Jump to content
Dogomania

Origami-7

Members
  • Posts

    1641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Origami-7

  1. Smutny wiersz, ale samą prawdą przemawia:roll: Sunia czeka już tak długo:placz: Kto Ją pokocha????:crazyeye:
  2. Figa czeka na swoich ludzi:roll:
  3. RALI tak się cieszę:multi::multi::multi::multi: :loveu:Sunieczko bądż wyłącznie szczęśliwa:loveu: Trzy:loveu::loveu::loveu: domki dla trzech psiaków to super wieści:loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='Kanzaj']Ja dziś wyadoptowałam psiaka i też cały czas myślę czy to byli CI ludzie... Tak, to są już jakieś zmiany, mało, że nieodwracalne, to jeszcze postępujące...:evil_lol:[/quote] W pełni rozumi te obawy. Też to mam:oops: Potrzebny domek dla suni!!!!!!
  5. [quote name='iwop']Misiątko zjadła pełna miskę :p[/quote] Bardzo się cieszę:multi:, że wraca Misi apetyt:loveu:
  6. [quote name='lidka_park']Padosław sie przypomina[/quote] I jeszcze raz się przypomina:crazyeye:
  7. Kaja czeka i prosi o domek:crazyeye:
  8. CHARCIA przypomina się jeszcze raz!!!!:crazyeye:
  9. Oto reklama SUNI:loveu: Kto da jej domek???
  10. [quote name='iwop']Nie ma fotek... Misiątko od trzech dni nic nie zjadła ani prawie nie pije...:shake: Tak bardzo tęskni :-([/quote] Czy ona pojechała z zabaweczką?? Jak pisałaś to ona jadła a zabaweczka leżała obok miski. Może to chodzi o to, że jej nie ma!!
  11. Proszę nowych Państwa Gucia o danie mu dużo ciepła i miłośći!!!:loveu: On jak i każdy psiak na to zasługuje:loveu: Bardzo proszę dbajcie o Niego!!! Dobro powraca:multi:
  12. Czy może będą fotki Misiątka z nowego domku?
  13. Kto da mu dom????? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4995/dzieciaczkiwsio2303resiua4.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ta smutna SUNIA czeka na domek:crazyeye: http://images11.fotosik.pl/73/8ea5c8857427cd46.jpg
  15. :loveu:Rali już niedługo będzie domek:loveu:
×
×
  • Create New...