Jump to content
Dogomania

betinka24

Members
  • Posts

    5052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betinka24

  1. Tajdzi ja mam jedno pytanie jedno podstawowe pytanie facet nie karmi tych psow w takim razie czy ty przez najblizsze 10 lat zamierzasz jezdzic i je karmic, bo ja nadal nie wiem co ty chcesz robic jaki masz plan bo poki co psy siedza dziczeja sa glodne a ty nadal nie chcesz zglosic tego do strazy. Czarny psiak juz dawno by byl w swoim domu a z drugim bysmy dali zapewne szybko by ,mu sie znalazllo dom, sama piszesz ze psy sa juz chude na maxa wiec to samo mowi za siebie jak sa odzywiane
  2. Temu Panu trzeba zabrac wszystkie psy a nie sie z nim bawic, przeciez my swiadomie dajemy tym psom dziczec , zyc w glodzie,zimnie z dala od czlowieka.to sa mlode psy i co cale zycie tych psiakow czyli jakies minimum 10 lat bedzie sie tam ujezdzilo i karmilo te psy
  3. Chuda jest bardzo ale widać że jej samopoczucie jest juz lepsze, na tych zdjeciach zaczyna widac juz taki błysk w oku. :-)
  4. ja jestem ale widze ze kazdy sie wycofal :-(
  5. Mam paczke dla pieskow z jedzonkiem gdzie bym mogla ja zostawic i komu bo u mnie bardzo krucho z czasem
  6. Oby tylko zdrowie jej dopisywalo , tak bardzo sie ciesze, taka szybka akcja i tyle osob pomagajacych i sa rezultaty, mozna bylo tylko o tym marzyc a jednak marzenia sie spelniaja :multi:
  7. [quote name='kingula']Jeśli znajdę opiekę dla dziecka podjadę z mężem w tygodniu, może ktoś jeszcze dołączy?[/QUOTE] Ja w tygodniu niestety pracuje wiec nie dam rady!!!
  8. a o ktorej rozi chcialabys tam jechac bo ja dysponuje jutro czasem do 12 gora do 12:30. W tygodniu pracuje i w domu jestem dopiero kolo godziny 17.
  9. Oczywiscie ze zagldamy caly czas sledzimy i cieszymy sie kazda dobra nowina ktora dotyczy Misi.
  10. Ta Pani juz raz zgodzila sie na kastracje psow i mysle ze gdyby wtedy bylo wiecej funduszy to pewnie i wiecej psow zostaloby wykastrowanych. Teraz jak sa fundusze na sterylki to mysle ze chetnie przyjmie ta pomoc.
  11. tak czy siak cel jest jeden musimy pomoc tym psom z pomocom Pani lub bez pomocy tej Pani. Mysle ze pare rak do pomocy i troche checi i jakos uda sie rozwiazac problemy zwiazane z tym przytuliskiem i wyadoptowac troche psow.
  12. [quote name='psia.mama007']Czyli dwie najwazniejsze rzeczy juz są. Fundusze narazie na 20 sterylek i deklaracje pomocy w adopcjach. Chyba Legionowo nie jest daleko od Pomiechowka i moze jakies inne osob sa tez z tych okolic? Lulka, szukaj gdzie indziej sensacji. Napisalam, ze moja znajoma chciala tej pani pomoc w sterylkach, chciala je sfinansowac. Pudlo bylo. Kręcila, kręcila a potem powiedziala" ze nie bedzie okaleczala suk". To nie ploty to sa fakty. Podac Ci jej nr. tel? Nie badz dziecko, mogla bym sklamac ze bylam, jak udowodnisz ze nie bylam a kim Ty jestes w ogole, to samo pytanie. Ten watek dobry jest jak kazdy inny.[/QUOTE] Pytasz kim jest Lulka wiec odpowiem Ci krótko jest osobą która chce pomagac a nie tylko szukac sensacji. A ja bardzo chetnie poprosze numer telefonu do tej Pani ktora chciala wysterylizowac suczke chetnie z nia porozmaiwam i dowiem sie kilku rzeczy wkoncu tam byla i moze cos wiecej nam powiedziec, ale i tak najpierw trzeba zobaczyc samemmu a nie wierzyc w to co sie slyszy. Jestemy milosnikami psow chcemy im pomagac wiec pomorzmy tym psiakom.!!!
  13. [quote name='Irkowa']slyszalam rozne rzeczy w zwiazku z tematem przytuliska p.Antoniny... ale nie bylam,nie widzialam , wiec... w kazdym razie , nawet jesli jest tak fatalnie jak byc moze.... :( rozmnazalnia , smrod , choroby .... to powiem Wam jedno : ONE tam na Nas czekaja!!!! nie mozemy udawac ze nie wiemy o istnieniu tego miejsca... trzeba sie zastanaowic jak mozna pomoc..co mozna zrobic ...[/QUOTE] Dokladnie Irkowa ma racje nawet jesli jest tak zle w tym przytulisku, to wkoncu jestesmy milosnikami psow pomagamy im wiec musimy pomoc mieszkajacym tam psom, i jak najwiecej ich wyadoptowac!!!
  14. Dokladnie zamiast pomoc kobiecie i tym pieskom to znow szukacie dziury w calym. Psia Mamo jesli nie chcesz pomagac to nie pomagaj damy sobie rade bez Ciebie. Teraz trzeba przemysle wszystko ulozyc jakis plan i dzialac dzialac i jeszcze raz dzialac. Ta biedna kobieta mowi szczeze co czuje i co mysli i robi wszystko wlasnymi rekami, pomaga tym biednym psiakom dlatego ze ma wielkie serce. Ona pomaga tym biedakom i opiekuje sie nimi za ludzi ktorzy wywalili te czworonogi jak śmieci. Wiec czemu my nie mamy jej pomoc, to nic naprawde nie kosztuje.!!!
  15. To naprawde jest bardzo dziwne, ale fakt jest jeden ze nie ma juz szans ze Misia odnajdzie swój dom. Nie wiem a moze babe jakos podejsc spytac sie czy zglaszala kradziesz na Policje zeby zobaczyc co babak odpowie, moze sie zmiesza. albo wziasc do niej Miskie i zobaczyc jak Miska sie zachowa czy ja rozpozna.
  16. [quote name='Lulka']dzieki dzieki dzieki :loveu: zaraz wysylam pw i do zacharego tyz :lol: dogociotki :loveu: i wujkowie :loveu:, ktorzy deklarowali wplaty to: MiK-Jozefow - 40 zł betinka24 - 30 zł lulka - 50 zł Ewa Marta - 50 zł emilia2280 - 100 zł (po pierwszym) zachary - 100 zł mru - 100 zł _______________________________ 470 zł To jeszcze niestety brakuje nam funduszy, kto jest w stanie jeszcze pomoc Misce???
  17. Kochani liczy sie kazdy grosz bardzo prosimy o pomoc dla Misi. Lulka ile pieniedzy na chwile obecna udalo Ci sie uzbierac???
  18. Boze tak chcialabym sie obudzic i zeby okazalo sie ze to tylko zly sen i ze naszej Misi nic nie grozi. Ja mam ciagle nadzieje ze okarze sie ze nasza Misia jeszcze bedzie zyla i zyla po tej operacji!!!
  19. kto jeszcze jest stanie pomoc finansowo liczy sie kazda zlowtowka, musimy ratowac Misie!!!
  20. Trzeba ciac i to jak najszybciej, ale potrzebne sa pieniazki na operacje kto moze pomoc, ja za wiele nie moge dac ale wysle chociaz ze 30 zl wiec prosze podac mi numer konta.
  21. Boze biedna Miska moze w przypadu miski bedzie inaczej, ona musi zyc tyle osob o nia walczy, zrobmy wszystko zeby ja ratowac i dac jej szczescie, moze nasza Miska nas zaskoczy i bedzie zyla i zyla!!!
  22. Boze juz sie nie moge doczekac az Kudłatka bedzie juz bezpieczna w domku.
  23. sterylizacja w pierwszej kolejnosci odwiesc ja na ulice nie wchodzi wogole w gre, szczeniakow napewo nie moze miec bo zaraz zgina pod klolami bo to tylko szczeniaczki ktore nie uwazaja na nic.
  24. musimy koniecznie jej pomoc, pomyslmy o najlepszym rozwiazaniu.
  25. [quote name='Lulka']w schronisku jesc dadza, ale pytanie czy ich inne psy nie zagryza :shake:[/quote] i kolejne pytanie czy kiedykolwiek wyjdą z tego schroniska!!!???:-(
×
×
  • Create New...