[quote name='hanka456']Watek Rali i Raty jest bardzo długi. Napewno temu kto zajrzy na niego pierwszy raz jest bardzo trudno się prezez niego przebic, ale trudno.
Rali odnaleziona jak Ania napisała. Dzięki Pani Dyrektor została przeniesiona do hospicjum. Dzieli boks razem ze Zbysiem. Była dziś bardzo zdziwiona że ktos się nią zainteresował. Wyszła z klatki, w której była z agresorami, bardzo szczęśliwa, bo niestety nie maiła tam sily zyc. Caly czas przesiadywała w budzie. Zbigniew szczeka w cały świat, co trochę Rali stresuje. Ale zdecydowanie jest jej lepiej.
Ale teraz o Rali - to przemiła, subtelna sunia, która przytula się do ręki , bardzo łagodna. O wspanialym charakterze, który nie został zniszczony przez lata siedzenia w takim stersie. Wszystko to świadczy również o jej inteligencji, bo przetrwać w zagrożenie nie jest łatwo.
Jeszcze raz o domek dla rali prosimy. Ona na to zasługuje i przeszła swoja gehennę.
Rata przy budzie. Jak na przyjaciółke Rali wykazuje podobne cechy charakteru.
Obie sunie czekaja na zmilowanie losu i prawdziwy dom pełen ciepła, na który zdecydowanie zasługują.[/quote]
Czy jest możliwości, aby obie sunie mieszkały znowu razem??????