słuchajcie! ponawiam pytanie, czy maleństwo oglądał jakis wet , moze potrzebna konsultacja i uratuje sie łape , prosze dajcie znac!!! bo jak tylko sobie spacerki wirtualne bedziemy robiły to nic z tego nie wyjdzie, wiem, ze watek nalezy podnosic, ale prosze o odpowiedz moze uda sie mu pomoc poki jest młody i mały...