Mam jedno zapytanie w sprawie Mai z cytatem od pewnej osoby, która chce adoptować Maję i chce od zaraz, żeby dzwonić do niej...napisałam emaila, że jest podany i nr tel i email i że prosze JA o kontakt. Bo jesli człowiek chce to pisze emaile i dzwoni...nie ma tak, że wszystko na talerzu!teraz czekam na odpowiedź