Ja kupiłam 2 lata temu torbę na rower specjalnie dla psa, z myślą że kupię też rower, bo starego się pozbyłam, od 2 lat torba leży a roweru nie ma, bo jakoś nie mogę się zabrać żeby po niego jechać :P
kupiłaś te obrączki na komary? Jak nie to nie kupuj, ja kupiłam i stwierdzam że to nie działa jednak :angryy: tyle że kupiłam z brosa, może rajd lepszy, nie wiem. W każdym bądź razie komary mnie cięły mimo tego że miałam opaskę
[quote name='olekg89']Zawsze mi się wydawało ,że ludzie przy kości są sympatyczni ,mili i weseli i co najważniejsze mają dystans do wszystkiego.A tu taka niespodzianka.
Zresztą szkoda na nią klawiaturki mojego laptopiczusia.;)[/QUOTE]
to Ci się źle wydawało :diabloti:
ja wcale nie jestem miła i sympatyczna :cool3:
No kto jak to ale żebyś ty się ludźmi przejmował... Baba jest starszej daty i myśli że wszystkie rozumy pozjadała, olać to i tyle ;)
[quote name='Onomato-Peja']Taśma w wodzie wolno się wsuwa i plącze łapy, zauważyłam, że z linką jest jednak łatwiej. Tak na wszelki wypadek mówię.[/QUOTE]
linka też może plątać łapy i to nie tylko w wodzie :P
[quote name='Unbelievable']no ale teraz wygląda normalnie, a nie jak na twoim avie :diabloti:[/QUOTE]
w avie miała inne ścięcie, teraz ma łeb bardziej na westa zrobiony. Wszystko zależy od mojej inwencji twórczej :)
[quote name='Foxowa']Na zlocie pożyczam aparat :lol:
No co jeden pokój :D:D[/QUOTE]
ja z tobą nie będę spała w jednym pokoju, bo mnie dopiero co z nie go wygoniłaś :P
[quote name='Caachou_']co nie zmienia faktu, że pies :evil_lol:
ostatnia sesyja w polu naprawdę genialna :loveu:[/QUOTE]
zdjęcia beznadzieje bo jakoś nie chce mi się ostatnio postarać żeby było dobrze, tak więc nikon robi zdjęcia sam
[quote name='Unbelievable']ostrzygłaś ją! :multi:[/QUOTE]
praktycznie robię to co miesiąc więc żadna nowość :evil_lol:
[quote name='hecia13']Taśma czy linka? Ja mam taśmę i po deszczu muszę ją suszyć całą wyciągniętą (Flexi 8m) bo w całym domu śmierdzi. Poza tym od mokrej taśmy metalowe części rdzewieją.[/QUOTE]
mam linkę i taśmę i żadna nie śmierdzi. A zawsze pies pływa nad rzeką na flexi bo prąd za silny żeby puścić ją samą, także smycz często przemoczona jest, dwa dni temu zapomniałam o lince i smycz została na noc na deszczu.
[quote name='Foxowa']Ja ci tu dam :diabloti:, poszczuje cię nim i będziesz na werandzie spać :evil_lol:[/QUOTE]
taaaa
Ja mam pitta więc mi nie podskakuj :P
[CENTER][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6343/dsc0158j.jpg[/IMG]
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6263/dsc0917jd.jpg[/IMG]
[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7108/dsc0849k.jpg[/IMG]
a na końcu...
tadam :diabloti:
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5360559/169/main/ce15fad61d.jpeg[/IMG]
[/CENTER]