[quote name='Kanzaj']Ja dziś wyadoptowałam psiaka i też cały czas myślę czy to byli CI ludzie...
Tak, to są już jakieś zmiany, mało, że nieodwracalne, to jeszcze postępujące...:evil_lol:[/quote]
W pełni rozumi te obawy. Też to mam:oops:
Potrzebny domek dla suni!!!!!!