Jump to content
Dogomania

Argat

Members
  • Posts

    3815
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Argat

  1. No to wspaniale! :multi:
  2. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10230081#post10230081[/URL]
  3. [quote name='GrubbaRybba']Wiosna mieszka koło Kluczborka, i będzie do niej jechała sunia z Teofilowa. Transport za tydzień w weekend. Może Mona by się zmieściła? Tylko kto by ją dostarczył do Teofilowa? (To pod Tomaszowem)[/quote] Od nas do Tomaszowa za daleko (jak pisałam w grę wchodzi do 100km w weekend) Trzeba czegoś poszukać..
  4. Gdzie jest wątek transportowy? :oops: Trzeba napisać, może akurat się jakaś okazja trafi... Jakieś 100km możemy ją osobiście podwieźć, ale nie dalej.
  5. [B]Potrzebny jest transport na trasie Mielec->Kluczbork [/B][SIZE=2]dla dawnego Tomaszowkiego psiaka [/SIZE][B]:cool3: [/B]
  6. [B][SIZE=3]UWAGA! :cool3: Można już się cieszyć! :multi::multi::multi: Dom w Kluczborku czeka na Mone, trzeba tylko zorganizować transport i może panienka jechać! (możemy ją kawałek podwieźć)[/SIZE][/B]
  7. Powinnam dzisiaj odpisać w sprawie ogłoszenia w gazecie, no ale nie mam odpowiedzi...
  8. To czy zaakceptuje okaże się dopiero w domu, tak? Myślę że się dogadają, jeśli jeden jest uległy.
  9. No własnie, ten Tomaszów źle położony jest. Na banerku ma "Hienek"
  10. I ja trzymam kciuki! [SIZE=1] Wiosna- jakbyś weszła na ten wątek to odpowiedz mi proszę na temat Mony. Nie wiem co się w PW dzieje.[/SIZE]
  11. Mam nadzieje że pani się przez to odsyłanie nie zniechęci. ;)
  12. A póki co, wklejam zdjęcia Mony. Może ostatnie? Przy okazji pochwale się, że dieta Nikusia daje efekty. Widać? [IMG]http://images29.fotosik.pl/221/596f552a54c3fd05med.jpg[/IMG] Wiosna... [IMG]http://images23.fotosik.pl/220/8b3583e8790d4c66med.jpg[/IMG] Nie ma to jak... na stole [IMG]http://images32.fotosik.pl/268/4a2d68366befbef9med.jpg[/IMG]
  13. Rybba- odesłałam do Ciebie panią z Taczyna. Jest zainteresowana jakimś psiakiem. Proponowałam jej żeby wybrała się do schroniska, ale jest bez samochodu. Powinna się odezwać na meila.
  14. A ja oczywiście trzymam kciuki za kudłacza.
  15. Czekam na odpowiedź czy pan jest w 100% zdecydowany... Jest szansa na ogłoszenie w gazecie, no ale może już nie trzeba będzie go umieszczać? Trzymajcie kciuki, boje się że znowu coś nie wyjdzie.
  16. Oj chyba szykuje sie dom... (tfu, tfu) Dostałam właśnie taką wiadomość od Wiosny: [QUOTE]Witaj, Jeden z domków, o jakich pisałam, chciałby adoptować Monę ;-) Jest to mój sąsiad z 'naprzeciwka', wiec mam go zawsze na oku :smile: Ma jednego psiaka (kundelka) w kojcu, podobaja mu sie jednak jamniki i udalo mi sie go namowic na adopcje, a nie szczeniaka. Mona mialaby mieszkac w domu, nie w kojcu, i byc po prostu psem do towarzystwa, do biegania wokol domu. Karmiona dobrze, bo odkad tu mieszkam, czesto podrzucam psu Janka karme od moich psow.. Co jeszcze.. ? chyba dom jest tak blisko mnie, ze az za bardzo bede miec Mone na oku ;-) Co Ty na to ? pozdrawiam, wiosna[/QUOTE]
  17. Kolejny wspaniały jamniorek za kratami
  18. Trochę mi Fione z lasu przypomina. Nawet nie z wyglądu,sama nie wiem czemu :oops: Niestety mogę tylko podnieść.
  19. [quote name='GrubbaRybba']Mam wspaniały domek dla dużego psa. Właśnie przegadałam z panem ładne 30 minut i umówiłam się na niedzielę w Tomaszowie. Pan kochający psy, ma ogromne podwórko, zasadził nawet psu drzewka, żeby miał co obsikiwać i obgryzać. :) Pies ma budę, ale pan powiedział, że i tak pewnie będzie spał w domu, jak poprzedni jego pies. Poprzedni pies niestety odszedł po 15 latach. Na koniec rozmowy powiedziałam panu, że sama chętnie bym się do niego wprowadziła, bo tak opowiada zachęcająco po warunkach i miłości do zwierząt. :eviltong: Tak więc w niedzielę, jakiś biedak znajdzie wymarzony domek. :)[/quote] A Pan z Warszawy jest?
  20. Nie ma w tych okolicach dogomaniaków? Sama bym się podjęła obcięcia tych kołtunów, ale to prawie 400km...
  21. Wspaniały pies, szkoda tylko że tak daleko, przydałoby się pozbyć kudełków.
  22. U mnie to samo, wyskakuje błąd. Ciągle coś sie psuje, no ale może to się zmieni, admin ponoć pracuje nad naprawą dogo...
  23. [quote name='ZUZANNA11']Nie moge podpisu edytowac ! !@#$%^&*[/quote] U mnie to samo, jakiś błąd wyskakuje :shake: Dostałam odpowiedź od pani zainteresowanej małym psiakiem. Niestety ale ją interesują tylko takie około 2kg, najlepiej mniej. Niech jeszcze napisze że to ma być york :angryy:
×
×
  • Create New...