Jump to content
Dogomania

Tepes

Members
  • Posts

    12570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tepes

  1. [COLOR="blue"]a dziękujemy bardzo:loveu:[/COLOR]
  2. [COLOR="blue"]w zimie dużo ładni sie prezentuje ^^[/COLOR]
  3. [COLOR="blue"]matko biedne buty a takie fajne:evil_lol: u mie na polach to jo bych nóg nie miała jakbych w obcasach wyparzyła:D[/COLOR]
  4. [COLOR="blue"]a dzięki bardzo i również życzymy wszystkich wesołych! [/COLOR][img] http://wd5.photoblog.pl/np3/201104/72/92482264.jpg[/img]
  5. [COLOR="blue"]http://img84.imageshack.us/i/dsc00734yl.jpg/ dwa misiaki:loveu:[/COLOR]
  6. [COLOR="blue"][url]http://img861.imageshack.us/img861/8624/dsc0390i.jpg[/url] ło matko świetne:evil_lol: a tam wstyd jo tyż nie umia wianków do ty pory:diabloti: i co poszły na miasto i nie wróciły :evil_lol:?[/COLOR]
  7. [COLOR="blue"]cici mici mo fajne oczka:loveu: [url]http://img263.imageshack.us/img263/8310/dsc01230w.jpg[/url] wietrzymy ucho:evil_lol: wesołych![/COLOR]
  8. [quote name='Avaloth'] u mnie sprawa z kastracją poszła do przodu, tata sam zagadał naszą wet i nam polecała xd teraz tylko trzeba się zebrac na decyzję i będzie. a mama sobie najwyżej pogdera i przejdzie. w końcu nie ona chodzi z psem na spacer i się użera z nim. święte słowa nie łazi na plac to sie użerać nie musi u mie tata pomarudził tydzień i jest wszytko jak było downi;) [quote name='Ewa&Duffel']Miesiąc to krótko, u nas dopiero po kilku miesiącach pojawił się ogromny apetyt... Pewnie ma to jakiś związek z hormonami, ale nie znam się na tym ;) do tego godom, że NA RAZIE;)
  9. [img] http://img859.imageshack.us/img859/6348/dogom.jpg[/img] [img] http://img171.imageshack.us/img171/2208/dogo1.jpg[/img] [img] http://img651.imageshack.us/img651/7309/dogo3l.jpg[/img] [COLOR="blue"]ciepło jak pieron:roll:[/COLOR]
  10. [COLOR=blue]Szczerze mnie się nigdy nie podobał ten wzorek;) a co do lekkich i miękkich gold mi się podobał już na wystawie w Katowicach ale były tylko małe[/COLOR]
  11. [COLOR=blue]jo za Ciebie? jo nawet sie na swoja nie ucza a co dopiero na Twoja:evil_lol: a za Ciebie to moga pić, no tak to wszystko przez to gorolu!:diabloti:[/COLOR]
  12. [quote name='Karilka']A mogę zapłacić całość na początku maja? Czy musze przelać zaliczkę?[/QUOTE] [COLOR=blue]możesz w maju przeloć całość;)[/COLOR]
  13. [COLOR="blue"]a ni ma bida w kraju:evil_lol: na kompie brata nie mom żadnych zdjęć a do mie na kompa mi sie nie chce iś;)[/COLOR]
  14. [quote name='Avaloth']No ale bez sensu jeśli nikt się nie dopisze żeby u nas było 7 osób, w tym nie wiadomo czy jedna nie będzie musiała spac na materacu, a w domku nr. 3 by zostało wolne łóżko ^^ Jak Ewa taka chętna żeby od nas uciec to się ją wywali i będzie [COLOR=blue]:diabloti: zaraz mnie Anula zabije młotkiem, ale kij [/COLOR][COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] [COLOR="blue"]Iśka uderzę Cię:diabloti: ale nie młotkiem ale łomem bez łeb:diabloti: Ewa nigdzie nie idzie nie zgadzom sie na to NIEEE[/COLOR] [quote name='C&B'] Kasę wpłacę jak mi organizator Iś potwierdzi, że miejsce jeszcze jest :diabloti:[/QUOTE] [COLOR="blue"] jo jako JEDNA z prawych rąk Iśki:diabloti: potwierdzom, że jest do Ciebie miejsce spokojnie;)[/COLOR]
  15. [COLOR="blue"]wciąż mi się nie chce wierzyć. że to prawda... a Joker już duży chłop;)[/COLOR]
  16. [quote name='dog193']Eee tam, ja se mogę przejść :D Wisi mi to szczerze mówiąc :diabloti:[/QUOTE] [COLOR="blue"]ymm nie możesz?:diabloti:[/COLOR]
  17. [COLOR="blue"]łoh jakie miłości z królem:evil_lol:[/COLOR]
  18. [quote name='Ewa&Duffel']Ale równie dobrze po kastracji może zacząć zwracać uwagę głównie na żarcie, jak to w naszym przypadku było niestety :diabloti: Niby to lepsze, niż latanie za sukami, ale też męczące dla właściciela, bo trzeba się cały czas patrzeć i obserwować, czy pies tylko coś wącha, czy już wcina... hm jo jak na razie nie widza, żeby Bono stoł sie większym śmietnikiem czy coś apetyt jest taki jaki byl
  19. [COLOR="blue"]a idź nie chce mi sie:diabloti: wiem, że cudnie:evil_lol: to se czekej czekej.[/COLOR]
  20. [quote name='anka11']ale mi chodziło o domek nr 2 :hmmmm:[/QUOTE] [COLOR="blue"]domek nr 2 jest nienaruszalny:diabloti:[/COLOR]
  21. no widzisz jaki pies pości Bonowi to wisi i żre jak zawsze:evil_lol: https://lh6.googleusercontent.com/_dq1sC4uJEj0/TawX3IqpQgI/AAAAAAAABUc/mBcJkFw3Hkk/s512/IMG_3427.JPG :loveu: kochom go! a "moje" 2 astaowate pojechały dod omku:loveu:
  22. [COLOR="blue"]i tyn opis wos urzek i zabraliście ją:evil_lol:[/COLOR]
  23. [COLOR="blue"]Bono tyż mo miśki ale ich nie morduje ^^ wiesz co powiem, Ci że zależy jednego psa se upaczy i bydzie sie z nim bawił jak gupi a drugiego oleje nie wiem od czego to zależy;)[/COLOR] edit: [url]http://img585.imageshack.us/img585/2724/dogoa.jpg[/url] [url]http://img822.imageshack.us/img822/2208/dogo1.jpg[/url] [url]http://img132.imageshack.us/img132/7650/dogo2.jpg[/url] [url]http://img843.imageshack.us/img843/407/dogo3.jpg[/url]
  24. [COLOR="blue"]hm szczerze powiem Ci, że nie mom poęcia może co s mom ale kurde nie pamiętom co wstawiałach[/COLOR]
  25. [COLOR=blue]ojoj biedny miś:evil_lol: no to widza, że Bono bydziie mioł na zlocie towarzyszka do zabaw w wodzie SWOJEGO wzrostu:evil_lol:[/COLOR]
×
×
  • Create New...