Jump to content
Dogomania

Tepes

Members
  • Posts

    12570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tepes

  1. [COLOR=Blue]Obawiam się że mój bart nie zrzucił fotek ogródkowych na kopma i je skasował:/[/COLOR]
  2. [quote name='Asia&gordonisko']Okropny sen! :shake::shake: Łeeeee :roll: A ja byłam z Bardonem :razz:?[/quote] [COLOR=Blue]Ehh sen szkoda gadać... Ciebie chyba nie było, nie pamiętam dokładnie [/COLOR][quote name='Martunia']Witam. :) Ojej, cóż za okropny sen. :-( A raczej koszmar! I cieszę się, że Bonkowi już jest lepiej. :) Kiedy będą foteczki? :cool3:[/quote] [COLOR=Blue]No koszmar.... A fotki może za chwile jak znajde gdzie są:D [/COLOR]
  3. [COLOR=Blue]A ta znów szaleje w wodzie:) jej to dobrze:) [/COLOR]
  4. [COLOR=Blue]Noo ale Ares musiał być zadowolony jeziorko las cud miód i orzeszki:loveu:[/COLOR]
  5. [COLOR=Blue]Bonowi już lepiej kupy zrobił normalne:) I już się bawi dziad jeden:P Miałam straszny sen.... U nas na polu spotkało się kilka dogomaniaków min. Ja z Bonem,Iza i Bobik,Basia i Barni, i Agaciaaa Sara i kilkoro innych których w ogóle nie kojarzę :P No i psy się bawiły i jechał pociąg( u nas tam jezdzi z węglem) no i ja złapałam Bona no i inny połapali swoje psy i niestety Sara się nie dała złapać... i przejechało ją:shake::placz::placz: Bosze ja mam okropne sny... [/COLOR]
  6. [COLOR=Blue]Czyli że co kasa z mojego bazarku nie pójdzie na Kacperka??[/COLOR]
  7. [COLOR=Blue]Śliczne fotki:loveu:[/COLOR]
  8. [COLOR=Blue]A co na gtym dzrewie za małpolud skacze?:D O jakie 2 kopareczki:loveu: [/COLOR]
  9. [COLOR=Blue]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!:) O i jeszce kilka goldów:) [/COLOR]
  10. [COLOR=Blue]No no ale miała nauczyciela:)[/COLOR]
  11. [COLOR=Blue]Ale labek fajny:) Ile ślicznego ptactwa:) Ale Ron super obserwuje:loveu: [/COLOR]
  12. [quote name='odrobinka1']Witam mam takie nieśmiałe pytanie- gdzie można zakupić takie wykałaczki [URL]http://i29.tinypic.com/11kz037.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Blue]Hehe:D A te wykałaczki są specjalnie produkowane do Bona:D [/COLOR]
  13. Tepes

    Anioły i Demony

    [COLOR=Blue]Latający pies:D[/COLOR]
  14. [COLOR=Blue]Ooo jak słodko śpią:loveu: O widze że upomina się o mamcię:D [/COLOR]
  15. [COLOR=Blue]Ooo jak się ziewa:loveu:[/COLOR]
  16. [COLOR=Blue]Ohhh dziękuję:D A gdzie ta wystawa była? [/COLOR]
  17. [COLOR=Blue]Ale Spajki zaleca się do niej:D No nie Duma pije:P No wiesz co przeszkadzać mu w załatwieniu się?:D [/COLOR]
  18. [COLOR=Blue]O i znów coś dla mnie:loveu: Śliczne:loveu::loveu: [/COLOR]
  19. [COLOR=Blue]No już chyba mu lepiej:D Bo goni ogon głupek jeden:P [/COLOR]
  20. [COLOR=Blue]Ooo jakie jeziorko:) A widze że Kelly coś niechętnie do wody tylko zamoczyć łapki i koniec:D [/COLOR]
  21. [COLOR=Blue]No już wróciliśmy:) Na szczęście to nic poważnego zatruł się czymś na wsi. Dostał 2 zastrzyki jeden rozkurczowy a 2 hm nie pamiętam:D I tabletki dostaliśmy na biegunkę. Wymacał go całego ale nic mu nie ma:) [/COLOR]
  22. [COLOR=Blue]I znów fotki:loveu: A gdzie byłyście?? [/COLOR]
  23. [COLOR=Blue]Witam nareszcie fotki:) I widze Dżeki ma kumpla:) A to Twój czy tymczas?? [/COLOR]
×
×
  • Create New...