[COLOR=Blue]Szczerze to ja też nie odczuwałam tej
świątecznej atmosfery.Lubie święta ale 1
rzeczy w nich nie nawidzę,te biedne ryby
które duszą się w workach...
A Bono cieszył się cały czas bo wszyscy
w domu:)jedzonka pod dostatkiem
i jeszcze dostał prezenty:)
[/COLOR]