[quote name='Annaa4']Cześć.
Zwabiona z bazarku zajrzałam :) Jeśli uda się adopcja Bambo psiaka którego obecnie wirtualnie wspieram to 40zł miesięcznie powędruje do tej pięknej Damy :) Trzymajcie proszę kciuki za adopcje :)[/QUOTE]
spadłam z krzesła!!!Bambo do domku psinko!!Dziękujemy bardzo.
CHCEMY ZOBACZYĆ BAMBO!!!
A tak w ogóle to sprzedałam z fantów podarowanych na rzecz Fary kolczyki P. Sabinie za 10zł, Mamanabank dopisz proszę, a ja jutro podczas sabatu Ci dam :-)