a takiego, że wprowadzasz zamieszanie na wątku, które zaśmieca wątek...to nie jest miejsce na słowne przepychanki tylko na szukanie domu dla psa!!!
Takie pisadła to na PW proszę sobie pisać, a nie tu. Klaudio to co piszesz jest bardzo niezrozumiałe. Najpierw Odyn to REKS - którego znasz niby, potem Śnieżek, który jest Blondynem!!!zastanów się trochę nad tym co piszesz oki.
a ostrzeżenie możesz dostać od moda, a w konsekwencji niezrozumienia ostrzeżenia bana na jakiś czas!