Został znaleziony na ulicy, w worku.
Jest zdrowy, w dobrej formie. Jak to szczeniak- wesoły i ciekawski, garnący się do ludzi. Niestety nie ma swojego człowieka. Nie ma nic swojego. U osoby która go znalazła w domu jest alergik, psiak mieszka w garażu. Ale i tam nie może długo pozostać.
SZCZENIAK PILNIE POTRZEBUJE DOMU, CHOCIAŻBY TYMCZASOWEGO.
W tej chwili jest w Mielcu.