-
Posts
353 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by reksio50
-
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']:placz:Reksiu, czy możesz temu białemu pieskowi zdjęcia zrobić? Może uda się mu pomóc? Januszkowi się udało, więc może jemu też...[/quote] [COLOR=black][FONT='Times New Roman']Dziś będąc u dziadków spróbuje zrobić fotki, choć z powodu deszczu może się to nie udać...[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman']Ale jako że jestem w tym rejonie regularnie to postaram się jak nie dziś to w najbliższym czasie zrobić fotki. Chyba że piesio znów zniknie, tak jak wilczurowate cudo spod mojego bloku, było kilka dni i jak się zdecydowałam na foto, a piesio przestał się nieco bać, to wziął i zniknął w Siedlcach psiaki chyba są wyłapywane w piątki i soboty… [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Muszę jeszcze dodać, że w mieście tak specjalnie problemu psiakowego nie widać, wychodzi wszystko na osiedlach dopiero… I jest trochę psiaków, które mimo że nie mają właścicieli, są karmione, ktoś się nimi opiekuje, ogólnie maja się całkiem dobrze…[/SIZE][/FONT][/COLOR] Pozdrowienia K -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']A ja mam nieodparte wrażenie, że ostatni wpis był autorstwa Mamy Kingi ;) Czyżbym się mylił :roll: Popieram przedmówczynię... można spróbować pomóc temu psiakowi...[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Oj gallegro, gallegro ;) Ostatni wpis był Kingi :) Chyba czas się zacząć podpisywać, bo zbyt wiele osób z jednego biednego reksia korzysta. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]To po przeczytaniu artykułu na temat naszej pomocy zwierzętom i jej książki na stronce TS tak jakoś się rozrzewniłam i bynajmniej nie było to spowodowane treścią i tematyka wspomnianej książki :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrowienia Kinga :D[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Muszę napisać, że się wyjaśniło skąd mniej więcej jest Januszek, to osiedlowy psiak z okolic Rynkowej(masę psiaków biega tam po osiedlu, wiadomo rynek nie daleko), mieszkańcy miasta wiedzą pewnie jakie to okolice. Dodatkowo widuję tam ślicznego psiaka, coś jak pekińczyk, może troszkę większy, kudłaty jak Janusz tyle że biały. Nie wiem czy uciekł, czy ktoś go wyrzucił, czy jest „na spacerze” tam na osiedlu praktykuje się wypuszczanie psa rano i braniu go do domu gdy po 8 godzinach „właściciel” wraca. Pod blokiem tam mieszka suczka, kudłata bardzo, wiosna, lato czy zima siedzi ona pod blokiem, niby właściciela ma, ale jakoś to dla mnie nie zrozumiałe, psianka potrafi całą noc nawet w duży mróz pod blokiem przeleżeć. Oj jest jeszcze kilka takich psiaków, które znam doskonale i widuję praktycznie codziennie. Na osiedlu w centrum tuż przy moim bloku mieszka śliczny zwany przez nas czarnulem, psiak. W mroźne dni go nie widać, może gdzieś na klatce nocuje, nie wiem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest jeszcze mężczyzna który prowadzi mały sklepik, karmi dwa „swoje” psy, takie osiedlaki które wiedzą że zawsze on ma dla nich jedzenie, zaopiekował się w ten sposób psiakiem wyrzuconym z samochodu ładnych parę lat temu, jeszcze w tamtym roku gdy psisko było już stareńkie zamykał go u siebie w sklepie na noc(jest tam zwykle od 7 do 20), karmił, pies uwielbiał kości więc ten mu regularnie młotkiem tłukł kości na miazgę. Psisko gdy odeszło miało około 17lat. Ostatnie tygodnie cielaka(pies był duży) wynosił ze sklepiku na rękach na trawnik… W Siedlcach tak tego nie widać, ale jest mnóstwo osiedlowych psów, którym przydała by się pomoc chociażby w karmieniu, ale niestety nie ma się kto tym zająć, ja nie obejdę połowy miasta z jedzeniem. Pewna pani już tu wspomniana ma mnóstwo innych spraw chyba… [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I się wypisałam, bo po dzisiejszym widoku tego białego psiaka, który nieporadnie przebiegał przez jezdnię, musiałam się wygadać… ehhhh I strasznie was przepraszam za offa. [/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Miał chory żołądeczek i pewnie przeziębiony pęcherz. Po antybiotykach nie zrobił już ani razu. Często z nim wychodzimy i zalatwia swoje sprawy na spacerze. A poza tym gdy załatwiał się w domu to nigdy w pokoju tylko zawsze na terakocie w przedpokoju. Nie obsikał nigdy szafy tylko sikał na środku, więc nie był to żaden problem, a wprost przeciwnie wyszło to domownikom na dobre, bo kilka razy dziennie była porządnie myta podłoga w kuchni i przedpokoju :) -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']reksio ,napisz co to za problem,bo przynajmniej dla mnie to szkolenie :cool3:[/quote] W nocy w przedpokoju robił siusiu i kupkę :) -
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dobra, dobra, on tylko udaje ;) Gdy ktoś do nas przyjdzie kto nie zna Stacha, a ten nagle wsadzi sobie do paszczy całą głowę Czesia to widzę w odwiedzającym przerażenie w oczach ;) Ale co zrobić oni już tak mają, wygląda to dość drastycznie ale krzywdy sobie nie robią więc niech się bawią ;) A Czechu to stary zaczepiać i ze Stachem są identyczni, nie tylko w umaszczeniu, ale charakterki mają jednakowe :D I obaj zaczepni. Ach i muszę dodać że Januszek nie ma prawa podejść do kotów, Stach jest wtedy skłonny zagryźć, widać koty są tylko Stacha i będzie je bronił jak lew, więc Januszek już wie koty i zabawki są Stacha i są nietykalne :evil_lol:[/FONT][/SIZE]
-
Kolejna porcja Stanisławowych fotek [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae74f96bb4a48a2b.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/161/ae74f96bb4a48a2bm.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4cc5c60c6b13f0f.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/147/b4cc5c60c6b13f0fm.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c43e800a92768c1a.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/148/c43e800a92768c1am.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
-
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']A ja wciaz tylko nie mog sie nadziwic, ze on wrocil znieudanej adfopcji, bo podobno byl okropny, niznosny, nie do wytrzymania. Kto to wymyslil¿[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Domyślamy się, o co może chodzić, nam to nie przeszkadza, bo widać, że chłopakowi przechodzą te zachowania, poczytaliśmy trochę na temat zachowań psa po przejściach i po pobycie w schronisku, więc to, co wyczynia nie było dla nas zaskoczeniem. A poza tym rodzina była przygotowana na początkowe trudności, bo Tolunio Stach też miał swoje wizje na początku i trzeba było trochę z tym powalczyć, do dziś jeszcze przekonujemy Tosia, że ludzie szczególnie mężczyźni nie są zagrożeniem. Fistasio ma nieco inne problemy, ale nie ma, co o tym pisać, bo dla nas to żaden problem. A podsumowując Januszkowy całokształt jest piesiem cudnym i za nic nie oddamy go.[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Kiedy cofnąłem się do pierwszego wpisu na wątku, i zobaczyłem tę kupkę nieszczęścia, pomyślałem sobie... to chyba niemożliwe, żeby to był ten sam pies... W końcu nie upłynęło aż tak wiele czasu... A jednak... Po raz kolejny okazało się, że prawdziwe, odwzajemnione uczucie, jest w stanie zdziałać cuda... Kinga, przekaż rodzicom wyrazy uznania...[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tomku możliwe :) W Fistaszku i tej kupce nieszczęścia drzemało mnóstwo potencjału na pięknego psa, jakoś nikt wtedy nie zauważył tego i niech teraz żałują ;) Bo Janusz jest cudny, a będzie jeszcze piękniejszy niech no tylko wszelkie leczenie się zakończy z dnia na dzień widać różnicę, ostatnio Januszka nie widziałam dwa dni i jak go wczoraj zobaczyłam to aż mi się wierzyć nie chciało, że piesio może tak szybko się zmieniać. Szkoda tylko, że Januszek sceptycznie nastawiony jest do czesania, szczotka to wróg najgorszy, trzeba go zagryźć a rękę która czesze najlepiej obgryźć. Stąd taki potargany, po czesanie odbywa się na raty, kto go dorwie ten czesze, dwa przeczesania i trzeba uciekać ;) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mama czyta dzielnie, nawet czasem na naszym nicku w wątku Fistaszka się wypowiada :D I relacjonuje wszystko tacie który jakoś za nową techniką nie nadąża ;) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]PS[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A prywaty raj cudny :) No i aż drugi raz obejrzeliśmy reportaż, żeby psichy popodziwiać, naprawdę piękne są… [/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']reksio50 czy pozwolisz, byśmy wykorzystali to zdjęcie na naszej stronie niczyje.org do działu: "w nowym domu"?[/quote] [COLOR=black][FONT='Times New Roman']Wyrażamy zgodę na wykorzystanie wizerunku Janusza Fistaszka J. na stronie nieczyje.org :evil_lol: :lol: [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman']Szkoda, że nie umiem uchwycić, jak się teraz chłopak błyszczy, a jaki jest nie dobry ;) Łobuziak z niego straszny, a piłka tenisowa to zabawka ukochana, aporty to najlepsza zabawa i jeszcze denerwowanie się na piłkę, że ucieka, słodko wtedy warczy i marudzi. [/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No to foto :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b5d5c025990b02f.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/2b5d5c025990b02fm.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bf00c2d6d789ec8.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/161/1bf00c2d6d789ec8m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd2cda6bc69bb6af.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/cd2cda6bc69bb6afm.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3585ce52a042813d.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/3585ce52a042813dm.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20820c66609142e8.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/20820c66609142e8m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/399fbcd1fd3ab950.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/160/399fbcd1fd3ab950m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7e0f3e71043eb98.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/d7e0f3e71043eb98m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]PS[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tomku gratulacje, oglądaliśmy wczoraj. Psiska masz piękne. A gdzie kręcone to było??[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Januszek już wraca do formy. Choroba jelit przeszła po antybiotykach, uszka czyścimy i wydaje nam się, że zaczyna reagować na dźwięki. Jest bardzo grzeczny i bardzo przytulasty. Przytył odrobinkę i wypiekniała mu sierść. Wieczorkiem wrzucę fotki. -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszelkie szczepienia oczywiście odkładamy, również usuwanie kamienia z ząbków też, teraz jest najważniejsze by Januszkowe jelitka wróciły do normy. A co do uszek nikt nie wie jak to będzie, jest możliwe że to tylko ogromne ilości woskowiny która podczas zapalenia pojawia się w ogromnych ilościach i to ona zatkała kanał słuchowy. Ale istnieje możliwość, że zapalenie jest już tak dawne, że spowodowało uszkodzenie słuchu i Januszek już nigdy nie będzie słyszał. W tej chwili możemy tylko podawać leki i czekać. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cała rodzina baaaaaaaardzo martwi się o Januszka i zrobimy wszystko by Januszkowaty wrócił do zdrówka. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ach zapomniałam dodać, tutaj np. [/SIZE][/FONT][URL="http://leopardus.republika.pl/porada2.htm"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://leopardus.republika.pl/porada2.htm[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] można przeczytać czemu Januszkowaty ma mętne oczka, to nie choroba oczu jak wszyscy sądziliśmy wywołane to zostało przez chorobę RUBARTHA[B].[/B] Stąd też przypuszczenia nasze, że Januszek nigdy przed wyjazdem do Ostrowi nawet nie widział weterynarza, albo był zaszczepiony już jako chory pies, bo Nobivac DHP jak to w książeczce jest wbite, chroni właśnie przed tą chorobą.[/FONT][/SIZE] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Tak można zrobić jak pies jest w domu a nie jak jedzie do schroniska gdzie będzie miał kontakt z innymi psami niekoniecznie zdrowymi. -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kiepskie wieści Januszkowe…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Januszek Fistaszek miał od dwóch dni okropną biegunkę, może inaczej od przywiezienia raz robił bardziej wodniście innym razem gęściej, weterynarze nasi nie chcieli go męczyć więc stwierdzili, że max tydzień na normalnym jedzeniu, podawanym regularnie i wtedy mamy się zgłosić na badanie. Pojechaliśmy bo ostatniej nocy w kupce pojawiła się krew… I od dziś zaczęliśmy walczyć o Januszkowe zdrowie, trzymajcie mocno kciuki, bo jak się okazało jest kiepsko. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zacznijmy od początku : [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Januszek na starcie miał słabą odporność, którą mogła pogorszyć szczepionka(wykonana przez jednego z Siedleckich weterynarzy przed wywiezieniem go do Ostrowi), żeby było zabawniej jest to szczepionka podawana głównie szczeniakom.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Januszek ma stwierdzone, ostre, przewlekłe zapalenie jelit, więc teraz chłopak na lekach, zastrzykach i niestety dłużej ciałka będzie nabierał bo dieta skromniutka zalecona została.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]- dodatkowo Januszek ma przewlekłe zapalenie obu uszek i niestety teraz będziemy walczyć z tym żeby chłopak zaczął słyszeć, w tej chwili jest głuchutki, nie słyszy zupełnie nic, reaguje tylko na gesty [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]- jedyne dobre wieści, oczka są w normie, nie ma powodu do niepokoju, już nie są mętne i powoli robią się śliczne błyszczące.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mówię wam jestem wściekła na weterynarza w mieście przez psiarzy z resztą uznawanego za rzeźnika, który bierze mnóstwo forsy za szczepionki właściwe, a szczepi najtańszymi, dodatkowo nasi weterynarze będą się konsultować ze znajomymi, bo maja ogromne wątpliwości czy Januszek był w ogóle szczepiony i czy wstrzymać się ze szczepieniem przeciw wściekliźnie czy nie. Ja osobiście mam ogromne wątpliwości czy te szczepienie były wykonane i tak szczerze uważam że nie robi ich, a jedynie naklejki w książeczkę wkleja. [/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Cieszę się bardzo. Oby nas było jak najwięcej. Może zbierze się jakaś grupa, która która konkretnie zacznie pomagać psom siedleckim.[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Może nie tylko psom, ale i kotom bo i im w naszym mieście pomoc by się przydała ...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A co do grupy aktywnie działającej oj przydałaby się, przydała…[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Januszkowe wieści [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fifi Januszek :) Był u weterynarzy na kontroli ogólnej. I tak zdjęcie kamienia jest konieczne, czekamy aż nabierze ciałka i narkoza nie będzie zagrożeniem. Kamień musi być zdjęty bo okazało się że chłopak ma złamany kieł, złamanie dość stare bo ząbek obrósł kamieniem, ale trzeba działać, żeby nie wdało się zakażenie i nie powstał z tego większy problem. Oczka są w stanie dobrym, wygląda to weterynarzowi że to wina złej diety i braku witamin, kazał oglądać i pojawić się znów na kontrolę. Dodatkowo dostał karmę wysokobiałkową z witaminami, Omegan i witaminy. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A poza tym Januszek to facet wyjątkowo przytulasty, niech no tylko znajdzie kogoś kto siedzi, od razu pcha swoje ciałko na kolana i zasypia :) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ach i muszę dodać, że biedny Fifi mieszkał tyle czasu na ulicy, potem trafił do schroniska i nikt go nie chciał, a teraz Januszka i mamę ludzie na ulicy zaczepiają i podziwiają chłopaka i mówią jaki on śliczny i że chętnie też by takiego chcieli. Jak to się zmienia, a wystarczyło kilka kąpieli, trochę czesania, obcięcia kołtunów i piękny mężczyzna się z niego zrobił :D [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]To chyba na razie tyle, a i jeszcze przeprosiny za brak wieści, ale niestety całą rodzinę dopadł jakiś złośliwy wirus grypy, więc od trzech dni wszyscy z wysoką gorączką w łóżkach leżymy…[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jaśnie Wielmożny Hrabia Januszek FIFI Fistaszek (od dziś trojga imion), ma za sobą spotkanie z kotami, jednak koty dość niepewne więc pocichł wychodzą patrzą, a gdy tylko Januszek ;) biegnie w ich stronę te uciekają na antresole i tak w kółko :D[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z Tosiem wciąż aferki są jednak bez użycia niebezpiecznych narzędzi (zębów) jedynie warkot włączają obaj. Tof za to broni kotki, kotka ciekawska i nie bojąca więc podchodzi, a gdy tylko Januszek podejdzie powąchać(nastawiony w 100% pozytywnie) Tofik włącza ostrzegawczy groźny warkot, znak że kotki tylko do Tosia należą i już :D[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za to na dworze Januszek i Tof najlepsi przyjaciele pod słońcem, malutki piesek zaczął szczekać głośno na nich, a oni obaj dzielnie boczkami się przytulili i tak stali :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A na koniec kilka fotek:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ede998a8075688a.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/130/3ede998a8075688am.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c113ef8dbc21423a.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/152/c113ef8dbc21423am.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3371b14ebc0a6c19.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/130/3371b14ebc0a6c19m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7a721cc79b5d9f1.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/130/c7a721cc79b5d9f1m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/365907d80470ffe3.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/151/365907d80470ffe3m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]No i muszę dodać, że chłopak powolutku ciałka nabiera, a i w końcu najedzony, wieczornego posiłku odmówił :D[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Zapewniam Cię, ze gdyby Fistaszek nie miał tego... nooo... małego "fistaszka" ;-), prawdopodobnie od kilku dni byłby u mnie na tymczasie. Wtedy Ty musiałabyś nas odwiedzić. Co ja wypisuję... i tak musisz, ale tym razem w większym gronie :lol:[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gallegro odwiedzimy, odwiedzimy, teraz w szerszym gronie, a moja mama do dziś nie wybaczyła że jej za późno powiedzieliśmy, że będziecie. Więc teraz i ona pewnie nie da się pozostawić :evil_lol:[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']Myślę, że po dzisiejszym dniu trzeba będzie zmienić też wagę Fistaszka w tytule wątku.[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]:D oj waga pewnie się zmieni, na to liczymy, bo ten kręgosłupek na wierzchu wygląda marnie.[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A tytuł przydało by się zmienić bo już widzę, że moi rodzice zapałali już do niego ogromna miłością, więc nawet siłą nikt go stąd nie odbierze, będziemy go własnymi ciałami bronić ;), a jak na razie widze już takich 4, pewnie nie długo dojdzie i do tego ciałko Tofa :evil_lol:[/FONT][/SIZE] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ehhh gallegro było brać i nie marudzić byśmy bliżej mieli ;) :evil_lol:[/FONT][/SIZE] [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][/FONT][/CENTER][/CENTER] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']Nigdy nie należy przestać wierzyć. Jeszcze w sobotę nie było pewne czy Fistaszek przeżyje w schronie, we środę znalazł się w W-wie, a już w sobotę w swoim własnym domku! Czy Fistaszek zostanie Fistaszkiem? Czy zakrada się na spanko do wyrka?[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fistaszek zostanie Fistaszkiem, a zdrobniale Fifim :D [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]On jeszcze słabiutki i nie umie wskoczyć na łóżko więc moja mama lub tato podbiegają i go sami za doopkę podnoszą i wkładają. Wolno mu wszystko. Własnie mama dzwoniła z relacją, ze siedzą oboje ona i Fifi przed TV pod kocykiem i on śpi, a ona go przytula :lol:[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Aniu i gallegro dziękujemy za baaaaardzo miłe słowa :buzi: :loveu:[/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']Czekamy w takim razie na zapoznanie i relację. Mam nadzieję, że futro nie będzie latało![/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Moja mama już zarządziła, jutro być może będzie zapoznanie. Nie no, mam nadzieje że futra będą całe, w końcu wszystkie futra wychowane z psiakami, a Fistaszek jak na razie jest dość spokojny, choć z charakterkiem [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Więc jutro wieczorkiem może być relacja foto od nas z domu :D [/SIZE][/FONT] -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
reksio50 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Aniu mi też jakoś nie dawał spać :) [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Więc teraz zapraszamy do obejrzenia obu na żywo, eghmmm na razie jeden to modelka, ale damy radę, rodzice są dzielni, potrafią zaopatrzyć zwierzyny w dodatkowe kilogramy :evil_lol:[/SIZE][/FONT]