  11. Witam Cie Malenka Hopusiaj
  12. [quote name='ziuta-23']Betinko uda się........i ze Staruszkiem z Twojego wątku też się uda.....piatek będzie dla nas i dla nich szczęśliwy......bo i do Twojego Staruszka mają przyjechać z potencjalnego DS i do suni......czekamy więc do piątku :cool1:[/quote] Obys miala racje ze wszyscy bedziemy swietowali
  13. [quote name='ziuta-23']Ciotka Ziuta trafia na każdy założony wątek przez Betinke :cool3:......i podnosze te koffane psiaki.....do góry po domek piękna kaukazko :loveu:[/quote] Dziekuje ciotusiu Ziutko w imieniu Łapci
  14. Misio hop do góry po domek
  15. Kropeczka jestes taka piekna i malenka a nikt narazie cie niechce:-(
×
×
  • Create New...