pożyjemy zobaczymy :) , ale chyba bedzie Misiu, na czesc moje Misi
[*] . Toffii no niewiem,to prawda cukierki. Tuffi, sprubujcie kilka razy szybko powiedziec to imie, po chwili wychodzi mi Kuffi . Moze ktos ma inne propozycje? Jakiś słodziutkich imionek?