[COLOR=Blue]Ok proszę bardzo:)
I kiedy nie napiszę KONIEC prosiłabym nie komciować:D
Koleżaneczka od Bona:)
[IMG]http://i30.tinypic.com/153l5c6.jpg[/IMG]
[IMG]http://i31.tinypic.com/v5l8yc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.tinypic.com/2vxn2iv.jpg[/IMG]
[IMG]http://i30.tinypic.com/11t3pcm.jpg[/IMG]
Koka z Barnim
[IMG]http://i27.tinypic.com/dctuyp.jpg[/IMG]
Bonuś nieśmiały:D
[/COLOR]