-
Posts
12081 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Unbelievable
-
Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]
Unbelievable replied to BlackSheWolf's topic in Galeria
Też miałam problem z mamą.... ona po prostu uważała że pies w domu śmierdzi, że psa mieć nie będziemy... ale małe Jacku u wujka zmieniły jej zdanie, teraz nawet tata, jeszcze bardziej zagorzały przeciwnik go polubił, to dlatego, że mój Grami pomimo 1,5 roku dalej wygląda jak szczeniak :P może to trochę inny problem, ale skoro mama kundelka nie chce możesz poszukać innych ras, nawet z długimi włosami, może pójdziecie na kompromis... A cavalierki są śliczniutkie : ) -
Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]
Unbelievable replied to BlackSheWolf's topic in Galeria
[quote name='BlackSheWolf']nie wiem juz nic ;( mama nie chce KUNDELKA ;( ;( ;( a ja je kocham ponad zycie.... no i tylko yorka... ;( a ja yorka nie chce... wiec pewnie psa nie bedzie ;( rozeslalam wiadomosci o cygance gdzie moglam... a ogloszenia o niej juz dawno wisza u mnie w miescie...[/quote] zapytaj mamy czemu akurat york... jeśli to już było przepraszam, może po prostu jakiegoś innego małego pieska zaproponuj... -
Lena jest bez rodowodu...
-
[img]http://images31.fotosik.pl/151/2beb452f6022a1demed.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/162/e0ec045a6046f033med.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/151/2c605fed0c570631med.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/162/386b92b7452bf395med.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/162/07ef2c441a7a22c6med.jpg[/img]
-
[quote name='Martya']Witam imienniczkę :megagrin:. Piesek boski, czekamy na więcej fotek :sweetCyb:.[/quote] Więcej fotek..? ok xDD [quote name='Dzaga']Śliczny, śliczny :loveu:[/quote] no baa... w panią się wdał :cool3::cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
na tym co biegnie na trawie z patykiem ma tyłek przepalony :P były wyostrzane, szczęśliwy traf wyostrza. idę bo mam jutro próbny matematyczny i mnie wyganiają do nauki xDD
-
1,2,3,4,5,7,8,9 za ciasne 4,5,6,7,8,9 za bardzo wyostrzone i poprawione o czym ci ciągle mówię 9 z lampą, powinno być bez. Bo po to miałam wejść, prawda? : P Ja się nad nią nie rozpływam, wybaczcie, bo ona się bardziej rozpływa z tą swoją obwisłą skórą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Justa']no chyba jest piece - ślepaki :cool1:[/quote] Przepraszam, pomyliłam sie!! :placz::placz: :evil_lol:
-
[quote name='Justa']pease and love ! :sg168:[/quote] chyba peace :roll:
-
[quote name='infers1995']Zgadzam się, ale jak ja ją wołałem to przychodziła na pierwszy stopień schodów i do domu już nie chciała wejść (bo myślała że pójdę ją łapać i będzie fajna zabawa). A Ciebie ona bardzo polubiła(ona każdego lubi:diabloti:) i jak ty się pokazałaś w drzwiach to odrazu praca ogona i dawaj do domu:razz:[/quote] I do Martyny nie do Ciebie przychodziła :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']:shock: noo po tylu miesiącach też bym się bała zdejmować :diabloti:[/quote] pf! już je zdjęłam. raz.:roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Ulaa'] Wtedy akurat mi się chciało, bo dłuuugo ich z nóg miałam nie ściągać :roll: Normalnie mi się nie chce i mam 10-tki.[/quote] Moje buty nie były rozwiązywane od września :evil_lol:
-
[quote name='smallpati']baner robila Eria :D sliczny jest :loveu:[/quote] Właśnie :loveu: [quote name='infers1995']Ty lepiej zadbaj o to żeby twój pies tobie przychodził do nogi:diabloti::mad: A Lena słucha się mnie bez problemu:razz: Lena słucha się każdego kogo lubi lub kto ma dobre smakołyczki w kieszeni:grins:[/quote] A nie pamiętasz jak było 'Martyna chodź zawołaj ją bo nie chce przyjść' :evil_lol: Właśnie staram się o to zadbać ale to uparciuch jest i tyle :P
-
[quote name='ursa81']Nie, absolutnie. Na butelce jest napisane, że rozświetla biel i podkreśla inne kolory. Cóż... nam biel zmienił z żółtawej na zimną, a inne kolory się nie zmieniły i tyle. No i lekkie zażółcenia zmył przy podwoziu.[/quote] chyba się skuszę... dużo trzeba go używać na jedno mycie..?
-
[quote name='smallpati']Witam witam :evil_lol: :evil_lol: fajny ciapek :P Takie małe psiaki są strasznie ruchliwe :D Musicie chodzić na lince? Czyżby był wielbicielem polowań? :diabloti: uff jak się ciesze że moja sucz jest odwołalna nawet jak rozpocznie pogoń :multi: a kolega labek też twój?[/quote] kolega labek kuzyna(prawie mój bo jak nikogo innego nie słucha to mnie tak :evil_lol:) Musimy chodzić na lince bo to wielbiciel wolnych biegów i ucieczek, polowań też. Też bym się cieszyła jakby przychodził ale niestety to wariat jest :roll: ale jaki kochany misiu :loveu:
-
[quote name='ursa81']Szampon bardzo dobry. A pewne doświadczenie z szamponami mam ;) Za pierwszym myciem zmył nam lekkie zażółcenia przy pupci i lekkie zabrudzenia. Pies był generalnie zadbany więc to były tylko lekkie przebarwienia. Po drugim myciu - sierść wyraźnie bielsza. Szampon dość mocno barwiony na niebiesko, fajnie łamie żółty kolor ale domyślam się, że mało "piorący" bo nie wysusza sierści. Polecałabym go nie tyle dla psa z problemem plam, przebarwień tylko dla psa, którego lekko żółtą biel trzeba złamać. Pachnie ładnie waniliowo ale po kąpieli już nie czuć zapachu - co uważam za dobre bo nie przeszkadza psu. Porównując inne wyżły na dzisiejszej wystawie - nasz deresz był pięknie biały :lol:[/quote] I ani trochę inne kolory sie nie starły, mam rację? :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']jeju jeju to nie jest krem na trądzik - ale fajny (poczytałam już o nim :cool3:) i przeciwzmarszczkowy też jest :multi::evil_lol: pewnie będę miała na niego uczulenie :shock: :angryy:[/quote] Skoro ja nie miałam to ty też nie będziesz mieć :diabloti:
-
Łoooo Lena gania za patykiem : O Skąd masz taki fajny banner braciszku, przyznaj się :evil_lol:
-
[quote name='Ola164']Witam ;) Ja tu pierwszy raz :D Gram jest śliczny :loveu: Ile metrów ma ta lina na której jest przypienty?[/quote] 35m :evil_lol:
-
[quote name='Mysia_']jasne? :eviltong::eviltong::eviltong: Dobrze, że napisałaś :evil_lol:[/quote] wiem, łatwo pomylić. :evil_lol:
-
[quote name='Kincia']Jakie dluuuuugie wlosy :diabloti: Tinka pokaz nam ta swoja piekna twarz :evil_lol::diabloti:[/quote] moja ''piękna'' twarz xDD (ja jestem wyżej, to niżej to pies :razz: :evil_lol:) [img]http://images30.fotosik.pl/160/532cb130d6c17b84.jpg[/img]
-
[quote name='Justa']czarne i hmm.. czarne :p [/quote] zaj3biste włosy :crazyeye: :loveu:
-
Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]
Unbelievable replied to BlackSheWolf's topic in Galeria
[quote name='BlackSheWolf']dziekuje wam wszystkim. Nawet sobie nie wyobrazacie ile wasze slowa dla mnie znacza.... wiem, ze przynajmniej ktos jest ze mna :( Kleksiu tez by byl wdzieczny za wasze slowa i za to, ze tak wiele osob go lubilo..[/quote] Chciałam napisać coś w galerii a tu świeczki widzę..... :placz: Ni martw się, wszystko będzie dobrze... chociaż jeden dzień był bez bólu... And that's when you need me there With you I'll always share : * [*] -
[quote name='aleb']Nie było ci zimno w nerki? Ja przez te zmiany pogody przeziębiłam się :shake:[/quote] To bluzka, a pod nią jeszcze inna :evil_lol: więc nie było. Ja wczoraj gorączkę miałam po 1,5h na mrozie :roll:
-
Uwaga uwaga! Żeby nie było za słodko teraz.... JA! :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [img]http://images33.fotosik.pl/145/6ecf3a993c2d307d.jpg[/img]