[quote name='Justa']Teraz będziesz mi wypominał, tak? :diabloti:
Pfi - oczywiście, że żyję i mam się świetnie, w końcu czuję się sobą :lol:[/quote]
ja dzisiaj też lot zaliczyłam- przez jakieś 10m leciałam bo się rozpędziłam w formacji za bardzo i koleżanka nogi przede mną zabrać nie zdążyła:cool1: zawsze to powtarzam- jak ktoś się musi wywalić to zawsze ja :cool1:
a ty tyle na tym rowerze jeździsz, jeden lot w krzaki nic ci nie zaszkodzi :evil_lol: