Jump to content
Dogomania

Unbelievable

Members
  • Posts

    12081
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Unbelievable

  1. będziem mieć skórę jak poopcia niemowlaczka :evil_lol: Żeby nie było OT(za dużego :evil_lol:) [img]http://images33.fotosik.pl/145/6ecf3a993c2d307d.jpg[/img]
  2. [quote name='Kincia']Właha :diabloti:[/quote] wysłałam już! daawno.
  3. [quote name='aleb'] Mam, mam, ale duzo by tu tego było :eviltong: Kiedyś przy okazji coś wstawię ;)[/quote] Co Ty tam jeszcze chowasz..? :evil_lol::evil_lol:
  4. A to nie będzie reklama.. :roll: :diabloti:
  5. [quote name='Mysia_']też mam problemy z cerą :shake: Już wszystko było OK. (po wizytach o dermatologa), ale od pewnego czasu znów mam problemy z buźką :roll: Maskara :eviltong:[/quote] Mogę polecić wam naprawdę super krem do twarzy, mnie wszelkie blizny, pryszcze i co tam jeszcze po nim znikają, chociaż niczego innego nie używam :cool3::cool3:
  6. Patrz, znalazł się!:diabloti: [img]http://images33.fotosik.pl/144/145e9180ebed9caamed.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/144/31b7f43ed432dc21med.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/144/8e01e651e52c1ebdmed.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/144/3c02a5efe65ae3e9.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/159/1a2f77a6512e1ba1med.jpg[/img]
  7. [quote name='BlackSheWolf']znalzlam ;p tylko na ostatniej to go nie widac :D[/quote] No tak, zniknął :evil_lol:
  8. [quote name='BlackSheWolf']hyhy a co to za bardzo ładne krzaki ]:->[/quote] szukaj Grama :evil_lol:
  9. [quote name='infers1995']Indżoj de mil:razz: dir sister:P[/quote] I'm back :diabloti: Gdzie jest Grami...? [img]http://images31.fotosik.pl/144/43e1e0b0344850ccmed.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/159/65f9e0f7dbad44f7med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/144/3a44ca8d01775bcamed.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/159/172fedc6815d2005med.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/158/f1f59fca04c3773amed.jpg[/img] Upsss.... :evil_lol:
  10. [quote name='betty_labrador']ale "prawie" nie? :D[/quote] właśnie- prawie... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (chociaż ja tu się odzywać nie powinnam bo mój to jack a wygląda jak Parson:evil_lol:)
  11. [quote name='betty_labrador']jak suka !!![/quote] Jak sznaucer!
  12. [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/TombouktousSOULLAN.jpg[/url] masakra... jak toto biega?
  13. [url]http://img267.imageshack.us/img267/6190/dsc0598pw1.jpg[/url] śliczniusia one jest [COLOR=Navy][B]:loveu:[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]:loveu:[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]:loveu:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='LeCoyotte'] poszukaj, na pewno jest:diabloti:[/quote] Już mam! I nawet zaczęło mi to jak pies wyglądać! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='BlackSheWolf']słodziak :loveu: piszesz, że masz dużo fotek :D to czekam na reszte :razz:[/quote] Teraz to ja idę zjeść! :evil_lol: I o pełnym żołądku mogę działać dalej. :diabloti:
  16. Męczenia część dalsza :diabloti: [img]http://images33.fotosik.pl/144/28d5a3c34ef1211cmed.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/144/3a9fa5fea6ef951dmed.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/158/321d29a9b021a586med.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/158/a78503194068101bmed.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/144/6cdd244dc2c97dc5med.jpg[/img]
  17. [URL="http://lh5.google.com/vertobi/R6jOJWUza1I/AAAAAAAAG4I/Em_UEf_ClZw/IMG_8221.jpg?imgmax=640"]http://lh5.google.com/vertobi/R6jOJW...jpg?imgmax=640[/URL] gdzie to ma nos..? XDD
  18. Gram mi 'wyszedł z szelek' gdy zobaczył zająca i prawie godzinę latał po polach bez obroży. Wrócił jak zaczęłam sie bawić plastikową butelką żeby zobaczyć co robi taki hałas :evil_lol: Zastanawiam się ile on może znaleźć sposobów na uciekanie... na razie mam jakieś 15. Zobaczymy :evil_lol: Wczoraj miał w zębach łasicę. Żywą. Zdjęcia z dzisiaj. Mam ich mnóstwo :P ''Języczek'' [img]http://images26.fotosik.pl/159/2ccc089e57634c4a.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/158/1729ce0b8e6d56b0.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/159/986cbb635cc9f0b1med.jpg[/img]
  19. [IMG]http://images24.fotosik.pl/155/7b49addea944cce8.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: a jutro z Gramiiim :multi:
  20. [quote name='infers1995']Lena aż się pali na spacerek, wprost energia ją rozpiera! [/quote] chyba rozbiera :cool3:
  21. [quote name='BlackSheWolf']a bo ja wiem :D :) zapraszam cię 29 marca na imprezke urodzinową Kleksa :D haha :) bo to takie okrągłe urodziny :) a teraz lece :) z Kleksem do weta...[/quote] Powodzenia :razz:
  22. [quote name='BlackSheWolf']to fajnie, że się [SIZE=5]nie [/SIZE][SIZE=2]obrazisz :) :loveu:[/SIZE] e tam staruch :) mój 29 marca będzie miał 10 urodziny :roll:[/quote] 10? łeee, młody.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: za co niby miałabym xDD
  23. [quote name='BlackSheWolf']hejo :D :D ooo a ja mam 5 metrową linke :diabloti: wiesz co nie chce mi się czytać galeri :evil_lol: i mam pytanko :D co to za labek ? i ile latek ma twój diabołek ?? :loveu: [SIZE=1]mam nadzieje, że sięnie obrazisz jak będe stałym gościem waszej galerii[/SIZE] :cool3:[/quote] Leń :evil_lol: labek to Lena ( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104871[/url] ), pies mojego brata, jutro przyjeżdżają :loveu: Mój diabołek ma hmm... rook i 7 miesięcy (jaki staruch :evil_lol:) No 5 m to ja mam flexi xD [SIZE=1]wyobraź sobie że się [SIZE=6]nie [/SIZE]obrażę. :diabloti::diabloti::diabloti:[/SIZE]
  24. Tylko Gram jest ogonomachaczem!:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Słyszałam że jutro przyjeżdżacie do nas, przygotuj sie na dłuuugi spacer mój drogi :P :evil_lol:
  25. [quote name='zaba14'] Musze sciagnac jakis program do zmniejszania zdjec :lol::lol::lol:[/quote] Wystarczy program do obróbki microsofta, jest w pakiecie office :P
×
×
  • Create New...