Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. [QUOTE][I]Jak fajnie łapie śnieg :cool3: :loveu:[/I][/QUOTE] jej ulubiona zimowa zabawa ;) [QUOTE] Z tego co widzę na zdjęciach to chyba masz problemy z kulkami na łapkach :diabloti: Ale łapanie śniegu to super zabawa! Jakbym widziała mojego kundla.. ;-)[/QUOTE] nieee kulki? jakie kulki? ona ma kule, ogromne kule :diabloti::evil_lol: [QUOTE]czesc mała :cool3: ale superasne zdjecia. prawie jak z National Geographik :diabloti: Molaczek slodki jak zawsze.:loveu::loveu:[/QUOTE] do National to tu spoooorooo brakuje, zdjęcia robiła moja siostra, także nic specjalnego, ale na moje własne zdjęcia to byście sie raczej nie doczekali :evil_lol: [QUOTE][URL]http://images30.fotosik.pl/321/0c92ab5ef1452a68med.jpg[/URL] kule śniegowe nie przeszkadzają Moli? :cool3:[/QUOTE] te na zdjęciach są jeszcze małe :diabloti: więc nie przeszkadzają, ale jak ma ich więcej to chce iśc do domu już bo jej ciężko strasznie i źle jej się chodzi. Teraz śniegu nie ma więc kulek też nie, u mnie to juz prawie wiosna :evil_lol: chociaż znów ma pogoda się zmienić i będzie śnieg :loveu: i bardzo dobrze bo pojadę na deskę :loveu: miałam wczoraj jechać ale mnie brzuch bolał cały dzień, dziś zresztą też :roll: za to moja mama jest szczęśliwa bo może łazic i gadac że to wszystko przez to że jestem wege, wreszcie ma powód (ma według niej) że wege jest złe :angryy: sesja zdjęciowa z Anią ;) tym razem już moje zdjęcie :evil_lol: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6329/an1ju8.jpg[/IMG]
  2. [quote name='BBeta']Jaką? :crazyeye: Mi się podoba tylko żółta :cool1:[/quote] :roflt::roflt: teraz się zorientowałam co napisałam, to było chwilowe zaćmienie mózgu :evil_lol: popatrz lepiej na to [URL="http://www.dogomania.pl/forum/11760878-post834.html"]KLIK[/URL] :diabloti: moon którą masz?
  3. Zamówiłam szelki Trixie Art rose, zobaczymy czy będą dobre :razz: to w ramach prezentu z tele zoo, bo dostaliśmy bon do wykorzystania w tele, więc zamówiłam szelki ;) Nowe obroże Rd są super, podoba mi się 6 :roll: oby za szybko nie przyszły do Pl bo spłukana jestem :evil_lol: zamówiłabym żółtą, różowa, niebieską w kwiatuszki, brązową, kremową i zieloną :evil_lol:
  4. [quote name='margo106']teraz to już naprawdę nie wiem którego wybrać :sad: może napiszcie mi coś więcej o jamnikach i pekińczykach? Z góry dziękuję;)[/quote] Z pekińczykami nie mam zbyt wiele styczności, ale jamnika miałam ;) Jamniki wbrew pozorom nie są to słodkie, długie kanapowce, które cały dzień spędzą na spaniu, one są bardzo aktywne, nos mają wiecznie w trawie, myśliwce więc kochają pogonić zwierzątka (wyprawy do lasu? tylko jak masz psa 100% odwoływanego, bo inaczej piesek szybko ci zniknie z pola widzenia :evil_lol:). Są dość trudne do wychowania mimo swojej postury, mają mocny charakter, są uparte jak diabli :cool3: jak sobie coś wymyślą to koniec, do tego mają super skuteczną broń, oczy :loveu: bo kto oprze się takim wielkim wywalonym na wierzch oczkom? nikt, no i tu się pojawia problem bo dużo osób nabiera się na to i na ich niewinność, właściciele nie są konsekwentni a później pieski robią straszne rzeczy, od demolki mieszkania (moje 3 psy razem nie zjadły tyle co zjadł jamnik :mad:), albo agresja bo to tez dość spotykane u jamniorków. Generalnie nie polecam jamnika jako 1 psa, wręcz odradzam! Jamniki są niesamowite, wielki pies w małym ciele, są odważne (nie mówię tu o jamnikach z pseudo hodowli itd.), potrafią wystartować do psa 60 razy cięższego od nich :evil_lol: są zacięte, biją się do upadłego (taka inna forma amstafa :eviltong:). Co do aktywności to tak jak pisałam, mają mnóstwo energii (dla mojego 4 km spacerku to było nic), na pewno rundka w około bloku im nie wystarczy, taki znudzony psiak szybko sobie znajdzie inne rozrywki jak. demolka w domu :razz:. Z pielęgnacja nie ma dużo problemów, oczywiście długowłosy jamnik wymaga więcej zabiegów niż krótkowłosy, ale nie jest to bardzo czasochłonne. To towarzyskie psiaki, wygrzewanie się pod kołderką jak najbardziej leży w ich naturze, ale nie są to takie typowe pieszczochy, zawsze czujne, uszy mają zawsze w ruchu :evil_lol: Dużo zależy od wychowania, ale znam ogromną ilość jamników, zepsutych jamników, gdzie właściciele mówią że kochają swoje psy ale życie z nimi to udręka dla nich, po tym doskonale widać że jamnik to nie tylko mały piesek z śmiesznymi uszami i krótkimi łapami, przede wszystkim to pies myśliwski, hodowany do określonego celu i mimo tego ze już mało który pies nadal pracuje w swym "zawodzie" to nie wolno zapominać jakim psem był jamnik, jakim psem jest jamnik, bo później mogą być nie miłe sytuacje. Jamnik jest problematycznym psem, trzeba wiedzieć jak z nim postępować, co wcale nie jest proste ;)
  5. dzięki fotosik jest dla mnie wygodny, ale denerwuje mnie, więc chyba nic mi nie zostało jak zalogować się w photobucket :p mam jeszcze coś takiego, wiem że ciasny kadr ale mi się takie podobają ;) [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/703/an2nt6.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Samturia']To może zamiast tego imageshack albo photobucket? ;) z tego co zauważyłam nie tracą na jakości[/quote] lubię fotosik bo szybko wygrywa, ale chyba faktycznie spróbuje w innym programie
  7. [quote name='Samturia']Pomniejszaj np. w xnView - aż tak bardzo nie lecą ;) ja pomniejszam w photoshopie i potem lekko wyostrzam ;)[/quote] no tak, ja pomniejszam zdjęcie w corelu, ale później jak wstawiam do fotosika to on jeszcze zdjęcie pomniejsza i zniekształca :shake:
  8. dzięki ;) [QUOTE] Podoba mi się.... Tylko ta biała szmata wg. mnie drażni... Kurcze szkoda,*że jest biala albo, że wogóle jest :eviltong:[/QUOTE] niestety modelka nie zgodziła się na zdjęcia bez szmaty :evil_lol: a nic ciemnego nie miałyśmy niestety :roll: [QUOTE]Nooo.. Patitta.. jestem mile zaskoczony szczerze powiedziawszy! :razz: trzeba by jeszcze troszkę dopracować, ale jak na pierwsze (?) takie próby to jest moim zdaniem bardzo dobrze! podoba mi się ;-)[/QUOTE] tak, pierwszy raz pracuję z innym modelem niż ja sama bądź mój pies :evil_lol: także to nowość, zwłaszcza że modelka narzekała cały czas że coś jej wychodzi, coś czego ma nie być widać na zdjęciu :eviltong: [QUOTE]Small - jak dla mnie ciekawe, tylko wydaje mi się że chyba strasznie na jakości poleciało, bo przynajmniej u mnie widać na tym zdjęciu dziwne piksele, np przy kolanie czy na rękach, a może to kwestia obróbki? [/QUOTE] kiepska jakość to efekt pomniejszania w fotosiku :mad: teraz widzę jak wszystko poleciało :shake: Zdjęcie nie jest w ogóle obrabiane ;) tylko wrzucone prosto z aparatu :p
  9. dzisiejsza sesja z modelką Anią ;) [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6329/an1ju8.jpg[/IMG] I jak? :cool3: mi się osobiście podoba
  10. tym razem nie dla psa zamawiałam, tylko dla siebie :eviltong:
  11. [QUOTE]do mnie tez dwoch przystojnych :razz: zawsze po 17 ;-) [/QUOTE] mnie właśnie odwiedził kurier :evil_lol:
  12. [quote name='Aga K']noo... ci kurierzy sa strasznie wredni :mad: zawsze sa...kiedy "nietrzeba" :mad: i to zazwyczaj kiedy czlek spi :mad:[/quote] ja swoich nie narzekam :evil_lol: do mnie przychodzi 2 chłopaczków przystojnych na przemian :loveu::evil_lol:
  13. [quote name='gops']beda dobre s-m bo moj ma bardzo duzo luzu w sumie to na maxa prawie zmiejszone sa ;) mam na sprzedaz wzorek [B][COLOR=#004d1f]CAMOUFLAGE ;)[/COLOR][/B][/quote] masz zdjęcia ? Mam bon w tele zoo, mogę tam wydać kasę więc coś chce zamówić, niestety lupine ani esy tam nie mają :evil_lol:
  14. [quote name='gops']a jaki rozmiar wezmiesz? :razz: przeciez nie wymiarowa jest :eviltong: na mojego pasuje s-m i akurat mam na sprzedarz ale meski wzorek i to 2cm ...;)[/quote] S-M spróbuje ;) może będą dobre, tanie są więc mi nie zależy :p jaki masz wzorek na sprzedaż?
  15. wiedziałam że ktoś mnie przyłapie :diabloti:, już poprawiam :evil_lol: a 2 obroża to przeciw pchełkom ;) [IMG]http://images30.fotosik.pl/321/0c92ab5ef1452a68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/320/22f2d517ec0a28aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/57/43171388345f707dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/320/807e8d3be6b0c574med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/57/6d7a74291e0da415med.jpg[/IMG]
  16. chyba zamówię szelki kundlicy :evil_lol: tylko które? Trixie Art rose, Art bonies, czy Bordeaux?
  17. CD. ;) zimowych szaleństw :cool3: [IMG]http://images48.fotosik.pl/57/87315bf61e6ea46fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/321/4800ac1e0134a694med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/57/733f24dcd53891f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/57/0d43a4e66e2f1960med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/321/a8711cb69af04865med.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Vectra']hehe zdejmijcie ubranko z mojego staffika :evil_lol:[/quote] Vectra on na pewno cierpi i jest mu nie wygodnie :diabloti: takie ubranko na 100% go nie grzeje, ubierz mu bandamkę będzie mu cieplej :diabloti:
  19. [quote name='Katie']wiem, ze nie dla ciebie ten pies, to zadzwoncie do zk i poproscie o telefony;)[/quote] telefony już mamy, tylko lista jest dłuuugaaa ;) i dlatego chciałam żebyście pomogli bo to dużo czasu pochłania, dzwonienie do wszystkich hodowli :p
  20. [quote name='Dyzia']Więc tak [!] Jeśli psu jest tak na prawde zimno to wystarczy mu bandanka bo psy NIE LUBIĄ podkreślam [U]NIE LUBIĄ[/U] być ubierane w ubranka czy jakieś takie rzeczy... A jeśli się je juz ubieze w jakies takie rzeczy to chądzą jak pokraka...:shake: to jest zywy przykład ;) Nie radze psa ubierać w jakies takie manele wystarczy bandanka :razz: Masz tu przykład kup mu taką :p [URL="http://allegro.pl/item540378919_chustka_na_obrozy_dla_psa_skull_rozm_1.html#gallery"]Chustka na obrozy dla psa ``SKULL``Rozm.1 (540378919) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] wiem drogie albo po prostu wystarczy kupić zwykłą chustke ;)[/quote] :crazyeye::crazyeye: ale głupoty wypisujesz aż w oczy razi :roll: Zdziwiłabyś się bo moja suka jak widzi ubranie to jest w 7 niebie, jak jej zakładam to sprawia jej to przyjemność, bynajmniej nie zachowuje się tak jakby tego nie lubiła, zresztą ona to nie pierwszy pies którego znam i który lubi się ubierać. Dwa wcale nie chodzi w ubrankach jak pokraka, ma bluzy, kombinezony, derki i nie widzę żeby śmiesznie chodziła jak jej to zakładam i to jest żywy przykład! A po cholerę mi bandamka? nie chroni psa, nie ogrzewa go, jest zbędna i to wymysł właściciela żeby pies "ładnie wyglądał", bo ona nie niesie z sobą żadnych korzyści. Już wolę zainwestować w coś co grzeje psa np. derkę niż kawałek szmaty który robi za 2 obrożę :shake:
  21. Brysio dziękuje za zdjęcia i rzeczy na bazarek :loveu: Dziewczyny możecie posłać mi zdjęcia tego co wam nie potrzebne już jest?
  22. [quote name='Katie']zadzwon, albo pojdz do zwiazku kynologicznego w twoim miescie, popros o telefony do hodowli, ktore maja szczeniaki, zadzwon do tych hodowli, popytaj sie, pojedz zobaczyc warunki i szczeniaki, mozna kupic tanszego psa z papierami, tylko trzeba poszukac chwile;););););)[/quote] u mnie nie ma oddziału ZK ;) Tak wiem, robimy tak, ten pies to nie dla mnie tylko dla znajomej, ja pomagam bo nie chce żeby kupiła z pseudo, wiec wszystko jej tłumaczyłam, co to ZK, co to rasowy pies itd. bo ona nie miała o tym pojęcia
  23. [QUOTE][B]smallpati,[/B]troche jeszcze poczekacie:eviltong:[/QUOTE] tak nowo rocznie byś jej ufundowała irusia :loveu: juziowego :evil_lol:
  24. Witajcie Znacie może jakąś hodowlą która obecnie ma szczeniaki, ale koniecznie PETY? Znajoma chce kupić yorka i pytała mnie o psy, kupiłaby pewnie z pseudo ale jej teraz tłumaczę dlaczego nie warto i powiedziałam że pety kosztują tyle samo co kundle w typie, wiec teraz trwają poszukiwania takich szczeniaków! Czy wiecie gdzie jest aktualnie miot z petami? ona dzwoni po hodowlach, ale wiadomo że to dużo roboty, bo hodowli masę jest, więc proszę was o pomoc, bo nie chcę żeby kupiła yorka z pseudo :roll:
  25. [QUOTE][B]Small[/B] on sie robi siwy, bo ma biedaczek wiele kompleksow:oops:, po pierwsze jest za maly, struga brytana a bozia wzrstu poszczedzila, po drugi zawsze kladzie sie tak jakby chial sie skrocic, po trzecie zazdrosci Hebie, ze jest P&S i teraz zmienia kolor:oops:. Mam nieszczesliwego psa:placz: Jajec brak, ale ma czym nadrabiac:cool3::diabloti:[/QUOTE] biedny zmartwiony chłopak :evil_lol: radzę na terapię się z nim wybrać :eviltong: zapraszam do mnie, moja mu pokaże że wygląd to nic (moja twierdzi że jest labradorem, obdarza miłością wszystkich ludzi, zachowuje się jak labrador liżąc wszystkich po gębach i śliniąc ich :evil_lol: do tego to typowy myśliwiec ;)) także porozmawiają sobie i ona mu wytłumaczy. To wszystko wina Hebe jest na pewno :mad: wstrętna baba :diabloti:
×
×
  • Create New...