a ja podziwiałam, bo śliczne zdjęcie, ale dobrze, że wrócił do domu, masz swoje kudłacze hi hi hi...wiesz co wynalazłam w necie nożyczki degażówki dwustronne i zamierzam je zamówić i nożyk do trymowania Marsa, bo to co Negra ma ostrzyżone, będę podcinać tym nożykiem.
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_2043.jpeg[/IMG]
trymer Mars
[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1552/p5210120jl7.jpg[/IMG]