-
Posts
3815 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Argat
-
No to wspaniale! :multi:
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10230081#post10230081[/URL]
-
[quote name='GrubbaRybba']Wiosna mieszka koło Kluczborka, i będzie do niej jechała sunia z Teofilowa. Transport za tydzień w weekend. Może Mona by się zmieściła? Tylko kto by ją dostarczył do Teofilowa? (To pod Tomaszowem)[/quote] Od nas do Tomaszowa za daleko (jak pisałam w grę wchodzi do 100km w weekend) Trzeba czegoś poszukać..
-
Gdzie jest wątek transportowy? :oops: Trzeba napisać, może akurat się jakaś okazja trafi... Jakieś 100km możemy ją osobiście podwieźć, ale nie dalej.
-
Trzymamy :happy1:
-
[B][SIZE=3]UWAGA! :cool3: Można już się cieszyć! :multi::multi::multi: Dom w Kluczborku czeka na Mone, trzeba tylko zorganizować transport i może panienka jechać! (możemy ją kawałek podwieźć)[/SIZE][/B]
-
Powinnam dzisiaj odpisać w sprawie ogłoszenia w gazecie, no ale nie mam odpowiedzi...
-
A póki co, wklejam zdjęcia Mony. Może ostatnie? Przy okazji pochwale się, że dieta Nikusia daje efekty. Widać? [IMG]http://images29.fotosik.pl/221/596f552a54c3fd05med.jpg[/IMG] Wiosna... [IMG]http://images23.fotosik.pl/220/8b3583e8790d4c66med.jpg[/IMG] Nie ma to jak... na stole [IMG]http://images32.fotosik.pl/268/4a2d68366befbef9med.jpg[/IMG]
-
A ja oczywiście trzymam kciuki za kudłacza.
-
Czekam na odpowiedź czy pan jest w 100% zdecydowany... Jest szansa na ogłoszenie w gazecie, no ale może już nie trzeba będzie go umieszczać? Trzymajcie kciuki, boje się że znowu coś nie wyjdzie.
-
Oj chyba szykuje sie dom... (tfu, tfu) Dostałam właśnie taką wiadomość od Wiosny: [QUOTE]Witaj, Jeden z domków, o jakich pisałam, chciałby adoptować Monę ;-) Jest to mój sąsiad z 'naprzeciwka', wiec mam go zawsze na oku :smile: Ma jednego psiaka (kundelka) w kojcu, podobaja mu sie jednak jamniki i udalo mi sie go namowic na adopcje, a nie szczeniaka. Mona mialaby mieszkac w domu, nie w kojcu, i byc po prostu psem do towarzystwa, do biegania wokol domu. Karmiona dobrze, bo odkad tu mieszkam, czesto podrzucam psu Janka karme od moich psow.. Co jeszcze.. ? chyba dom jest tak blisko mnie, ze az za bardzo bede miec Mone na oku ;-) Co Ty na to ? pozdrawiam, wiosna[/QUOTE]
-
/okolice Piły/ Prawie jamniczek SCOOBY w schronisku! adoptowany
Argat replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Kolejny wspaniały jamniorek za kratami -
Trochę mi Fione z lasu przypomina. Nawet nie z wyglądu,sama nie wiem czemu :oops: Niestety mogę tylko podnieść.
-
[quote name='GrubbaRybba']Mam wspaniały domek dla dużego psa. Właśnie przegadałam z panem ładne 30 minut i umówiłam się na niedzielę w Tomaszowie. Pan kochający psy, ma ogromne podwórko, zasadził nawet psu drzewka, żeby miał co obsikiwać i obgryzać. :) Pies ma budę, ale pan powiedział, że i tak pewnie będzie spał w domu, jak poprzedni jego pies. Poprzedni pies niestety odszedł po 15 latach. Na koniec rozmowy powiedziałam panu, że sama chętnie bym się do niego wprowadziła, bo tak opowiada zachęcająco po warunkach i miłości do zwierząt. :eviltong: Tak więc w niedzielę, jakiś biedak znajdzie wymarzony domek. :)[/quote] A Pan z Warszawy jest?
-
Nie ma w tych okolicach dogomaniaków? Sama bym się podjęła obcięcia tych kołtunów, ale to prawie 400km...
-
Wspaniały pies, szkoda tylko że tak daleko, przydałoby się pozbyć kudełków.