[quote name='Asia&gordonisko']Okropny sen! :shake::shake: Łeeeee :roll:
A ja byłam z Bardonem :razz:?[/quote]
[COLOR=Blue]Ehh sen szkoda gadać...
Ciebie chyba nie było, nie pamiętam dokładnie
[/COLOR][quote name='Martunia']Witam. :)
Ojej, cóż za okropny sen. :-( A raczej koszmar!
I cieszę się, że Bonkowi już jest lepiej. :)
Kiedy będą foteczki? :cool3:[/quote]
[COLOR=Blue]No koszmar....
A fotki może za chwile jak znajde gdzie są:D
[/COLOR]