[quote name='Basia i Barni']kochani w imieniu Barnusia bardzo dziękujemy za zyczenia. oczywiscie dostał na urodzinki ;legowisko-niestety bylo za małe , chyba za duzo zjadl:eating:. smakołyki oraz mały poczestunek na polach dla swoich kumpli;Bona, Bendziego i karli- czyli parówki-jego ulubione. zjedli tak szybko,że ufff no ale rozumiecie, wystarczy na nich spojżeć i widac ze te psy sa zaglodzone :stupid: :p
pozdrawiamy wszystkich[/quote]
[COLOR=Blue]No impra na polku była niezła:diabloti:
No wiesz Bonowi parówka smakowała bardzo:lol:
Było glup glup i parów nie ma:P
[/COLOR]